خودروتک |
1 ماه پیش

رکورد باورنکردنی بحث برانگیز یحیی در لیگ برتر

رکورد باورنکردنی و بحث برانگیز یحیی در لیگ برتر

سرخ‌پوشان پایتخت در مقابل ۲ مدعی قهرمانی در لیگ بیست‌ودوم نتوانسته‌اند نتایج خوبی را کسب کنند.

پرسپولیسِ صدرنشین، هفته هفتم را با شکست به پایان برد؛ باختی خانگی مقابل تراکتور تبریز که باعث شد تا شاگردان یحیی گل‌محمدی نتوانند فاصله خود با سایر مدعیان را حفظ کنند. سرمربیپرسپولیساصلی‌ترین علت باخت تیمش را مسائلروحی و روانیعنوان کرد و البته در کنفرانس خبری بعد ازبازیاز نمایش خوب تراکتوری‌ها هم تمجید کرد و آن‌ها را لایق پیروزی دانست!

ناکامی عجیب در خانه؛ ۵ امتیاز از دست رفته...

شاگردان گل‌محمدی تا پایان هفته هفتم، ۳ دیدارشان را در خانه برگزار کرده‌اند. اولین دیدار خانگی پرسپولیس در لیگ بیست‌ودوم برابرفولاد خوزستانبود که سرخ‌پوشانپایتختبهتساوی بدون گلبرابر شاگردانجواد نکونامرضایت دادند و در دومین گام توانستند از سد صنعت‌نفت بحران‌زده بگذرند و آخرین دیدار خانگی پرسپولیس هم که با شکست برابر تراکتور تبریز به پایان رسید تا کارنامه‌ای از ضعیف سرخ‌پوشان در دیدارهای خانگی به‌ثبت برسد.

پرسپولیسی‌ها صدرنشینی خود را مرهونِ عملکرد فوق‌العاده‌شان در بیرون از خانه هستند. سرخپوشان پایتخت توانسته‌اند از ۱۲ امتیاز ممکن در دیدارهای بیرون از خانه تا پایان هفته هفتم، ۱۰ امتیاز کسب کنند و عملکرد درخشانی از خود در دیدارهای بیرون از خانه به‌جای گذاشته‌اند. پیروزی برابر آلومینیوم اراک، هوادار ونفتمسجدسلیمان و تساوی مقابل ذوب‌آهن.

رکورد باورنکردنی و بحث برانگیز یحیی در لیگ برتر/ 5 امتیاز مهمی که سرخ ها از دست دادند

تیم گل‌محمدی راه بردن بزرگانِ لیگ را بلد نیست؟

پرسپولیس تا پایان هفته هفتم مقابل ۲ تیم از جمع مدعیان لیگ بیست‌ودوم قرار گرفته است. شاگردان گل‌محمدی در هفته دوم به مصاففولادرفتند و در هفته هفتم هم برابر تراکتور تبریز صف‌آرایی کردند. نکته ویژه درباره این ۲ مسابقه، ناکامی سرخ‌پوشان پایتخت در کسب پیروزی برابر رقبای اصلی‌شان در مسیر قهرمانی بود که باعث شد تا یک تساوی و یک شکست در کارنامه پرسپولیسی‌ها به‌ثبت برسد.

سرخ‌پوشان پایتخت تا پایان نیم‌فصل نخست هنوز رقبای سرسختی را در پیش‌روی خود می‌بینند. از سپاهان که باید در هفته پیش‌رو دراصفهانمقابل آن قرار گیرند تااستقلالکه در هفته دوازدهم قرار استدربیپایتخت برگزار شود و گل‌گهر سیرجان که حریف هفته چهاردهم پرسپولیس است.

یحیی گل‌محمدی سرمربی باتجربه پرسپولیس این فرصت را دارد تا با کسب پیروزی و موفقیت در ۳ دیدار دشوار باقی‌مانده در نیم‌فصل نخست، کفه ترازو را به سوی خود بازگرداند و نشان بدهد که تیمش این فصل در بازی‌های بزرگ هم می‌تواند به موفقیت برسد. سرخ‌پوشان پایتخت در فصل گذشته در مقابل ۵ مدعی نامدارفوتبال ایرانتوانسته‌اند در مجموع دور رفت و برگشت، ۱۹ امتیاز از ۳۰ امتیاز ممکن را به‌دست آورند و باید دید در لیگ بیست‌ودوم شاگردان گل‌محمدی در مقابل رقبای‌شان چند امتیاز کسب خواهند کرد.

فوتبال 360

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی بعد از گل روزبه چشمی در دیدار مقابل ولز به شدت هیجانی شده بود.

4 ساعت پیش

وستون مک‌کنی، بازیکن آمریکایی، با خشک کردن دستهایش با لباس یکی از عکاسان باعث خنده تماشاگران شد اما برخی از طرفداران فوتبال از حرکات ناشایست خوششان نمی‌آید.

3 ساعت پیش

لیونل اسکالونی، سرمربی تیم ملی آرژانتین، سعی دارد از دیگو مارادونا برای الهام بخشیدن به شاگردانش استفاده کند.

3 ساعت پیش

علیرضا بیرانوند به دلیل مصدومیت از ناحیه بینی شانس بازی در برابر ولز را از دست داد.

2 ساعت پیش

مربی تیم ملی تکواندو بانوان از حضور در این تیم کناره‌گیری کرد.

3 ساعت پیش

سیدحسین حسینی که در بازی اول تیم ملی مقابل انگلیس با مصدومیت علیرضا بیرانوند از ناحیه بینی وارد میدان شده بود ۶ گل از حریف گردن کلفت تیم ملی خورد تا خیلی‌ها او را یک دروازه‌بان تمام شده توصیف کنند.

4 ساعت پیش

نمایش تیم ملی فوتبال آمریکا در برابر انگلیس که منجر به نتیجه مساوی بدون گل شد این ذهنیت را برای برخی ایجاد کرده است که تیم ملی فوتبال ایران برای صعود کار بسیار سختی پیش رو دارد.

3 ساعت پیش

اعتماد نوشت:  بر اساس اعلام اکثر چهره‌های اصلاح‌طلب، گام نخست برای هر نوع تغییری؛ عذرخواهی و دلجویی از آسیب‌دیدگان، مجازات عاملان بروز مشکلات، به رسمیت شناختن حق اعتراض مردم و برداشتن گام‌های عملی برای اعمال تغییرات در حوزه‌هایی چون تاکید بر حاکمیت قانون، پایان دادن به نظارت‌های استصوابی، گردش آزاد اطلاعات، توسعه مناسبات ارتباطی با جهان، آزادی رسانه‌ها و... است. ضرورت‌هایی که تا زمینه تحقق آنها فراهم نشود، نمی‌توان از عزم و اراده نظام حکمرانی برای اعمال تغییرات اصلاحی سخن گفت.

4 ساعت پیش

اعلان وضعیت اضطراری ساعت هوشمند کارلوس کی‌روش پس از گل اول ایران به ولز نشان می‌دهد سرمربی تیم ملی هیجان خطرناک و بالایی را پشت سر می‌گذاشت.

3 ساعت پیش

بیشتر...