شما نیوز |
۱ هفته پیش

اعلام آمادگی منطقه آزاد قشم برای کمک به حل مشکلات فرهنگی اقتصادی جزیره هرمز

اعلام آمادگی منطقه آزاد قشم برای کمک به حل مشکلات فرهنگی و اقتصادی جزیره هرمز

این جزیره 7 هزار نفری، با وجود این‌که در محدوده مسئولیت مناطق آزاد نیست، اما مشکلات عدیده‌ی موجود در این جزیره و درخواست‌های مردمی باعث شکل گیری بازدید میدانی هیاتی از مناطق آزاد از این جزیره شد.

سعید محمد در این سفر که با هدف احصاء مشکلات این جزیره و استفاده از ظرفیت های منطقه آزاد قشم برای رونق گردشگری این جزیره در جنوب کشور، صورت گرفت، گفت: با کفش‌های آهنین، وظایف محوله در حوزه مسئولیت خود را پیگیر هستیم و در این مسیر خسته نخواهیم شد.

وی همچنین از تنظیم پیشنهادی به منظور استفاده از ظرفیت‌های منطقه آزاد قشم برای حل مسائل جزیره هرمز خبر داد و افزود: در صورت موافقت دولت، منطقه آزاد قشم برای کمک به مردم عزیز این جزیره برای حل مشکلات فرهنگی و اقتصادی موجود در آن، آمادگی کامل دارد.

افشار فتح‌الهی نیز، افزود: طبق نظر مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد، مکلف شده‌ایم در حد توان، مسایل مناطق مجاور منطقه را نیز مسائل خود بدانیم و در رفع آنها مشارکت نماییم.

این سفر سعید محمد را شاید به نوعی بتوان آغاز فاز جدیدی از مدیریت وی بر مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور قلمداد کرد.

جزیره هرمز، یکی از پتانسیل‌های مهم برای جذب گردشگر در جنوب کشور است.

فرینا#‌اخبار منبع: شما نیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

صحبت های روزبه چشمی هافبک با تجربه استقلال تهران با دوربین این باشگاه پس از تمدید قرارداد را ببینید.

4 ساعت پیش

«حراج تهران» رویدادی که از یک سو دنبال کنندگان خاصی دارد و از سوی دیگر دایره افرادی که اخبار مرتبط با آن را پیگیری می‌کنند نیز خاص محسوب می‌شود. کافی است به نمایشگاه آثار این رویداد که از روز چهارشنبه ـ هشتم تیر ماه ـ شروع به کار کرده، سری بزنید تا منظورمان از خاص بودن دنبال کنندگان این رویداد را متوجه شوید.

5 ساعت پیش

هافبک فصل گذشته تیم سپاهان اصفهان رسماً به استقلال پیوست.

5 ساعت پیش

آیتم طنز برنامه ویدیوچک در انتقاد از مستند پوگبا و مقایسه آن با فیلم های ایرانی را ببینید.

4 ساعت پیش

فال ابجد جزو مشهورترین و قدیمی ترین فال ها بوده و در میان بسیاری از ایرانیان به دلیل پیشینه آن مورد توجه قرار گرفته است.

4 ساعت پیش

جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: «پس از بیش از یک سال مذاکره، خطر عبور نکردن از خط پایان را داریم. ما باید در اسرع وقت توافق را منعقد کنیم و به اجرای کامل برجام برگردیم.»

4 ساعت پیش

تیم ملی بسکتبال ایران در نخستین بازی رسمی خود با سرمربیگری سعید ارمغانی، به مصاف قزاقستان می‌رود.

5 ساعت پیش

انتقادات سعید عبدولی و پیشنهاد عبدالله روا برای این کشتی گیر را ببینید.

4 ساعت پیش

بیشتر افراد دست‌کم یک‌بار در زندگی خود درد و فشار سینوس را تجربه کرده‌اند و البته در بیشتر مواقع بدون مصرف هیچ داروی تجویزی بهبود یافته‌اند.

5 ساعت پیش

بیشتر...