ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

کریستیانو هیچوقت نیمکت را دوست ندارد عکس ورزش سه

کریستیانو هیچوقت نیمکت را دوست ندارد (عکس)

لوئیس کاسترو در دقایق پایانی بازی پرسپولیس ترکیب تیمش را به حداکثر بازیکنان عربستانی رساند.

کریستیانو هیچوقت نیمکت را دوست ندارد (عکس)

به گزارش "ورزش سه"،النصرعربستان به قدری بازیکنان با کیفیت خارجی دارد که لوئیس کاسترو برای بازی‌هایلیگ قهرمانان آسیاناچار است نام چند نفر را خط بزند و تنها پنج بازیکن خارجی در لیست خود قرار بدهد.

این سرمربی پرتغالی در دقایق پایانی بازیپرسپولیسوقتی دو گل جلو بود و خیالش از پیروزی مقابل پرسپولیس ده نفره راحت شد، یکی یکی ستاره‌هایش را بیرون کشید تا بازیکنان داخلی النصر عربستان نیز فرصت بازی پیدا کنند.

ابتدا سامی النجعی جایگزین بروزویچ شد و سپس در دقیقه ۸۵ سادیو مانه جایش را به خالد الغنام داد. در دقیقه ۹۰ هم رونالدو و اوتاویو تعویض شدند تا مشاری النمر و علی حسن فرصت بازی پیدا کنند.

1927942

به این ترتیب برای دقایقی تنها بازیکن خارجی النصر آیمریک لاپورت بود. البته سادیو مانه و رونالدو از این تعویض چندان راضی نبودند چراکه در گلزنی در اولین بازی لیگ قهرمانان ناکام ماندند.

چهره درهم رونالدو که بازهم در گلزنی به بیرانوند ناکام ماند و روی نیمکت ورزشگاه آزادی جا خوش کرده بود سوژه تصویربردار تلویزیون شد.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کاپیتان باتجربه نساجی بعد از عمل گونه از حدود 10 روز دیگر به تمرینات تیمش اضافه خواهد شد.

1 ساعت پیش

فصل جدید لیگ بسکتبال آلمان از روز جمعه در مونیخ آغاز می‌شود.

1 ساعت پیش

آپوئل به لطف دخالت به موقع کمک داور ویدیویی، توانست از شکست، پیروزی بسازد.

2 ساعت پیش

رم به رهبری ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی خود، کار را بر روی قراردادهایی که در پنجره زمستانی منعقد خواهد کرد، آغاز کرده است.

1 ساعت پیش

دوشان ولاهوویچ، مهاجم یوونتوس، به تمرینات گروهی بازگشته است، در حالی که مویزه کین هنوز به صورت جداگانه و انفرادی تمرین می‌کند و احتمالاً در بازی آتالانتا از هفته هفتم سری آ آینده غایب خواهد بود.

2 ساعت پیش

رئیس کمیته المپیک روسیه از برگزارکنندگان بازی‌های آسیایی به دلیل لغو تصمیم برای شرکت ورزشکاران روسیه و بلاروس در بازی‌های جاری در هانگژوی چین انتقاد کرد.

2 ساعت پیش

گرت بیل از پیشنهاد بریتانیا و ایرلند برای میزبانی مسابقات قهرمانی اروپا "یورو 2028" حمایت می‌کند، زیرا او به هیئت ولز می‌پیوندد که ماه آینده این پیشنهاد را در ژنو ارائه می‌دهد.

2 ساعت پیش

باشگاه بایرن مونیخ قصد داد قرارداد جدیدی را با مانوئل نویر، دروازه‌بان آلمانی، تمدید کند.

2 ساعت پیش

عبدالله رشیدی، کهنه سرباز افسانه‌ای 60 ساله و تیرانداز کویتی، دو بار رکورد جهان را شکست.

1 ساعت پیش

بیشتر...