انتخاب پروژه های اقدام ملی مسکن اراک براساس امتیاز واریز بانکی تعیین شد all tv logo

انتخاب پروژه‌های اقدام ملی مسکن اراک براساس امتیاز واریز بانکی تعیین شد
مرکزیاراک

حمید انعامی مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت:تمامی متقاضیان در طرح هشت هزار و ۱۰۰ واحدی اراک براساس واریز وجه، دارای رتبه هستند که انتخاب در چهار طرح بر این مبنا انجام می‌شود.

وی بیان کرد: این چهار طرح شامل ۲ هزار و ۳۹۲ واحد از طرح سهم شرکت پیمانکاری کیسون، یک‌هزار و ۵۶۰ سهم شرکت نارنجستان، ۲ هزار و ۴۰۰ واحد سهم شرکت پیمانکاری آرش آرمه و یک‌هزار و ۵۳۲ واحد سهم شرکت دژدیس سپاهان است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان مرکزی گفت: به زودی به متقاضیان در طرح هشت هزار و ۱۰۰ واحدی اراک اعلام می‌شود تا براساس امتیاز بانکی، یکی از چهار شرکت پیمانکاری را انتخاب کنند.

انعامی افزود: این انتخاب برای آن است تا واحدهای متقاضیان مشخص و بانک‌ها برای عقد قرارداد تسهیلات اقدام کنند.

۱۴۱ هزار نفر در طرح اقدام ملی مسکن در استان مرکزی ثبت نام کردند که از این تعداد ۴۰ هزار نفر از متقاضیان واجد شرایط شناسایی شدند.

باشگاه خبرنگاران جوانمرکزیاراک#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و استاندار در پیام مشترکی از حضور حماسی مردم استان در انتخابات یازدهم اسفند قدردانی کردند.

یک ربع پیش

تیم فوتبال استقلال تهران بازیکن جدید دیگری جذب نخواهد کرد.

یک ربع پیش

رئیس نوسازی مدارس گفت:۲۰ طرح آموزشی با ظرفیت ۲۹ هزار کلاس درس در مهر امسال افتتاح شد.

11 دقیقه پیش

سخنگوی اورژانس استان آذربایجان شرقی گفت: ۸ فقره حادثه رانندگی در محور‌های بناب ۱۸ مصدوم بر جای گذاشت.

10 دقیقه پیش

دبیر ششمین جشنواره سراسری شعر اشراق گفت: ۹۰۵ اثر به دبیرخانه این جشنواره که به همت معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار می‌شود رسیده است.

12 دقیقه پیش

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: در آموزش ۶۰ هزار و ۷۲۶ نفر دوره آموزشی، ۵۵ درصد آن توسط مراکز دولتی و ۴۵ درصد آن توسط آموزشگاه‌های غیردولتی انجام شده است.

14 دقیقه پیش

با استفاده از نقاط کوانتومی، کارایی سلول‌های خورشیدی به بیش از ۱۸ درصد رسید. این دستاورد یک پیشرفت فناورانه در توسعه سلول‌های خورشیدی است که می‌تواند جهشی در مسیر تجاری‌سازی نسل جدیدی از سلول‌های خورشیدی ایجاد کند.

یک ربع پیش

وزیر کشور و استاندار سیستان و بلوچستان در مناطق سیل زده جنوب استان در میان اهالی روستای «سند بهرام» از توابع بخش مرکزی شهرستان دشتیاری حضور یافت .

یک ربع پیش

فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: بیش از هزار مترمربع از اراضی ملی در بیرجند رفع تصرف شد.

یک ربع پیش

بیشتر...