ایران آنلاین |
۱ هفته پیش

ترس پمپئو از تهدید ایران فیلم ایران آنلاین

ترس پمپئو از تهدید ایران +فیلم

مایک پمپئو در گفتگوی زنده با شبکه خبری از ترس وحشتناک خود در ارتباط با ویدئویی که ایران منتشر کرده سخن گفت.

به گزارش ایران آنلاین ،  یمپئو در این باره بیان کرد که ویدئویی که ایرانی ها منتشر کرده اند را دیده که در آن ایران تهدید می کند که او و ترامپ را در انتقامی سخت در پاسخ به شهادت سردار سلیمانی خواهد کشت.
پمپئو در این باره گفت: من آن کلیپ کوتاه از آن ویدئو را دیده ام که ایرانانیان تهدید می کنند که من و رئیس جمهور ترامپ را می کشند. حالا مذاکره کنندگانی داریم که در میز مذاکره وین نشسته اند .


مجری : این ویدئو چه تاثیری بر شما گذاشت؟در آن ویدئو چه بود؟


پمپئو: گزارش هایی می گویند که این ویدئو برای یک مسابقه بود ولی خود دولت ایرات و رهبران نیروهای قدس این را آشکار کرده اند که می خواهند از رئیس جمهور ترامپ و من بابت حمله به ژنرال سلیمانی که جان آمریکایی ها را تهدید می کرد انتقام بگیرند. رئیس جمهور ترامپ تصمیم درستی گرفت و من این پیشنهاد را به او دادم . من نمی توانم سر در بیاورم...در حالیکه ما در وین نشسته ایم و با رژیم ایران مذاکره می کنیم و درست زمانی که در میز مذاکره نشسته ایم، ایرانیان به دیپلمات های ما در بغداد حمله می کنند و جان مقامات ارشد پیشین آمریکا را تهدید می کنند.


مجری برنامه زنده تلویزیوینی آمریکایی در ادامه گفتگو بیان کرد ،‌وب سایت آیت الله ایران یک پویانمایی منتشر کرد که نشان میدهد رئیس جمهور پیشین ، ترامپ در یک حمله پهپادی کشته می شود.درباره این ویدئو از جن ساکی پرسیده می شود ولی او آن را محکوم نکرد.. واکنش تو چیست؟


پمپئو:‌ما شاهد آن بوده ایم که ایرانیان رئیس جمهور ترامپ را تهدید کرده اند،‌دیدیم که فرمانده نیروی قدس سپاه من و رئیس جمهور ترامپ را تهدید کرد، آنها سراغ این افراد در آمریکا می آیند ... ما اینجا در آمریکا شاهد فعالیت های میدانی آنها بوده ایم.

انتهای پیام/

ترس پمپئو از تهدید ایران +فیلم#‌اخبار منبع: ایران آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

آتش سوزی در مسافرخانه صبا واقع در میدان راه آهن یک کشته برجای گذاشت.

8 ساعت پیش

حداکثر حقوق نیز ۷ برابر حداقل حقوق است که حدود ۳۵ میلیون تومان خواهد بود.

11 ساعت پیش

به گفته سخنگوی کمیسیون تلفیق حداقل حقوق بازنشستگان در سال 1401، 5 میلیون تومان می شود.

12 ساعت پیش

گل استثنایی و ثانیه پایانی سجاد استکی که منجر به صعود ایران به نیمه‌نهایی قهرمانی آسیا و جام جهانی شد.

12 ساعت پیش

صاحبان اغلب ویلاهای لواسان مسئولان دولت قبل هستند.

13 ساعت پیش

حقوق دانشجو معلمان در سال آینده ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می شود.

13 ساعت پیش

سلام الزواوی به تازگی جانشین پدرش صلاح الزواوی شده است و قرار است به عنوان سفیر جدید فلسطین در تهران مشغول به کار شود.

14 ساعت پیش

امیرعبداللهیان در کنفرانس ملی ایران و همسایگان در خصوص نماز خواندن رئیس جمهور در ملاقات با پوتین گفت: «از قبل گفته بودیم به دلیل طولانی بودن مذاکرات، آقای رئیسی هنگام اذان مغرب باید نماز بخواند. در بین مذاکرات وقتی موقع اذان شد، حدود ۱۰ دقیقه پوتین در همان اتاق نشست تا آقای رئیسی در اتاق مجاور نمازش را بخواند و برگردد.»

14 ساعت پیش

راننده یک خودرو در جاده باریک کوهستانی اقدام به دور زدن کرد و مهارت خود را نشان داد.

14 ساعت پیش

رییس سازمان بورس با اشاره به این که سود رسوب‌کرده سهامداران در شرکت‌های بورسی، حق‌الناسی است و باید پرداخت شود گفت: سال آینده تمام ناشران ملزم به پرداخت سود از طریق سجام هستند.

14 ساعت پیش

خانم حسینی کنیز تو فرخ‌زاده فدای تو فیلمبردارها گدای تو خبرنگارها غلام تو

15 ساعت پیش

محسنی اژه‌ای: نگران هستم در آینده، رمزارزها برای دولت و مردم مشکل ایجاد کند.

15 ساعت پیش

یک ویدیو ۲ دقیقه‌ای از فیلم «بتمن» The Batman بخشی را نشان می‌دهد که ریدلر به یک مراسم خاکسپاری حمله می‌کند تا پیامی را به دشمنش، بتمن، برساند.

15 ساعت پیش

این سرویس جدید در مرحله آزمایشی از وزارت حمل و نقل، ارتباطات و فناوری اطلاعات عمان مجوز دریافت کرد و با ۹ راننده زن در مسقط آغاز خواهد شد

16 ساعت پیش

بیشتر...