از بین بردن تصرف ۱۳۵۶ مترمربع از اراضی ملی در باسمنج all tv logo

رفع تصرف ۱۳۵۶ مترمربع از اراضی ملی در باسمنج
آذربایجان شرقیتبریز

آقای پورحیدری گفت: در اجرای طرح تشدید مقابله با پدیده زمین خواری و با واکنش سریع ماموران یگان حفاظتمنابع طبیعی و آبخیزداریشهرستان تبریز یک قطعه ازاراضی ملیکه توسط اشخاص سودجو به منظور ساخت و ساز مورد پی کنی قرار گرفته بود با دستورمراجع قضاییاز دست متصرفان خارج و به بیت‌المال بازگشت داده شد.

وی اظهار کرد: اراضی ملی و منابع طبیعی متعلق به یک فرد، گروه و جمعیت خاص نیست بلکه به عنوان میراث بشریت متعلق به همه نسل‌ها است و در حال حاضر در گستره سرزمینی وظیفه صیانت و نگهداری از آن بر عهده همه ما انسان‌ها است.

آقای پورحیدری از مردم درخواست کرد به این امانت الهی احساس مسئولیت داشته باشند و هرگونه سوء استفاده فرصت طلبان را با شماره ۱۵۰۴ به یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری گزارش کنند.

باشگاه خبرنگاران جوانآذربایجان شرقیتبریز#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با ارسال نامه به شهرداری تهران نسبت به استفاده از نمک برای یخ زدایی معابر در فصل بارش هشدار داد.

6 دقیقه پیش

مسئول بخش بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با حضور در رویداد ملی دیجیتال دایموند روسیه از طریق ویدئوکنفرانس، به تبیین وضعیت صنعت بازی ایران و معرفی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به عنوان تنها متولی صنعت بازی ایران و اقدامات حمایتی این بنیاد از شرکت‌های بازی‌ساز داخلی پرداخت.

6 دقیقه پیش

نسل دوم پروژکتور‌های Freestyle سامسونگ، کارشناسان و منتقدان حوزه فناوری را تحت‌تاثیر نوآوری‌های پیشگامانه و طراحی کاربرمحور خود قرار داد.

6 دقیقه پیش

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری طالقان گفت: عملیات بذرپاشی در ۳۰ هکتار از مراتع روستای میر شهرستان اجرا و عملیاتی شد.

10 دقیقه پیش

استفاده از خدمات سوپراپلیکیشن «ایرانسل‌من» با هدف تجربه زندگی دیجیتال، برای شماره‌های غیر ایرانسلی هم امکان‌پذیر است.

5 دقیقه پیش

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه۶، گفت: عملیات هرس و بازپیرایی ۶۰ هزار درخت در معابر و بوستان‌های بخش مرکزی شهرتهران آغاز شده است و تا ۱۵ اسفند ادامه خواهد داشت.

6 دقیقه پیش

بیمارستان صحرایی به همت بسیج جامعه پزشکی گیلان در منطقه کم‌برخوردار کیشون‌بن تالش به مدت ۲ روز دائر شد.

13 دقیقه پیش

مراسم میثاق با شهداء و غبارروبی گلزار شهداء به مناسبت سالگرد خاکسپاری شهدای محله استقلال در منطقه ۲۱ توسط خانواده های معزز شهداء برگزار شد.

6 دقیقه پیش

اسامی داوران دومین جشنواره ملی چندرسانه‌ای میراث فرهنگی قزوین در بخش‌های مختلف این رویداد منتشر شد.

9 دقیقه پیش

بیشتر...