بیتوته |
6 ماه پیش

بیوگرافی عکس های حسین توکلی خواننده جوان خوش صدای ایرانیعکس های حسین توکلی, آثار حسین توکلی, حسین توکلی خواننده

بیوگرافی حسین توکلی

 

بیوگرافی حسین توکلی و داستان زندگی شخصی همراه با عکس ها 

حسین توکلییکی از خواننده ها و آهنگسازهای نسل جوان و خوش صدای ایرانی در عرصه ی موسیقی پاپ است که در سال ۱۳۶۲ در خرمشهر متولد شد.

چکیده ای از بیوگرافی حسین توکلی 

نام : حسین توکلی

محل تولد : خرمشهر 

زمان تولد : 1362

 زمینه تخصصی: خواننده، آهنگساز

 ژانر کاری: پاپ

 سال شروع کاری: ۱۳۹۰

ساز تخصصی: گیتار

 

از سابقه ی حضور این خواننده ی جوان، در عرصه ی موسیقی و خوانندگی حدود 12 سال می گذرد و نکته  قابل توجه در مورد توکلی این است که با این سابقه ی کوتاه، توانست موفقیت های زیادی در این عرصه کسب کند. 

 

از دیگر ویژگی های مهم این خواننده ی کشور ما، داشتن صدایی مخملی و پر طنین است که سبب شده وی را از نظر ردیف صوتی با محمد اصفهانی خواننده ی معروف کشورمان، مقایسه کنند و همچنین از نظر، سبک خوانندگی او را هم تراز محمد علیزاده بدانند.

 

ساز تخصصی این خواننده و آهنگساز جوان، گیتار و شروع فعالیت موسیقی او به سال 1388 برمی گردد. حال اگر تمایل دارید اطلاعات خود را در مورد زندگینامه، آلبوم ها و نحوه ی ورود او به عرصه ی خوانندگی افزایش دهید می توانید با ما در ادامه ی مطلب همراه باشید.

 

آهنگ حسین توکلی, بیوگرافی حسین توکلی, زندگی نامه حسین توکلی

عکس های جدید حسین توکلی

 

بیوگرافی کامل حسین توکلی

حسین توکلیدر ۱۵ خرداد سال ۱۳۶۲ در خرمشهر متولد شد. وی یکی از موفق ترین خوانندگان نسل جوان کشور ما است که نه تنها در عرصه ی موسیقی بلکه در عرصه ی تئاتر نیز مشغول به کار است. صدای فوق العاده ی این خواننده ی جوان سبب شد که در حال حاضر، او را به عنوان یکی از خوش صداترین خوانندگان موسیقی پاپ خوزستان، بشناسند.

 

حسین

عکس های جدید حسین توکلی

 

خصوصیات اخلاقی حسین توکلی

خوش رو و خندان بودن، از مهم ترین ویژگی های شخصیتی او می باشد. از دیگر ویژگی های بارز این خواننده ی آینده دار کشور ما، پشتکار و تلاش فراوان برای ارائه ی یک موسیقی حرفه ای است که این ویژگی شخصیتی او، مثال زدنی است. بدون شک یکی از مهم ترین دلایلی که سبب شد او در طی تمام 12 سال، حضور خود در عرصه ی موسیقی، موفق ظاهر شود همین تلاش و پشتکار فراوانش بوده است.

 

عکس های حسین توکلی, آثار حسین توکلی, حسین توکلی خواننده

حسین توکلی خواننده

 

آغاز فعالیت های هنری حسین توکلی

شروع فعالیت هنری حسین توکلی به تئاتر برمی گردد. در واقع او ابتدا وارد عرصه ی تئاتر کشور شد و سپس، علاقه مند خوانندگی و موسیقی شد. البته زمانی که او در عرصه ی تئاتر مشغول به فعالیت بود فعالیت های قرآنی هم داشت و یک قاری قرآن حرفه ای بود.

 

آثار حسین توکلی, حسین توکلی خواننده, حسین توکلی و همسرش

زندگی نامه حسین توکلی 

 

ورود حسین توکلی به عرصه موسیقی و خوانندگی

ورود وی به دنیای موسیقی، به سال ۱۳۷۲ برمی گردد. او در این دوره، کار خود را با خوانندگی در هلال احمر خرمشهر، آغاز نمود. پس از آن، طولی نکشید که توکلی اولین آهنگ خود را در سال ۱۳۸۱ به نام انتظار، منتشر نمود.

 

توکلی، این آهنگ را در سازمان صدا و سیمای مرکز خوزستان، ضبط نمود و در بازار موسیقی، منتشر کرد. انتشار این تک آهنگ نه تنها شروع فعالیت موسیقی حسین توکلی بلکه شروع موفقیت ها و معروفیت او در این عرصه نیز بود. چرا که بعد از آن، کارهای زیادی در عرصه ی موسیقی برای صدا و سیمای استانش انجام و اجرا نمود که به سرعت توانست، نظر مخاطبین را به خود جلب کند و از خوانندگان مورد علاقه ی مردم شود.

