خبرگزاری ایسنا |
6 روز پیش

طرح نهضت ملی مسکن کهگیلویه بویراحمد شتاب گیرد خرید زمین در یاسوج تسریع یابد ایسنا

طرح نهضت ملی مسکن کهگیلویه و بویراحمد شتاب گیرد/ خرید زمین در یاسوج تسریع یابد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمداستاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه های اجرایی راه و شهرسازی، منابع طبیعی و جهاد کشاورزی برای خرید زمین طرح نهضت ملی مسکن در یاسوج که اغلب برای مسکن جوانان است سریعا اقدام کنند.

سیدعلی احمدزاده در نشست پیگیری فرآیند مسکن ملی استان با اشاره به تأمین زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در همه شهرهای استان افزود: جانمایی ها در همه شهرهای استان به اندازه لازم مشخص شده است.

وی با بیان اینکه فرآیند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در این استان باید وارد مرحله تحرک و شتاب شود، اظهارکرد: در شهر یاسوج ۷۹ هکتار در ۹ نقطه شهر پیش بینی شده که در حال بررسی و ارزیابی است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه، دولت ۱۰۰ هزار میلیارد تومان منابع برای خرید زمین در اجرای طرح نهضت ملی مسکن کشور اختصاص داده است، خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم تا از این مبلغ به اندازه لازم زمین جهت مسکن به خصوص در شهر یاسوج خریداری کنیم.

احمد زاده تاکید کرد: دستگاه های اجرایی راه و شهرسازی، منابع طبیعی و جهاد کشاورزی برای خرید زمین طرح نهضت ملی مسکن در یاسوج که اغلب برای مسکن جوانان است سریعا اقدام کنند.

وی ادامه داد: افزون بر ۵۶ هزار نفر متقاضی مسکن در استان نام نویسی کرده اند  که از این تعداد ۲۶ هزار نفر آنها در شهر یاسوج هستند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه، سهم استان از طرح نهضت ملی مسکن ۴۰ هزار واحد در طول چهار سال است، تصریح کرد: براساس برنامه زمانبندی شده هر سال باید یکهزار واحد مسکن در استان احداث شود.

احمدزاده، اجرای طرح نهضت ملی مسکن را یکی از موضوعات مهم دولت سیزدهم بیان و عنوان کرد: دستگاه های اجرایی و خدمات رسان استان و اداره کل راه و شهرسازی باید در تعیین تکلیف اراضی مورد نیاز و آماده کردن زیر ساخت ها سرعت عمل بالا و اهتمام جدی داشته باشند.

وی با بیان اینکه در اجرای طرح نهضت ملی مسکن عقب ماندیم تاکید کرد: تلاش ها به کار گرفته شود تا این طرح در همه نقاط استان به خصوص در شهر یاسوج که عمده متقاضیان استان هستند فرآیند اجرای طرح شتاب بگیرد و عقب ماندگی جبران شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در تامین زمین برای طرح نهضت ملی مسکن در یاسوج به حریم جنگل های اطراف شهر تعرض نشود.

به گزارش ایسنا، در این نشست دستگاه های خدمات رسان، آب و فاضلاب، گاز و برق برای ارائه خدمات و تسریع در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام آمادگی کردند.

انتههای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان بستنی و آبمیوه تهران گفت: از اول خرداد، بستنی و آبمیوه افزایش قیمت ۲۵ درصدی خواهد داشت.

5 ساعت پیش

رئیس جمهور با بیان این‌که قرار است در کشور تصمیم‌های سختی بگیریم، گفت: شاید برخی موافق نباشند اما این نگاه نقادانه ما را به افق روشنی که پیش‌روی اقتصاد است رهنمود می‌کند.

5 ساعت پیش

ساری - حجت الاسلام شریف تبار از شرکت 79 درصدی مسئولین هیئات مذهبی در انتخابات شورای هیئات مذهبی مازندران خبرداد

5 ساعت پیش

مهلت ثبت نام حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور در سال تحصیلی ۱۴۰۲- ۱۴۰۱ تا پایان خردادماه تمدید شد.

5 ساعت پیش

مشهد- اتصال یک دستگاه هیتربرقی باعث ایجاد دودگرفتگی موقت در بخشی از حرم مطهر رضوی شد.

5 ساعت پیش

طی روزهای اخیر قیمت هر کیلوگرم گوشت گوساله و گوسفندی تفکیکی به دلیل تلاطم بازار توسط برخی سودجویان افزایش یافته، این درحالی است که مبنای قیمت این محصول برحسب شقه محاسبه می‌شود به طوری که امروز هر کیلو شقه گوساله ۱۳۵ هزار تومان و شقه گوسفندی بین ۱۳۰ تا ۱۵۰ هزارتومان قیمت دارد.

4 ساعت پیش

رییس مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رئیس جمهور قانون «جهش تولید دانش بنیان» را برای اجرا ابلاغ کرد.

5 ساعت پیش

شفقنا نوشت: بر اساس فرمان منسوب به ملا هبت‌الله آخندزاده، رهبر طالبان اعضای این گروه از چندهمسری منع شده‌اند.

5 ساعت پیش

ایرنا نوشت: وزیر امور خارجه قطر گفت که اضافه شدن نفت ایران به بازار موجب ثبات بازار و کاهش قیمت جهانی نفت خواهد شد.

4 ساعت پیش

بیشتر...