شهرآرانیوز |
۱ هفته پیش

ویدیو گل به خودی پرسپولیس در بازی با النصر، ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ شهرآرانیوز

ویدیو گل به خودی پرسپولیس در بازی با النصر، ۲۸ شهریور ۱۴۰۲
با اشتباه علی نعمتی و دانیال اسماعیلی‌فر پرسپولیس از النصر گل خورد.

ویدیو گل اول بازی پرسپولیس و النصر با گل به خودی اسماعیل‌فر

جدیدترین اخبار ورزشی

عضو شوید:آخرین اخبار کشور را در این صفحه اینستاگرام دنبال کنید

ویدیو گل اول بازی پرسپولیس و النصر با گل به خودی اسماعیل‌فر#‌اخبار #‌مشهد منبع: شهرآرانیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

یک تحلیلگر اسرائیلی می‌گوید که مجوز بازگشت هزاران کارگر فلسطینی به اراضی اشغالی توسط صهیونیست‌ها به خاطر شکستی است که تل‌آویو از حماس خورده است.

نیم ساعت پیش

بارش شدید باران و آبگرفتگی در منطقه بروکلین نیویورک، باعث اعلام وضع اضطراری شد.با بارش باران و جاری شدن سیل در خیابان‌های نیویورک، علاوه بر این شهر در دو منطقه «لانگ آیلند» و «هادسون» وضع اضطراری اعلام شده است.همچنین در پی ورود سیلاب به متروی نیویورک، ایستگاه‌های متروی پرجمعیت‌ترین شهر آمریکا تعطیل شد.

نیم ساعت پیش

زوجی که 71 سال از ازدواج و زندگی عاشقانه‌ شان می‌گذرد و فراز و نشیب‌های زیادی را در زندگی خود شاهد بوده‌اند. در این جشن، بیش از 80 نفر از فرزندان، نوه‌ها، نتیجه‌ها و  نبیره‌های آنها از راه دور و نزدیک آمده بودند تا محبت و قدردانی خود را به بزرگ خاندان خود ابراز کنند.

نیم ساعت پیش

رئیس سازمان بورس گفت: از هفته آینده فراخوان خواهیم داد که وراث افراد فوت‌شده برای انتقال سهام عدالت به دفاتر کارگزاری‌ها مراجعه کنند البته که روند تدریجی خواهد بود.

نیم ساعت پیش

غلامرضا انصاری معاون سابق دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه در کافه خبر گفت: آسیا به شدت در حال توسعه است. کسی منتظر ما نخواهد ماند . بخش مهمی از رشد آسیا متکی به کریدورهاست. به خاطر تحریم‌ها همه‌ی کریدورها ما را دور می‌زنند.هزینه‌ی بیشتری می‌کنند اما از ایران رد نمی‌شوند.

نیم ساعت پیش

ما در عصری زندگی می‌کنیم که شدیدا به ابزارهای دیجیتالی خود مثل گوشی‌های موبایل یا تبلت‌ها و لپ‌تاپ‌ها، وابسته شده‌ایم و به همین منظور این ابزارها برای اهداف متفاوتی مثل کار، سرگرمی و... به کار گرفته می‌شوند.

یک ربع پیش

حدود ۵ یا ۱۰ سال قبل از ظاهر شدن سایر علائم در بیماران پارکینسون، یک اختلال خواب خاص رخ می‌دهد که در طی آن بیمار به شدت رویاهایی می‌بیند، فریاد می‌زند یا با مشت به دیوار می‌کوبد.

نیم ساعت پیش

ویدئویی از زندگینامه شهید حسن آبشناسان را مشاهده می کنید. این تکاور ایرانی در زمان جنگ ایران و عراق صدام را به نبرد رو در رو طلبیده بود. منبع: خبرفوری

نیم ساعت پیش

تجهیزات VAR نصب شده در استادیوم آزادی که از سوی فدراسیون فوتبال آسیا صورت گرفت، برداشته نخواهد شد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...