خبرگزاری ایسنا |
12 ماه پیش

طرح نهضت ملی مسکن کهگیلویه بویراحمد شتاب گیرد خرید زمین در یاسوج تسریع یابد ایسنا

طرح نهضت ملی مسکن کهگیلویه و بویراحمد شتاب گیرد/ خرید زمین در یاسوج تسریع یابد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمداستاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه های اجرایی راه و شهرسازی، منابع طبیعی و جهاد کشاورزی برای خرید زمین طرح نهضت ملی مسکن در یاسوج که اغلب برای مسکن جوانان است سریعا اقدام کنند.

سیدعلی احمدزاده در نشست پیگیری فرآیند مسکن ملی استان با اشاره به تأمین زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در همه شهرهای استان افزود: جانمایی ها در همه شهرهای استان به اندازه لازم مشخص شده است.

وی با بیان اینکه فرآیند اجرای طرح نهضت ملی مسکن در این استان باید وارد مرحله تحرک و شتاب شود، اظهارکرد: در شهر یاسوج ۷۹ هکتار در ۹ نقطه شهر پیش بینی شده که در حال بررسی و ارزیابی است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه، دولت ۱۰۰ هزار میلیارد تومان منابع برای خرید زمین در اجرای طرح نهضت ملی مسکن کشور اختصاص داده است، خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم تا از این مبلغ به اندازه لازم زمین جهت مسکن به خصوص در شهر یاسوج خریداری کنیم.

احمد زاده تاکید کرد: دستگاه های اجرایی راه و شهرسازی، منابع طبیعی و جهاد کشاورزی برای خرید زمین طرح نهضت ملی مسکن در یاسوج که اغلب برای مسکن جوانان است سریعا اقدام کنند.

وی ادامه داد: افزون بر ۵۶ هزار نفر متقاضی مسکن در استان نام نویسی کرده اند که از این تعداد ۲۶ هزار نفر آنها در شهر یاسوج هستند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه، سهم استان از طرح نهضت ملی مسکن ۴۰ هزار واحد در طول چهار سال است، تصریح کرد: براساس برنامه زمانبندی شده هر سال باید یکهزار واحد مسکن در استان احداث شود.

احمدزاده، اجرای طرح نهضت ملی مسکن را یکی از موضوعات مهم دولت سیزدهم بیان و عنوان کرد: دستگاه های اجرایی و خدمات رسان استان و اداره کل راه و شهرسازی باید در تعیین تکلیف اراضی مورد نیاز و آماده کردن زیر ساخت ها سرعت عمل بالا و اهتمام جدی داشته باشند.

وی با بیان اینکه در اجرای طرح نهضت ملی مسکن عقب ماندیم تاکید کرد: تلاش ها به کار گرفته شود تا این طرح در همه نقاط استان به خصوص در شهر یاسوج که عمده متقاضیان استان هستند فرآیند اجرای طرح شتاب بگیرد و عقب ماندگی جبران شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در تامین زمین برای طرح نهضت ملی مسکن در یاسوج به حریم جنگل های اطراف شهر تعرض نشود.

به گزارش ایسنا، در این نشست دستگاه های خدمات رسان، آب و فاضلاب، گاز و برق برای ارائه خدمات و تسریع در اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام آمادگی کردند.

انتههای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بازی اول از فینال این فصل بین دو تیم دنور ناگتس - میامی هیت در لیگ حرفه‌ای بسکتبال NBA را ببینید.

13 دقیقه پیش

لحظاتی بعد از گل مساوی استقلال در دربی، ساپینتو با کارت قرمز زاهدی فر اخراج شد، اما برای خیلی‌ها ابهام وجود داشت، چرا سرمربی آبی‌ها پس از گلزنی تیمش در آن دقیقه، اخراج شد؟

یک ربع پیش

المیرا شریفی مقدم و آقای روانشناس روی آنتن زنده درباره گوش دادن شوهر به حرف مادر یا همسر اختلاف نظر داشتند.

نیم ساعت پیش

کمیسیون اخلاق ورزش کشور با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال خواستار رسیدگی سریع نسبت به رفتارهای غیرحرفه‌ای سرمربی استقلال شد.

یک ربع پیش

فرمانده پلیس راه کندوان از یکطرفه شدن و انسداد این محور برای تخلیه بار ترافیکی خبر داد.

یک ربع پیش

رئیس قوه قضائیه گفت: دغدغه امروز دولت مسأله معیشت مردم است و همه توان خود را بکار می برد و قوه قضائیه هم هر جا نیاز باشد کمک حال آنان است.

-47 دقیقه پیش

بازار سرمایه در هفته دوم خردادماه روندی نوسانی داشت و این بالا و پایین شدن شاخص های بورس در نهایت منجر به بازدهی منفی بازار سهام برای سهامداران شد. البته باید به این نکته نیز توجه داشت که خروج سنگین پول حقیقی از بازار سرمایه طی هفته اخیر می تواند دلیل اصلی این ریزش باشد.

-26 دقیقه پیش

خلاصه بازی داماش ۲ - فولاد نوین ۰ در مسابقات پلی آف لیگ دسته دو را ببینید

یک ربع پیش

مدیریت نظارت بر ناشران سازمان بورس در خصوص الزام ناشران جهت فراهم کردن امکان مشاهده آنلاین جلسات مجامع توسط سهامداران، مصوبه‌ای را ابلاغ کرد.

-27 دقیقه پیش

بیشتر...