۱ هفته پیش
3 بازدید

سرمربی تیم بسکتبال بانوان سینام: کاپیتان را به‌علت کرونا در ترکیب نداشتیم | شهرآرانیوز

سرمربی تیم بسکتبال بانوان سینام: کاپیتان را به‌علت کرونا در ترکیب نداشتیم
سینام، نماینده لیگ‌برتری بانوان مشهد، در اولین هفته حضورش، ۲ شکست سنگین را با اختلاف‌گل‌های بسیار زیاد تجربه کرد؛ نتایجی که سرمربی تیم، دلیل آن را ابتلای کاپیتان باتجربه تیم به کرونا و همچنین حضور این تیم در گروه مرگ می‌داند.
به گزارششهرآرانیوز، سمانه سقا پس از بازی تیمش برابر تیم‌های مهرام و نامی‌نو اصفهان و بازگشت از تهران درباره اتفاق‌هایی که در تهران رقم خورد، گفت: به‌دلیل ابتلا به کرونا، کاپیتان و یکی از بازیکنانم را در اختیار نداشتم و نتوانستم در هفته دوم از آن‌ها استفاده کنم. ۴ بازیکنم به ویروس کرونا مبتلا بودند؛ البته ۵ بازیکن بودند، اما نام یکی از آن‌ها در سامانه ثبت نشده بود. از این ۵ نفر، دو‌نفرشان هنوز خوب نشده‌اند و به این مسابقه نرسیدند.

او ادامه داد: ترکیب تیم ما جوان است و با چهار‌پنج بازیکن باتجربه در لیگ شرکت کرده‌ایم و برای همین غیبت هر کدام از این بازیکنان ممکن است به ما آسیب برساند؛ به‌ویژه دو‌بازیکنی که درگیر ویروس کرونا هستند، در پست ۵ کار می‌کنند. سه‌بازیکنی که خوب شده‌اند، به آمادگی قبل از ابتلا به ویروس کرونا نرسیده بودند و از دو‌سه روز قبل به ما اضافه شدند. ۲ نفر دیگر هم که هنوز کاملا خوب نشده‌اند که یکی کاپیتان تیم و از بهترین بازیکنانمان است.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان سینام مشهد خاطرنشان کرد: هدف از تیم‌داری ما در این فصل، ساختن یک تیم خوب و قوی با نیرو‌های بومی برای سال آینده است و برای همین ۸ نفر از بازیکنانی که داریم، برای نخستین‌بار در لیگ بازی می‌کنند. به عبارت بهتر تا الان در لیگ شرکت نکرده‌اند.

سقا همچنین با اشاره به رقابت تیمش در گروه مرگ، گفت: در گروه سختی قرار داریم. بیشتر تیم‌ها باتجربه‌اند یا از بازیکن خارجی یا ملی‌پوش استفاده می‌کنند که این موضوع ناخودآگاه مبارزه سختی برای بازیکنان ما خواهد بود. من تفاوت مسابقه را در ۲ بازی که انجام شد، دیدم؛ بنابراین جدای از نتیجه بازی می‌خواهیم روند صعودی و بهتر‌شدن عملکرد بازیکنان را در هفته‌های بعدی ادامه دهیم.

سرمربی تیم مشهد درباره اعتراضشان در هفته نخست لیگ برتر به نظر فدراسیون و اعلام باخت فنی اظهار کرد: در هفته نخست که چند بازیکن مبتلا به ویروس کرونا داشتیم، با فدراسیون تماس گرفتیم و گفتیم ۴ نفر از ۱۱ بازیکن تیم ما به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که پاسخ دادند این ۴ نفر ۳۰‌درصد از بازیکنان تیمتان را دربرمی‌گیرند و می‌توانیم بازی نکنیم. ما هم مبنا را بر‌همین‌موضوع گذاشتیم، اما در تماس بعدی گفتند باید ۵ نفر از بازیکنانتان به ویروس کرونا مبتلا شده باشند، این درحالی بود که ۳۰‌درصد از تیم یازده‌نفری یعنی ۴ نفر از بازیکنان تیم. به‌هر‌حال باخت فنی اعلام و روحیه تیم خراب شده بود.

