ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

محبوبیت رونالدو در ایران چند برابر شد ورزش سه

او ثابت کرد بی‌دلیل اسطوره نشده

محبوبیت رونالدو در ایران چند برابر شد

وقتی قلب بزرگی داشته باشد، قلب انسان‌های بسیاری را به تصرف خود در می‌آورید و چه نمونه‌ای بهتر از رونالدو برای این گزاره؟

محبوبیت رونالدو در ایران چند برابر شد

به گزارش "ورزش سه"،کریستیانو رونالدوکه از زمان حضور خود در تهران، تیتر یک تمام رسانه‌های ورزشی و غیرورزشی کشور را به خود اختصاص داده و موضوع روز ایران شده، با اقدامی هم‌تراز با جایگاه اسطوره‌ای خود در فوتبال جهان، بهترین روز زندگی یک دختر هنرمند ایرانی را رقم زد.

از مدت‌ها قبل در فضای مجازی، دختری با شرایط جسمانی خاص، به واسطه نقاشی‌های جالب توجه خود از چهره بزرگان هنر و ورزش ایران و جهان مشهور شد. صحبت از فاطمه حمامی است که پیشتر پرتره‌ای از علی دایی کشیده بود و با هماهنگی نزدیکان شهریار، به دیدار اسطوره فوتبال ایران در زمان حضور او در باشگاه نفت تهران رفته بود.

1927754

چند سال پس از آن دیدار، با اعلام خبر حضور کریستیانو رونالدو در تهران، کاربران شبکه های اجتماعی ابراز امیدواری کردند که مدیرانپرسپولیسمقدمات حضور این دختر هنرمند در کنار رونالدو را فراهم کنند تا او بتواند نقاشی هایی که از سی آر هفت کشیده را به او تقدیم کند.

پس از دیدار روز گذشته درویش با رونالدو و دیدار اسطوره پرتغالی با هوادار خردسال خود در هتل اسپیناس، فشار مجازی زیادی به باشگاه پرسپولیس وارد شد تا شرایط را برای حضور فاطمه در کنار رونالدو آماده کنند.

اتفاقی که نهایتا عصر امروز رخ داد اما آنچه که در کنار شادمانی دل‌پذیر این نقاش خاص مشهود است، رفتار فوق‌انسانی و اسطوره‌ای رونالدو بود. جایی که با یک مناعت طبع چشمگیر و فروتنی‌ای هم‌تراز با وجهه بین‌المللی خود، به دیدار طرفدار خاص خود آمد و علاوه بر صدا کردن او به نام خودش، لحظاتی ماندگار در خاطر این هنرمند به یادگار گذاشت.

رونالدو که با احترام و محبتی ویژه با این طرفدار خود برخورد کرد، بار دیگر نشان داد که بی دلیل به یکی از بزرگ ترین ورزشکاران و یکی از برترین فوتبالیست های تاریخ تبدیل نشده است. او تمام خصوصیات اخلاقی لازم برای جایگاهی را که پیدا کرده دارد و برخورد امروزش با فاطمه حمامی، یکی از بهترین نمونه‌ها برای تصدیق این مدعاست.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

برترین داور لیگ برتر انگلیس و قاضی فینال جام جهانی برای قضاوت در لیگ برتر عربستان مدنظر فدراسیون فوتبال این کشورند.

1 ساعت پیش

تماشاگران نیمار توانستند به زحمت در هتل با او دیدار کنند.

3 ساعت پیش

کارلوس آلکاراس، ستاره محبوب دنیای تنیس، گفت در صورت بهبودی نادال از مصدومیت، دوست دارد المپیک را در کنار او بازی کند.

1 ساعت پیش

بازی‌های الکترونیکی برای اولین بار در بازی‌های آسیایی هانگژو به عنوان یک رشته ورزشی به مسابقات اضافه شد.

1 ساعت پیش

با توجه به صحبت‌های علی خطیر به احتمال فراوان صندلی خالی نیمکت آبی پوشان پُر می‌شود.

1 ساعت پیش

پل مرسون، ستاره سابق آرسنال، از عملکرد بازیکنان منچستریونایتد در فصل جدید لیگ برتر انتقاد کرد.

1 ساعت پیش

کاپیتان محبوب تراکتوری‌ها حالا در تیم جدید به دنبال تجربه دومین صعود به لیگ برتر است.

1 ساعت پیش

پیشکسوتان استقلال قصد دارند به زودی جلسه‌ای را با وزیر ورزش و جوانان برگزار کنند.

1 ساعت پیش

حواشی مربوط به مجسمه کریستیانو رونالدو ادامه دارد.

1 ساعت پیش

بیشتر...