 

همان طور که اشاره نمودیم پشتکار و تلاش فراوان، از مهم ترین ویژگی های این خواننده ی خوش صدای جنوبی است. به همین دلیل او موفق شد بعد از ساخت چندین تک آهنگ و فعالیت در صدا و سیما، اولین آلبوم موسیقی خود به نام اگر تو نبودی را در سال ۱۳۸۶ ضبط و به بازار عرضه کند. حسین توکلی برای ضبط این آلبوم با شرکت ایران گام، همکاری داشت که این آلبوم نیز مورد توجه عموم قرار گرفت و با فروش خوبی همراه بود.

 

حسین توکلی و همسرش, اهنگ جدید حسین توکلی, حسین توکلی

ورود حسین توکلی به عرصه موسیقی 

 

طولی نکشید که توکلی تصمیم گرفت آلبوم دیگری تنظیم و بازار عرضه کند. او آلبوم دوم خود را تنها ۲ سال بعد از انتشار آلبوم اول، یعنی در سال ۱۳۸۸ تولید کرد ولی متاسفانه قبل از انتشار در بازار، در فضای اینترنت، پخش شد. نام آلبوم دوم حسین توکلی، یه لحظه بود. اما با این حال، باز این آلبوم در لیست آلبوم های موفق سال قرار گرفت و فروش خوبی از این آلبوم، به دست آورد.

 

توکلی بعد از کسب موفقیت در انتشار آلبوم هایش، تصمیم به ضبط آلبوم دیگری به نام آلبوم بهونه، گرفت که در این آلبوم با مهدی گرناوی، همکاری نمود. بعد از این آلبوم نیز، آابوم چهارمش به نام توهم را ضبط و به بازار موسیقی عرضه نمود.

 

عکس های حسین توکلی, آثار حسین توکلی, حسین توکلی خواننده

حسین توکلی خواننده ایرانی

 

با اینکه مدت زمان زیادی از حضور توکلی در عرصه ی موسیقی نمی گذرد ولی با تلاش فراوانش موفق شد 4 آلبوم موفق، در فاصله های زمانی کم، تولید و منتشر کند و با کسب این موفقیت ها دست از تلاشش برنداشت به گونه ای که در حال حاضر، مشغول کار بر روی آلبوم جدید خود به نام لرزش، است که در این آلبوم با میلاد ترابی همکاری دارد. این آلبوم، پنجمین آلبوم توکلی می باشد.

 

آثار حسین توکلی, حسین توکلی خواننده, حسین توکلی و همسرش

عکس های حسین توکلی

 

مهاجرت حسین توکلی به تهران

حسین توکلی ابتدا در زادگاه خود، موسیقی را شروع کرد و خوشبختانه موفق شد در همان جا، مخاطبان و طرفداران زیادی پیدا کند. پس از مشاهده ی این استقبال از سوی مردم، تصمیم گرفت برای اینکه در عرصه ی خوانندگی، پیشرفت کند و تبدیل به یک خواننده ی حرفه ای شود خرمشهر را در سال ۱۳۹۰، ترک و به تهران، مهاجرت کند. 

 

آلبوم های موسیقی حسین توکلی

حسین توکلی موفق شده تا به امروز، ۴ آلبوم موسیقی تهیه و در بازار موسیقی کشور منتشر کند که نام این آلبوم ها شامل توهم، اگه تو نبودی، یه لحظه و بهونه می باشد. علاوه بر این، او چندین تک آهنگ دیگر را هم تهیه و منتشر کرده است. 

 

آثار حسین توکلی, حسین توکلی خواننده, حسین توکلی و همسرش

آلبوم های موسیقی حسین توکلی

 

افتخارات حسین توکلی

از دیگر افتخارات حسین توکلی می توان به حضور او در دو دوره از جشنواره های تولیدات موسیقی مراکز صدا و سیمای کشور اشاره کرد که او موفق شد در این دوره ها عنوان برتری را کسب کند. کسب چنین عنوانی سبب شد افتخاری به سایر افتخارات صدا و سیما و همچنین مردم آبادان و خرمشهر، اضافه شود. 

وی بعد از عرضه ی آلبوم های موفق و جلب نظر عموم مردم، موفق شد بسیاری از کارهای خود را شبکه های سراسری نیز اجرا کند. 

 

 

اهنگ جدید حسین توکلی, حسین توکلی, دانلود آهنگ حسین توکلی

اینستاگرام حسین توکلی

 

وضعیت تاهل ازدواج حسین توکلی

حسین توکلی در حال حاضر، ازدواج نکرده است و مجرد می باشد.