او اضافه کرد: از بازیکنانی که تستشان مثبت شده بود، تست کرونا گرفتیم و وقتی تست‌هایشان مثبت شد، به ما گفتند ۳۰‌درصد بازیکنان تیمتان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و لزومی به گرفتن تست از سایر بازیکنان نبود. من از مسئولان فدراسیون تشکر می‌کنم که از ما و تیم پاز حمایت کردند تا بازی‌ها معوقه در تاریخ معین برگزار شود.


#‌اخبار #‌مشهد
منبع: شهرآرانیوز


مطالب پیشنهادی

روش نرم شدن خلال بادام | روش نرم شدن خلال بادام و خلال پسته در غذاها

روش نرم شدن خلال بادام و روش نرم شدن خلال بادام و خلال پسته در غذاها و نکات درست کردن خلال بادام و خلال پسته درمنزل را در پرشین وی بخوانید

دعوای کرونایی سیاسیون به قیمت جان مردم /یا کمک کنید یا سکوت /زمان حمله به دولت است یا حمایت؟ /توصیه‌ها و تلنگرها به سیاستمداران

کاربران خبرآنلاین درباره دعواهای سیاسی کرونازده نظر دادند و به سیاسیون در این رابطه توصیه‌هایی کردند.

به یاد دو دیپلمات و سیاستمدار امین نظام

هیچگاه فکرش را هم نمی‌کردم روزی اتفاقی بیفتد و سر و کله بیماری‌ای به نام کرونا در این کشور پیدا شود که دو تن از همکاران خوبم را که خاطرات خوبی را با آنها داشتم از من بگیرد و کشور از وجود خدمات آنها محروم شود.

پیوند سیاسی-فراکسیونی احمدی‌نژادی‌ها و پایداری‌ها در مجلس یازدهم؟

قبضه مجلس یازدهم در دست اصولگرایان اما و اگرها را درباره آرایش سیاسی و فراکسیونی این مجلس بیشتر کرد و این سوال مطرح می‌شود که آیا قرار است تنها یک فراکسیون سیاسی و اکثریت میدان‌دار باشد؟!

نکات آشپزی | نکات آشپزی و ترفندهای مهم خانه داری که باید هر فردی بداند

نکات آشپزی و آشنایی با نکات آشپزی و ترفندهای مهم خانه داری که باید هر فردی بداند و ترفندهای خانه داری و نکات مهم آشپزی و ترفندهای مهم اشپزی را در پرشین وی بخوانید

ساختار شورای نگهبان قابل بازنگری و اصلاح است؟ / پاسخ دو حقوقدان

آیا قانون اساسی بعد از ۳ دهه از آخرین بازنگری نیازمند اصلاحی دیگر است؟ آیا با وجود انتقادات به عملکرد شورای نگهبان به مرحله بازنگری در ساختار این شورا رسیده‌ایم؟ چرا به اصل رفراندوم نگاه منفی وجود دارد؟ و ...سوالاتی که در میزگردی که به مناسب سالگرد تصویب قانون اساسی در کافه خبر خبرگزاری خبرآنلاین برگزار شد به آن ها پاسخ داده شد.

انکار ادعای شبکه فارسی زبان خارجی درباره روحانی و شورای عالی امنیت ملی

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهوری ادعای یکی از شبکه‌های فارسی زبان خارج از کشور درباره جلسه شورای عالی امنیت ملی را تکذیب کرد.

ماجرای توئیت جنجالی میرسلیم

فارس نوشت: دفتر سیدمصطفی میرسلیم منتخب دوم مردم تهران در مجلس یازدهم درباره یک توییت توضیحاتی ارائه کرد.

روایت میرسلیم از اختلاف نظرها بین آیت‌الله خامنه‌ای و میرحسین موسوی درباره نحوه اداره کشور

میرسلیم می گوید بین آیت الله خامنه ای که رئیس جمهور بودند و میرحسین موسوی که نخست وزیر بود درباره نحوه اداره کشور توسط دولت و توجه به بخش خصوصی اتفاق نظر وجود نداشت.

معین: اصولگرایان و اصلاح‌طلبان پایگاه اجتماعی‌شان را از دست داده‌اند

مصطفی معین می گوید: از نظر جامعه بویژه جوانان، موضوع رقابت اصلاح طلب و اصولگرا در عرصه های سیاسی و انتخاباتی در این مقطع زمانی، ماجرای تمام شده ای است.

طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز | طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و ذرت مکزیکی اصل

طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و طرز تهیه ذرت مکزیکی بخارپز و ذرت مکزیکی اصل و طرز تهیه ذرت به سبک مکزیکی را در پرشین وی بخوانید

گپ و گفت خواندنی با یکی از کارگزاران رژیم پهلوی در مورد امام خمینی: یک پاپاسی از وجوهات را جابجا نمی کرد/امام خمینی در حد پاپ است

جماران نوشت: یکی از مسئولین رده بالای دولت شاه در مصاحبه ای گفت: تمام چیزی که به «سهم امام» معروف است پولی مال آنها است و طبق موازین شرعی از شیر مادر هم برای آنها حلال تر است. ولی تمام این پول از یک طرف می آید و از یک طرف دیگر می رود. آدمی که در حد پاپ است، زندگی او در حد ارزان ترین زندگی است.

چگونه پوست مغز بادام را جدا کنیم | چگونه پوست مغز بادام را جدا کنیم و مصرف کنیم

چگونه پوست مغز بادام را جدا کنیم و چگونه پوست مغز بادام را جدا کنیم و بو بدهیم و نکات درست کردن بادام و عسلی کردن بادام را در پرشین وی بخوانید

پخت خورش خوشمزه | نکات پخت خورش خوشمزه و ترفندهای خوشمزه شدن آن

پخت خورش خوشمزه و نکات پخت خورش خوشمزه و ترفندهای خوشمزه شدن خورش و روش های خوشمزه کردن غذا و چگونه خورشت خوشمزه درست کنیم را در پرشین وی بخوانید

رهبر انقلاب آمار ارائه ‌شده در سخنرانی خود را اصلاح کردند

رهبر انقلاب اسلامی فرمایشات امروز خویش درباره آمار تلفات ناشی از شیوع بیماری کرونا در سطح جهان را تصحیح کردند.

پخت ذرت | روش های مختلف پخت ذرت و درست کردن ان به صورت خوشمزه

پخت ذرت و روش های مختلف پخت ذرت و درست کرن ذرت به صورت خوشمزه و چگونه ذرت را بپزیم و خاصیت ذرت و ذرت مکزیکی را در پرشین وی بخوانید

غفوری‌فرد: پیروز انتخابات ۱۴۰۰ یک‌ اصولگراست /قالیباف رئیس‌ مجلس می‌شود

غفوری فرد، عضو شاخص جبهه پیروان و نماینده ادوار مجلس می گوید: به احتمال خیلی خیلی زیاد در انتخابات ریاست جمهوری با رای بسیار بالایی نامزد اصولگرایان رای خواهد آورد.

پیشنهاد عضو شورای عالی اصلاح‌طلبان: ناطق‌نوری و امامی کاشانی بین ما و حاکمیت واسطه شوند

حسن رسولی، عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان و چهره نزدیک به عارف می‌گوید:با کمال تاسف مرز اجرا و نظارت اصلا وجود خارجی ندارد و روز به روز میزان دخالت حوزه نظارت در بخش اجرایی تحت تاثیر قانون نظارت استصوابی که انتظار داشتیم مجلس دهم این قانون را لغو بکند، بیشتر توسعه پیدا کرده است. 

ویدیو - سعید حدادیان : به احترام اقلا ده میلیون خانواده مذهبی ، بهتاش فریبا نباید می‌رقصید آقای تنابنده

سعید حدادیان درباره سریال پایتخت صحبت‌هایی کرد و نسبت به بعضی صحنه‌ها انتقاد کرد.

سرنوشت نامعلوم ۲ خواسته سیاسی روحانی؛ افزایش اختیارات و همه‌پرسی

بارها از اختیاراتی ویژه برای ریاست جمهور حرف زده، اختیاراتی که معتقد است اصل ۱۱۳ قانون اساسی به آن اشاره دارد اما تفسیرها اشتباه است، حتی معتقد به رفراندوم و رجوع به آراء مردمی در آن مسائلی که بن بست ایجاد می شود، است اما هیچکدام از دو خواسته سیاسی روحانی طی ۶ سال گذشته راه به جایی نبرده است.

مطالب مرتبط