راهبرد معاصر |
1 ماه پیش

چمران: شورای ائتلاف جبهه پایداری به نتیجه واحدی رسیده است راهبرد معاصر

رئیس شورای شهر تهران گفت: شورای ائتلاف انقلاب اسلامی با دوستان جبهه پایداری به نتیجه مثبت و واحدی برای معرفی ۳۰ نامزد استان تهران در انتخابات مجلس شورای اسلامی رسیده است.

به گزارش راهبرد معاصر؛ مهدی چمران روز پنجشنبه (سوم اسفندماه) در گفت وگویی در خصوص آخرین شرایط شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی گفت: شورای ائتلاف مجموعه‌ای از گروه‌ها و جریان‌های مختلف سیاسی و جهادی است؛ بنابراین این شورا تلاش کرده همه سلیقه‌های متفاوت و مختلف را در حرکت واحد کنار یکدیگر جمع کند.

رییس شورای شهر تهران افزود: برخی از گروه‌ها به تازگی به وجود آمدند که فرصت پیوستن آن‌ها به شورای ائتلاف فراهم نشد و برخی از گروه‌های سیاسی هم جذب این شورا نشدند. البته برای حضور در شورای ائتلاف با این گروه‌ها صحبت‌های لازم انجام شد، ولی آن‌ها حاضر نشدند این هماهنگی و یکپارچگی را بوجود بیاورند.

وی ادامه داد: تعداد زیادی از مهندسان و پزشکان هم ممکن است فهرست واحدی را برای انتخابات ارائه دهند. البته ما هنوز موفق نشدیم با همه گروه‌ها به توافق لازم برسیم.

چمران درباره آخرین گفتگو‌هایی که این شورا با جبهه پایداری انقلاب اسلامی انجام داده است، خاطرنشان کرد: قرار است با دوستان جبهه پایداری به نتیجه مثبتی برسیم و تقریبا به این نتیجه رسیدیم و به زودی فهرست ۳۰ نفره توافق شده تهران منتشر خواهد شد. / ایرنا#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بر اثر رعد و برق‌های مرگبار حداقل ۲۵ نفر در مناطق مختلف پنجاب و بلوچستان جان خود را از دست دادند و بارش‌های بهاری نیز مناطق مختلف خیبر پختونخوا را درنوردید و مناطق کم ارتفاع آنها را زیر آب برد.

1 ساعت پیش

رئیس اسرائیل در تداوم سیاست مظلوم‌ نمایی این رژیم گفت: ما دیشب از چهار گوشه خاورمیانه مورد حمله قرار گرفتیم، نیروهای نیابتی ایران هم با موشک‌های بالستیک، پهپادها و موشک‌های کروز شلیک می‌کردند.

1 ساعت پیش

برخی از مقامات ارشد آمریکایی از واکنش عجولانه اسرائیل به پاسخ موشکی ایران اظهار نگرانی می‌کنند و از این مساله می‌ترسند که با تشدید تنش‌ها، پای آمریکا نیز به این جنگ کشیده شود.

1 ساعت پیش

چند شاعر برای عملیات «وعده صادق» سروده‌هایشان را منتشر کردند.

12 دقیقه پیش

دو مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان به حمله موشکی و پهپادی ایران به مواضع اسرائیل واکنش نشان داند.

1 ساعت پیش

علیرضا مسعودی مشهور به علی مشهدی بازیگر سینما و تلویزیون به عملیات تنبیهی ایران علیه اسراییل واکنش نشان داد.

یک ربع پیش

در این ویدئو یک بانوی ترکیه‌ای طریقه درست کردن حلوای شیر ترکی را به شما آموزش می‌دهد.

نیم ساعت پیش

روزنامه اسرائیلی روز یکشنه نوشت، زرادخانه اتمی دیمونا در اسرائیل، هداف آسانی برای حمله سنگین ایران خواهد بود.

1 ساعت پیش

شهاب زاهدی مهاجم نیم فصل اول پرسپولیس که در بازار نقل و انتقالات زمستانی راهی ژاپن شده است در پنجمین بازی خودش موفق شد سومین گلش را به ثمر برساند.

یک ربع پیش

بیشتر...