خبرآنلاین |
1 ماه پیش

دبیر به ورزش چسبیده نیستم می گویند تو لاکچری زندگی می کنی خبرآنلاین

دبیر:به ورزش چسبیده نیستم/می‌گویند تو لاکچری زندگی می‌کنی!

رئیس فدراسیون کشتی گفت: اینکه میان حرف‌های پولادگر می‌آمدم به خاطر این است که معاون وزیر غیر واقع صحبت می‌کرد.

علیرضا دبیر بعد از برگزاری جلسه مجمع عمومی فدراسیون کشتی و اختلاف‌نظرهایی که او با پولادگر معاون وزیر ورزش و یکی مسئولین داشت، اظهار داشت: اینکه میان حرف‌های پولادگر می‌آمدم به خاطر این است که معاون وزیر غیر واقع صحبت می‌کرد. همه می‌دانند که من آدم شفافی هستم و حرفم را می‌زنم. بعضی می‌گویند هر حرفی را نباید بزنید اما من صادقانه حرف می‌زنم. واقعاً در حق کشتی ظلم کردن و اینکه ایشان بخواهد فدراسیون کشتی را به جان دیگر فدراسیون‌ها بیندازد کار قشنگی نیست و نفاق است.

هر کسی باید پاسخ خودش را بدهد. من پاسخگوی فدراسیون خودم هستم و همه چیز مشخص است. من قبلاً گفتم اکنون هم دوباره می‌گویم وزارت ورزش شاخص‌هایش را اعلام کند و براساس شاخص‌های آنها ما گزارش مالی تهیه کنیم هر جور که بخواهند ببینند باز فدراسیون ما جلو است. می‌دانید چه می‌گویم. من حرفم این است شاخص‌هایی را معرفی کنند. من مخلص همه فدراسیون‌ها هستم. می‌گویند تو لاکچری زندگی می‌کنی اینکه من تشک طبی برای بچه‌هایم می‌گذارم تا ورزشکاران‌ ما مصدوم نشوند لاکچری است؟ اکثر کشتی‌گیران ما دیسک کمر دارند بپرسید از بچه‌ها من الان خودم 45 ساله هستم نمی‌توانم راه بروم. حسن یزانی دیسک کمر دارد برای المپیک نمی‌توانست کار کند و بچه‌های دیگر. آیا تشک و متکای طبی می‌شود لاکچری؟! من خجالت زده‌ بچه‌هایم هستم. این دوستان می‌گویند برای ما پزشک و ماساژور بفرستید حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.

رئیس فدراسیون کشتی در مورد اینکه شما با پولادگر به نتیجه نمی‌رسید و آیا طرف‌های‌تان را با وزیر مطرح می‌کنید، گفت: بله، ایشان غیر کارشناسی صحبت می‌کند. با همه احترام برای ایشان قائلم ایشان متخصص این کار نیست. آبروی کشتی مملکت را دست آقای پولادگر و امثال ایشان نمی‌دهم یا من را بردارند یا حرف کارشناسی بزنند. این دنیا و آن دنیا باید جواب بدهم من حرفم را می‌زنم خیلی‌ها شاید بدشان بیاید اما من برای دنیایم تلاش نمی‌کنم. امام زمان راضی باشد و آن دنیا بتوانم جواب بدهم و اینان بروند و هر تصمیمی که می‌خواهند بگیرند و خودشا ن می‌دانند با خودشان؛ ولی دوستان بداند والله، بالله تالله روی نفسم حرف نمی‌زنم.

دبیر در مورد اینکه با وجود شرایطی که پولادگر مجمع را ترک کرد ممکن است باعث برکناری شما شود، گفت: اصلاً برایم مهم نیست مگر من اینجا چسبیده‌ام.

وی در مورد اینکه اما کشتی ضرر خواهد کرد، اظهار داشت: کشتی ضرر نمی‌کند من هم زندگی‌ام را می‌کنم. کسی جایی چسبیده است یادتان باشد. جایی خواندم امام صادق (ع)‌ می‌گوید برای پست هم نباید لابی کرد اگر خوب باشی سراغت می‌آیند. اگر کارشناس باشی به سراغت می‌آیند. من علیرضا دبیر هستم. کیف می‌کنم. گوشه‌ای می‌نشینم و طرفدار کشتی می‌شوم، اما نمی‌گذارم کسی حرف زور و غیرکارشناسی بگوید. تماشاچی کشتی می‌شوم و تشویق می‌کنم، اما نمی‌گذارم حرف زور و غیرکارشناسی کسی بزند. من اینجوری بار آمده‌ام یکی از خصوصیات جنوب شهری بودن من همین است که حرف حق را می‌زنم حتی اگر به ضررم باشد.

رئیس فدراسیون کشتی گفت: به قول حاج قاسم سلیمانی دروغ نگویید و راستش را بگویید شاید فکر کنید آن لحظه به ضررتان بشود ولی در آخر به نفع شما خواهد شد.

251 251#‌اخبار_ورزشی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رضا شکاری در دقیقه 51 موفق شد در اولین دیدار فصل شاید زیباترین گل فصل گل گهر را به ثمر برساند.

8 ساعت پیش

کمال کامیابی‌نیا می‌گوید پرسپولیس با وجود تساوی برابر ذوب آهن، بازی روانی ارائه داده است.

8 ساعت پیش

با حکم رئیس فدراسیون کاراته، برای دومین بار در ده ماه گذشته، وحید مومنی به عنوان سرپرست کمیته داوران انتخاب و معرفی شد.

8 ساعت پیش

ستاره ایرانی فاینورد در دیدار مقابل هیرنفین نیمکت‌نشین است.

8 ساعت پیش

ظهر امروز دستگاه‌های مختلفی که در امر برگزاری رقابت‌های فوتبال دخیل هستند در جلسه‌ای سرنوشت‌ساز درباره حضور زنان در ورزشگاه‌ها شرکت کردند.

8 ساعت پیش

سرخیو بوسکتس، کاپیتان بارسا، در دیدار امشب مقابل رایو وایه‌کانو با دریافت دو کارت زرد از بازی اخراج شد.

8 ساعت پیش

در روز پنجم بازى هاى كشورهاى اسلامى تعداد مدال‌هاى ايران به عدد ٧٨ رسيد.

8 ساعت پیش

فرانکی دی یونگ، ستاره هلندی بارسلونا، با دلی چرکین از این باشگاه در فصل تابستان جدا خواهد شد.

8 ساعت پیش

مس در بازگشت به رفسنجان حال و هوای عجیبی داشت.

8 ساعت پیش

بیشتر...