خبرآنلاین |
6 روز پیش

بیش از هزار متر مربع از اراضی ملی دولتی در قشم از بین بردن تصرف شد خبرآنلاین

بیش از ۴ هزار متر مربع از اراضی ملی و دولتی در قشم رفع تصرف شد

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از رفع تصرف بیش از ۴ هزار متر مربع از اراضی ملی و دولتی در جزیره قشم خبر داد و گفت: همه مسئولان و کارگزاران نهادهای اجرایی و نظارتی باید دغدغه صیانت از اراضی ملی و انفال را داشته باشند و به محض اطلاع از هرگونه سوءاستفاده و تجاوز به این اراضی، ضمن پیگیری موضوع با دستگاه قضایی همکاری کنند.

به گزارشخبرآنلاین، «مجتبی قهرمانی»،رئیس کل دادگستری استان هرمزگاناز رفع تصرف چهار قطعه از اراضی دولتی و ملی در خارج از محدوده طرح هادی روستاهای در روستاهای دیرستان و گیاهدان جزیره قشم به مساحت بیش از ۴ هزار متر مربع خبر داد.

قهرمانی ارزش تقریبی اراضی اعاده شده را ۸ میلیارد و پانصد و چهارده میلیون ریال عنوان کرد و افزود: این رفع تصرفات به دستور دادستان عمومی و انقلاب جزیره قشم و توسط یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی و اجرائیات منطقه آزاد با همکاری مأموران پاسگاه مرزی دریایی شیب دراز و یگان امداد نیروی انتظامی به مرحله اجرا درآمده است.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگانهمچنین از نظارت دقیق دبیرخانه شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی این استان بر پرونده‌های مرتبط با این حوزه خبر داد و افزود: پرونده‌های قضایی که توسط دستگاه‌های مرتبط در این خصوص مطرح می‌شود به صورت مستمر مورد رصد و پیگیری دبیرخانه قرار می‌گیرند تا بدون هرگونه اطاله دادرسی به سرعت تعیین تکلیف شوند.#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بنابه نقشه ای که وزارت بهداشت از وضعیت کرونایی شهرهای مختلف کشور منتشر کرده، هیچ شهری در وضعیت خطرناک کرونایی قرار ندارند.

16 ساعت پیش

رییس کل دادگستری استان هرمزگان از رفع تصرف پنج هزارو ۶۵۰ متر مربع از اراضی ملی و دولتی در جزیره قشم خبر داد.

1 روز پیش

ایسنا نوشت: رییس مرکز تحقیقات اختلالات خواب دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه خروپف به تنهایی خطری ندارد، گفت: زمانی که این عارضه همراه با وقفه های تنفسی باشد می تواند بسیار خطرآفرین شود.

15 ساعت پیش

دکتر هادی خانیکی از آن دسته انسان‌هایِ کم‌تعدادِ چندساحتیِ دوران معاصر است.

14 ساعت پیش

آتش سوزی یک دستگاه تانکر حامل گاز مایع در لیردف جاسک مهار شد.

17 ساعت پیش

فارس نوشت: دامپزشک حیات وحش که پیش از انتقال سه یوز نگهداری شده در پردیسان به عنوان کارشناس دامپزشکی در این پروژه فعالیت می کرد از جمله اشتباهات غیر قابل جبران در این پروژه را انتقال یوزهای موجود در اسارت (دلبر، کوشکی و ایران) به میانهٔ تنها زیستگاه شناخته شدهٔ بارور از یوزهایِ آسیایی اعلام کرد.

16 ساعت پیش

یک متخصص تغذیه و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران معتقد است با توجه به تورم و گرانی‌ای که در حوزه گوشت قرمز و مرغ اتفاق افتاده،‌دولت باید به فکر جایگزین‌ها باشد.

14 ساعت پیش

ویروس بی‌وی، که ابتدا در سال ۱۹۳۲ یافت و بررسی شد، با چند نام از جمله ویروس هرپس بی، ویروس مانکی بی، هرپس ویروس سیمیا و هرپس ویروس بی شناخته می‌شود. طبق گفته مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها در آمریکا، بی‌وی بسیار نادر است اما چنانچه فوری درمان نشود، می‌تواند به آسیب مغزی شدید یا مرگ منجر شود.

15 ساعت پیش

مهر نوشت: فرمانده مرزبانی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: اجازه خروج کالاهای اساسی را از مرزهای کشور نخواهیم داد.

14 ساعت پیش

بیشتر...