مدال |
۱ هفته پیش

واکنش باشگاه پرسپولیس قهر سرمربی/چرا گل‌محمدی تمرین را تعطیل کرد؟

مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس به خبرهایی که در مورد قهر سرمربی این تیم مطرح می شود واکنش نشان داد....

واکنش باشگاه پرسپولیس قهر سرمربی/چرا گل‌محمدی تمرین را تعطیل کرد؟
به گزارشخبرنگار مهر، صحبت‌های جنجالی یحیی گل محمدی پس از تساوی دو - دو پرسپولیس مقابل استقلال در دربینودو چهارم پایتخت با اولتیماتوم ۴۸ ساعته او به مسعود سلطانی فر همراه بود تا وزیر ورزش درباره ادامه حضور مهدی رسول پناه رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تصمیمگیریکند.

تمرینات پرسپولیس پس از تساوی مقابل استقلال تهران روز سه شنبه در دو گروه مختلف انجام شد. بازیکنان اصلی این تیم تمرین سبکی را در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کردند و ذخیره‌ها نیز زیر نظر دستیاران یحیی تمرین کردند.سرخپوشانپایتخت امروز استراحت می‌کنند تا حضور کمرنگ سرمربی این تیم در دو روز گذشته شایعه قهر او از جمع پرسپولیسی‌ها را بر سر زبان‌ها بیندازد.

واکنش باشگاه پرسپولیس قهر سرمربی/چرا گل‌محمدی تمرین را تعطیل کرد؟

علیرضا اشرف در گفتگو باخبرنگار مهرراجع بهشایعه قهر یحیی گل محمدی گفت: اصلاً چنین چیزی صحت ندارد. تعطیلی تمرین امروز با تصمیم کادر فنی وبر اساسایده همیشگی بابت فشردگی بازی‌ها بوده است. برایم جالب است که برخی افراد می‌خواهند با چنین ادعاهایی شرایط تیمی که موفقیت‌های متوالی داشته است را نادیده بگیرند.

مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال پرسپولیس افزود: آقای گل محمدی دیروز هم در ورزشگاه شهید کاظمی حضور داشت. قطعاً ایشان وسایراعضای کادر فنی در تمرین فردا شرکت می‌کنند و چنین مباحثی در پرسپولیس مطرح نیست.

وی تاکید کرد: پرسپولیس درمسیرموفقیت قدم بر می‌دارد. واقعاً حیف شددربیرا که حقمان بود نبردیم اما بار دیگر تمام اعضای تیم نشان دادند که کیفیت فوقالعادهفوتبال باید به چه شکل باشد.#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی
منبع: مدال


تبلیغات

مطالب مرتبط

سرمربی تیم فوتبال المپیک دونتسک آخرین وضعیت بازیکن ایرانی و تبعید شده خود را به تیم دوم این باشگاه تشریح کرد.

7 دقیقه پیش

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن که حاشیه‌های زیادی پیرامون تیمش و نتایج آن به وجود آمده است با بیان این که فعلا نمی‌خواهد در مورد این مسائل صحبت کند گفت: ماهیت مغرضان مشخص خواهد شد.

یک ربع پیش

دروازه بان تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: پرسپولیس موقعیتی نداشت اما دو گل زد و بازی را واگذار کردیم.

یک ربع پیش

پرسپولیس اینروزها به خاطر از دست دادن ۸ امتیاز حساس در ۴ بازی اخیر کمی عصبانی است و این در مصاحبه های یحیی هم هویداست؛ در حالی که برگ برنده پرسپولیس اینروزها حفظ آرامش است.

نیم ساعت پیش

مسوت اوزیل، ستاره جدید فنرباغچه از انتقال به این تیم بسیار خوشحال است.

نیم ساعت پیش

رئیس فدراسیون والیبال در حکمی فریبا محمدیان را به عنوان نایب رئیس بانوان منصوب کرد.

نیم ساعت پیش

دستیار اول ربیعی گفت: نتایج خوب مس رفسنجان در حال رقم خوردن است اما امسال از این تیم زیاده‌خواهی نکنیم چون هدف کنونی ما بقاء و حفظ شخصیت تیم در لیگ‌برتر است.

نیم ساعت پیش

سرپرست پرسپولیس با انتقاد نسبت به عملکرد داور دیدار با فولاد خوزستان، پنالتی حریف را نادرست تشخیص داد.

1 ساعت پیش

استقلال برابر تراکتور سازی با زدن سه گل پیروز شد و به صدر جدول رده بندی لیگ برتر رسید . در هوای متفاوت تبریز پرس شدید از دقیقه یک ،تیم فکری را متفاوت تر از هفته ها قبل نشان داد.

1 ساعت پیش

باتوجه به عملکرد فنی تیم ذوب آهن و نقش اشتباهات داوری در بازی‌های این تیم، رحمان رضایی سرمربی ذوبی ها حداقل تا پایان نیم فصل در سمت خود باقی است.

1 ساعت پیش

الکس دل پیرو، اسطوره باشگاه یوونتوس می گوید عملکرد این تیم در دیدار برابر اینتر نگران کننده بوده است.

1 ساعت پیش

آقای گل اینروزهای لیگ برتر منشا است؛ البته در کنار سجاد شهباززاده – مهاجم تیم سپاهان. مهاجم تیم گل گهر با ۹ گل زده. اما خداداد در جریان کارشناسی دربی گفت این آقا در حد آقای گلی لیگ برتر نیست.

1 ساعت پیش

جواد نکونام ترکیب تیمش برای بازی با ماشین سازی را مشخص کرد.

1 ساعت پیش

با مصدومیت و البته محرومیت محمد حسین کنعانی زادگان، شرایط پرسپولیس برای دیدار مقابل آلومینیوم دشوار خواهد بود.

2 ساعت پیش

تبریز- ترکیب تراکتور مقابل استقلال مشخص شد و حاج صفی و دژاگه غایبان بزرگ سرخ پوشان فوتبال تبریز در ترکیب اصلی هستند.

2 ساعت پیش