 

خوانندگان مورد علاقه حسین توکلی

به گفته ی خودش، محمد اصفهانی و مرحوم ناصر عبداللهی از محبوب ترین خواننده های او می باشند. 

برای آشنایی بیشتر شما با چهره ی این خواننده ی جوان و خوش صدای کشور ما، مجموعه ای از تصاویر حسین توکلی را تهیه نموده ایم که می توانید در ادامه ی مطلب، آن ها را مشاهده کنید.

 

حسین توکلی, حسین توکلی, دانلود آهنگ حسین توکلی

عکس حسین توکلی در کنار محمودرضا قدیریان

 

گردآوری :بخش فرهنگ و هنر بیتوته 

 #‌عکس_خودرو منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

حسین توکلی،دانلود آهنگ حسین توکلی،آهنگ حسین توکلی،بیوگرافی حسین توکلی ، زندگی نامه حسین توکلی ، عکس های حسین توکلی ، آثار حسین توکلی ، حسین توکلی خواننده ، حسین توکلی و همسرش ، اهنگ جدید حسین توکلی ،

6 ماه پیش

علی سفلی ، بیوگرافی علی سفلی ، علی سفلی خواننده ، ﺁهنگ های علی سفلی ، زندگی نامه علی سفلی ، عکس های علی سفلی ، آهنگ های علی سفلی دلتنگی ، عکس اینستاگرام علی سفلی ، علی سفلی و همسرش ، آثار علی سفلی ،

6 ماه پیش

نجم الدین شریعتی،بیوگرافی نجم الدین شریعتی،نجم الدین شریعتی و همسرش،همسر نجم الدین شریعتی،عکس نجم الدین شریعتی و همسرش،ازدواج نجم الدین شریعتی، بیوگرافی و تحصیلات از نجم الدین شریعتی،تولد نجم الدین شریعتی،بیوگرافی سید نجم الدین شریعتی،نجم الدین شریعتی و خانوادش ،

8 ماه پیش

تراویس اسکات ، بیوگرافی تراویس اسکات ، تراویس اسکات کیست ، زندگی نامه تراویس اسکات ، تصاویر تراویس اسکات ، عکس تراویس اسکات ، ثروت تراویس اسکات ، کنسرت تراویس اسکات ، تراویس اسکات رپر ، تراویس اسکات و همسرش ، خانه تراویس اسکات ،

7 ماه پیش

لالیسا مانویان، بیوگرافی لالیسا مانویان، تصاویری از لالیسا مانویان، زندگینامه لالیسا مانویان، لالیسا مانویان کیست، آثار لالیسا مانویان، آشنایی با لالیسا مانویان، درباره ی لالیسا مانویان، چکیده ای از بیوگرافی لالیسا مانویان، آشنایی با زندگی لالیسا مانویان، درباره ی زندگی لالیسا مانویان، همه چیز درباره ی لالیسا مانویان

8 ماه پیش

بهزاد عمرانی ، بیوگرافی بهزاد عمرانی ، عکس های بهزاد عمرانی ، زندگی نامه بهزاد عمرانی ، بهزاد عمرانی خواننده ، آهنگ های بهزاد عمرانی ، گروه بمرانی ، بهزاد عمرانی و نوید محمدزاده ، عکس بهزاد عمرانی ، بهزاد عمرانی و همسرش ،

8 ماه پیش

بیوگرافی کوئنتین تارانتینو ، کوئنتین تارانتینو ، کوئنتین تارانتینو فیلمها، خانواده کوئنتین تارانتینو ، جوایز کوئنتین تارانتینو ، عکس کوئنتین تارانتینو ، فیلم های کوئنتین تارانتینو ، زندگی نامه کوئنتین تارانتینو ، کوئنتین تارانتینو و همسرش ، ثروت کوئنتین تارانتینو ، فیلم ضد مرگ کوئنتین تارانتینو ،

7 ماه پیش

فرانسیس فورد کوپولا ، فرانسیس فورد کاپولا،بیوگرافی فرانسیس فورد کاپولا،فیلم جوانی بدون جوانی ساخته فرانسیس فورد کاپولا ، زندگی نامه فرانسیس فورد کوپولا ، عکس های فرانسیس فورد کوپولا ، آثار فرانسیس فورد کوپولا ، فرانسیس فورد کوپولا کارگردان ، فرانسیس فورد کوپولا و همسرش ، فیلم فرانسیس فورد کاپولا ،

6 ماه پیش

ارسلان کامکار ، بیوگرافی ارسلان کامکار ، ارسلان کامکار ، فیلم مادر ارسلان کامکار ، زندگی هنری ارسلان کامکار ، فعالیت موسیقی ارسلان کامکار ، ساز ارسلان کامکار ، آثار ارسلان کامکار ، زندگی نامه ارسلان کامکار ، ارسلان کامکار و همسرش ،

7 ماه پیش

بیشتر...