ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

علی چینی: از خدا می خواهم بیماری هیچکس را نبینم ورزش سه

خداوند کمک می‌کند تا جلو برویم، ما هم می‌رویم؛

علی چینی: از خدا می‌خواهم بیماری هیچکس را نبینم

علی چینی، ستاره سابق استقلال، مدتی است که با بیماری دست و پنجه نرم می‌کند.

علی چینی: از خدا می‌خواهم بیماری هیچکس را نبینم

به گزارش "ورزش سه"، علی چینی با چهره خاص خودش همیشه برای علاقه‌مندان فوتبال در دهه هفتاد یک بازیکن محبوب و سرشناس بود و عملکردش موجب می‌شد تا قاب‌های تلویزیون با توجه به اندازه‌اش برای به نمایش کشیده توانایی فنی او کوچک باشد. علی چینی حالا مدتی است که درگیر بیماری شده که این موضوع باعث شد تا با برنامه تلویزیونی فوتبال برتر گفت‌وگو داشته باشد.
او درباره بیماری خود گفت:یکی- دو سالی است که من در زندگی نوسانات دارم و در بیماری که از شانزده سال پیش داشتم و پیوند کلیه کردم، دو سالی می‌شود که با مشکل همراه شده است. اکنون ۳۰ درصد کلیه من کار می‌کند و خسته کننده شده که حالا درخواست پیوند دوم را دارم. کارهایش را پیگیری می‌کنیم تا ببینیم خداوند چه می‌خواهد.
او ادامه داد:از بحث هزینه هم اکنون، ۶۰ درصد تورم به مسائل پزشکی و دارویی خورده که کار ما را سخت کرده؛ من دو سال و نیم است که اجازه فعالیت ندارم و درآمد دیگری هم ندارم. خداوند فعلا کمک می‌کند که برویم جلو و می‌رویم.
این ستاره محبوب خاطرنشان کرد:تشکر می‌کنم از خانواده حجازی، آتیلای عزیزم و امیرخان قلعه‌نویی که جویای احوالم بودند. قول‌هایی هم دادند که ان‌شاءالله در پیوند کنار ما هستند.
در پایان نیز او تاکید کرد:توکل ما همیشه به خدا بوده و او را هیچوقت از یاد نمی‌بریم. نون و نمک را می‌فهمیم و این بزرگترین درسی است که پدرم به من یاد داده است. توقعی ندارم و تنها از خدا می‌خواهم که بیماری هیچکس را نبینم.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ساکت الهامی به مناسبت سالروز درگذشت نادر دست‌نشان با پیراهن شماره هفت او در تمرین حاضر شد.

1 ساعت پیش

ناصر علیزاده با شکست حریف قزاقستانی اولین مدال طلای کشتی فرنگی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا را از آن خود کرد.

نیم ساعت پیش

سازمان لیگ فوتبال ایران دستور العمل جدیدی را به تمامی باشگاه‌های فوتبال در خصوص انتشار بیانیه و مصاحبه‌های غیرفنی ابلاغ کرد.

2 ساعت پیش

شانزدهمین دوره لیگ برتر زنان را می‌توان بهترین دوره ادوار برگزاری این لیگ دانست. حالا بعد از اتمام این لیگ مهیج و پرحاشیه، نیاز است که شما هم ترکیب منتخب فصل فوتبال زنان را بشناسید.

1 ساعت پیش

مالک محل سکونت آردا توران در بارسلونا فاش کرده که این بازیکن سابق خسارت عجیبی به عمارت 18 میلیون یورویی او وارد کرده است.

1 ساعت پیش

سرمربی اسپانیایی تیم تراکتور در حاشیه تمرین امروز با بازیکنان تیم خداحافظی کرد.

1 ساعت پیش

جود بلینگام، ارلینگ هالند و کیلیان امباپه، سه بازیکن برتر جهان در بازی رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در سطحی که از آنها انتظار می‌رفت عمل نکردند، اما این چیزی از هیجان و لذتی که آنها به ارمغان می‌آورند کم نکرده است.

1 ساعت پیش

ایمان محمدی با پیروزی 10 بر صفر در دیدار رده بندی به مدال برنز وزن 63 کیلوگرم آسیا دست یافت.

1 ساعت پیش

شاگردان دستیار برابر تیم آلمان نتیجه را واگذار کردند و از کسب سهمیه پارالمپیک پاریس بازماندند.

1 ساعت پیش

بیشتر...