محورهای کرمانشاه لغزنده است all tv logo

محورهای کرمانشاه لغزنده است
کرمانشاهکرمانشاه

عبدالحسین زارع،سرپرست پلیس‌راه استان کرمانشاه با توجه به فعالیت سامانه بارشی در سطح استان،گفت : این بارش‌ها بیشتر به صورت باران بوده و در برخی از محور‌ها به‌ویژه گردنه‌ها، بیدسرخ، خسروآباد، مله‌ماس، سرمیل و قلاجه در حدی بارش برف هم شاهد بودیم.

وی تصریح کرد: با توجه به فعالیت سامانه بارشی در برخی از جاده‌های استان؛ همچون جوانرود به ثلاث باباجانی؛ بیستون به صحنه، کنگاور به اسدآباد، کمربندی غربی و کمربندی شرقی شاهد پدیده مه‌گرفتگی هم هستیم.

سرپرست پلیس‌راه استان کرمانشاه لغزندگی راه‌ها را به‌عنوان پدیده غالب حال حاضر در محور‌های استان عنوان کرد و افزود: در این شرایط از انجام سفر‌های غیرضروری خودداری کنید و در صورت انجام حتما الزامات ایمنی را رعایت کنید.

وی یکی از خطرات لغزندگی راه‌ها را سُرخوردن خودرو‌ها دانست و گفت: این موضوع بیشتر به علت سرعت غیرمجاز در پیچ‌ها به وجود می‌آید که کنترل خودرو از دست راننده خارج می‌شود.

زارع گفت: براثر این لغزندگی‌ها مطمئنا سرعت کاهش می‌یابد، لذا کاربران جاده‌ای باید زمان سفر خود را مدیریت کنند و از انتخاب تخلفات به خصوص تخلفات حادثه‌ساز خودداری کنند.

سرپرست پلیس‌راه استان کرمانشاه؛ رعایت سرعت مطمئنه، پرهیز از عجله و شتاب و رعایت فاصله طولی مناسب با وسایل نقلیه جلو را در قالب سه عامل افزایش ایمنی سفر به کاربران جاده‌ای توصیه کرد.

باشگاه خبرنگاران جوانکرمانشاهکرمانشاه#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فرمانده مرزبانی انتظامی از کشف حدود ۵.۵ تن انواع موادمخدر و جلوگیری از خروج ۲ میلیون قلم دارو از مرزها در ایام نوروز ۱۴۰۳ خبر داد.

1 ساعت پیش

وزارت خارجه روسیه حملات تنبیهی ایران علیه رژیم صهیونیستی را برابر با منشور سازمان ملل مشروع ارزیابی کرد.

1 ساعت پیش

سخنگوی ارتش اسرائیل اعلام کرد که تعطیلی تمامی فعالیت‌های آموزشی و ممنوعیت تجمع در سرزمین‌های اشغالی تا روز دوشنبه تمدید شده است.

نیم ساعت پیش

گروه‌های فلسطینی با اشاره به حملات ارتش رژیم صهیونیستی به آوارگان فلسطینی در حال بازگشت به شمال غزه، اعلام کردند اسرائیل همچنان به جنایت نسل‌کشی علیه مردم غزه ادامه می‌دهد و تلاش‌ها برای برقراری آتش‌بس را مختل می‌کند.

1 ساعت پیش

وبسایت اسرائیلی در مطلبی به پاسخ پهپادی و موشکی بامداد امروز ایران پرداخت و نوشت که سیاست مهار ایران دیگر از بین رفته است.

1 ساعت پیش

روزنامه اسرائیلی روز یکشنه نوشت، زرادخانه اتمی دیمونا در اسرائیل، هداف آسانی برای حمله سنگین ایران خواهد بود.

نیم ساعت پیش

مشاور امنیت ملی کاخ سفید پس از پاسخ تلافی‌جویانه ایران تایید کرد آمریکا خواستار طولانی شدن تنش در منطقه و جنگ با ایران نیست.

1 ساعت پیش

دو مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان به حمله موشکی و پهپادی ایران به مواضع اسرائیل واکنش نشان داند.

نیم ساعت پیش

روزنامه آمریکایی واشنگتن‌پست با انتشار نقشه‌ای، اهدافی را که ایران در حمله تلافی‌جویانه به رژیم صهیونیستی مورد هدف قرار داده است، منتشر کرد.

1 ساعت پیش

بیشتر...