روز قدس امسال به دلیل طوفان الاقصی اهمیت ویژه ای دارد مردم با شکوه تر از سال های قبل در راهپیمایی حاضر شوند all tv logo

اکرمی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان:
روز قدس امسال به دلیل طوفان‌الاقصی اهمیت ویژه‌ای دارد/ مردم با شکوه‌تر از سال‌های قبل در راهپیمایی حاضر شوند
سیاسیاحزاب و تشکل‌ها

حجت الاسلام سیدرضا اکرمی عضو جامعه روحانیت مبارز در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان با اشاره به اهمیت حضور مردم در راهپیمایی روز قدس امسال نسبت به سال‌های گذشته گفت : راهپیمایی امسال روز قدس به دلیل جریان طوفان الاقصی اهمیت بسزایی دارد چرا که دستاوردهای بسیار ارزشمندی برای جهان اسلام داشت.

وی افزود: اسرائیل در جریان شش ماه جنگ غزه بیش از پیش به عنوان یک چهره کودک کش و تروریست به جهانیان معرفی شد و مقاومت مردم فلسطین علی رغم تمامی فشارها حتی در ماه مبارک رمضان مثال زدنی است .

اکرمی متذکر شد :مردم ایران و جهان اسلامی باید در واکنش به نسل کشی اسرائیل و مقاومت مثال زدنی مردم فلسطین بیشتر از سال های گذشته روز قدس را گرامی بدارند و در راهپیمایی این روز پرشور حضور پیدا کنند.

عضو جامعه روحانیت مبارز ادامه داد: بین دولت ها و ملت‌های جهان تفاوت‌های زیادی وجود دارد چرا که مردم اکثر کشورهای جهان نسبت به رژیم صهیونیستی نفرت و انزجار دارند اما دولت‌های برخی کشورها همچنان از این رژیم نسل کش حمایت می‌کنند بنابراین بر اساس اصل دینی حمایت از مظلومان و جنایت اخیر این رژیم علیه ایران باید روز قدس امسال را باشکوه تر به رخ جهانیان بکشیم.

باشگاه خبرنگاران جوانسیاسیاحزاب و تشکل‌ها#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در خبر زیر عکسی عاشقانه از الیکا عبدالرزاقی در کنارهمسرش امین زندگانی را مشاهده خواهید کرد.

نیم ساعت پیش

بعد از تصویب قانون اخراج پناهندگان به رواندا در پارلمان انگلیس سازمان ملل و شورای اروپایی انتقاد شدیدی به آن وارد کرده واین کشور را به نقض حقوق بشر متهم کردند.

نیم ساعت پیش

جایزه مقام اول بیستمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های معلولین We Care هند به مستند ایرانی «احمد» ساخته اعظم مرادی اهدا شد.

1 ساعت پیش

کاهش قیمت دلار بر قیمت خودروهای داخلی اثر گذاشته است که در خبر زیر به بررسی آن پرداخته‌ایم.

نیم ساعت پیش

مستند «عشق و فلسفه»، پرتره‌ای درباره «نادیا مفتونی» استاد فلسفه دانشگاه تهران است که پنجشنبه ششم اردیبهشت ماه ساعت 19:00 روی آنتن شبکه چهار سیما می رود.

نیم ساعت پیش

به اعتقاد تحلیل‌گران صهیونیست استعفای فرمانده سرویس اطلاعات نظامی اسرائیل (امان) فقط بخش بیرونی کوه یخ شکاف داخلی در اسرائیل است.

1 ساعت پیش

هواداران آلومینیوم اراک و پرسپولیس می‌توانند دیدار این دو تیم را از نزدیک تماشا کنند.

1 ساعت پیش

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه مصوبات مهم سفر رئیس‌جممهور به این استان اجرایی نشده‌است، تأکید کرد: ویژه‌دیدن لرستان محقق نشده‌است.

نیم ساعت پیش

وزیر بهداشت با بیان اینکه در طرح فروش اینترنتی دارو، سکوهای اینترنتی فقط حمل دارو را عهده‌دار خواهند شد، گفت: این کار به صورت آزمایشی آغاز می‌شود.

1 ساعت پیش

بیشتر...