ورزش سه‌ |
2 ماه پیش

امپولی اینتر: نراتزوری رقیب ندارد ورزش سه

با شلیک سه امتیازی دیمارکو

امپولی 0-1 اینتر: نراتزوری رقیب ندارد

اینتر روی شوت استثنایی دیمارکو توانست در زمین تیم قعرنشین امپولی 0-1 پیروز شده و به پنجمین برد متوالی خود در سری آ برسد.

امپولی 0-1 اینتر: نراتزوری رقیب ندارد

به گزارش "ورزش سه"،اینترپس از برتری 5-1 برابر میلان در دربی و البته تساوی برابر سوسیداد در لیگ قهرمانان، در فرمی مطلوب به بازی برابر تیم قعرنشین امپولی رسیده بود و در زمین حریف به چیزی جز کسب سه امتیاز فکر نمی کرد و به آن نیز دست یافت.

.

ویدئو: 311597
1929986

نایب قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان از همان دقیقه اول بازی میل به گلزنی خود را با شوت هاکان چالهان اوغلو نشان داد که به گل تبدیل نشد.

1929984

اینتر که تیم برتر زمین بود، در دقیقه 10 روی ارسال باستونی و ضربه دار میان چیزی تا گل اول فاصله نداشت ولی مدافع امپولی روی خط توپ را برگرداند. گلر هم در این صحنه تسلیم شده بود.

در دقیقه 34 ضربه دیمارکو روی یک ارسال کرنر را گلر امپولی مهار کرد و یک دقیقه بعد گل مارکوس تورام به دلیل آفساید مردود اعلام شد. در دقیقه 40 فراتزی بخت خوبی برای گلزنی داشت ولی ترجیح داد به تورام پاس بدهد اما گلر زودتر به توپ رسید.

1929988

در نهایت با وجود برتری کامل اینتر، نیمه اول با تساوی بدون گل تمام شد.

1929983

اینتر که هر طور شده از این بازی برد می خواست، در دقیقه 51 به گل برتری رسید. روی ریباند یک ضربه کرنر، دیمارکو از بیرون محوطه جریمه با شوت استثنایی پای چپ توانست توپ را به کنج دروازه بچسباند و اینتر را پیش بیندازد.

1929987
1929985

پس از این گل اینتر همچنان تسلط خود روی توپ و میدان را حفظ کرد و امپولی هم تلاش هایی داشت تا به گل تساوی برسد ولی زور کافی برای خلق موقعیت 100 درصدی نداشت. در دقایق پایانی یکی دو شوت خطرناک می رفت بازی را برای اینتر دشوار کند اما در نهایت نراتزوری توانست سه امتیاز را در زمین قعرنشین بگیرد و 15 امتیازی شود.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پیش از رویارویی با ناپولی، جود بلینگام با کفش‌های معروف زین الدین زیدان تمرین کرد.

نیم ساعت پیش

بردیا سعادت همچنان در رتبه اول امتیاز آوران لیگ ترکیه قرار دارد.

نیم ساعت پیش

مراسم معارفه علیرضا خسروی سرپرست فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان با حضور آرش فرهادیان مدیر کل امور مشترک فدراسیون‌های وزارت ورزش و جوانان برگزار و از زحمات مهران تیشه گران تقدیر شد.

نیم ساعت پیش

بارسلونا با قطعی کردن صعودش به دور بعد لیگ قهرمانان موفق شده دریافت 36 میلیون یورو از یوفا را تضمین کند.

نیم ساعت پیش

امشب هفته پنجم دور گروهی لیگ قهرمانان تمام خواهد شد و از بین این بازی‌ها، جدال گالاتاسرای-یونایتد و رئال-ناپولی جذاب‌تر هستند. یونایتد باید از جهنم استانبول سه امتیاز را به خانه ببرد.

نیم ساعت پیش

معاون فنى كميته پارالمپيک از مثبت شدن تست سه ورزشکار بانوی ایران در هانگژو خبر داد.

نیم ساعت پیش

به نظر می‌رسد شرایط گروه چهارم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به گونه‌ای باشد که از حالا باید تیم نوبهار نمنگان ازبکستان را به عنوان یکی از سه تیم برتر صعود کننده به مرحله یک هشتم نهایی دانست.

نیم ساعت پیش

والتر ماتزاری، مربی ناپولی، رفاقتی دیرینه با کارلو آنچلوتی دارد ولی در نشست خبری بازی با رئال گفت که در طول 90 دقیقه رفاقت بینشان تمام می‌شود.

نیم ساعت پیش

استون ویلا این فصل بدون هزینه‌های نجومی فراتر از حد انتظار ظاهر شده و از نظر آمار گلزنی فقط سیتی پپ گواردیولا از ویلا بهتر بوده است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...