خبرگزاری رضوی |
۱ هفته پیش

روحانیت در دوران دفاع مقدس در خط مقدم دفاع از ملت قرار داشت رضوی

امام جمعه اهواز:
روحانیت در دوران دفاع مقدس در خط مقدم دفاع از ملت قرار داشت
به گزارشخبرگزاری رضوی، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدنبی موسوی فرد در همایش تجلیل از فرماندهان روحانی دوران دفاع مقدس اظهار داشت: روحانیت نه تنها در ۸ سال دفاع مقدس بلکه در همه عرصه ها حضور پر رنگی داشته است. در آن برهه ای که روحانیت در خط مقدم بوده توانسته قلب ها را به سمت سوی عرصه کارزار و دفاع مقدس به میدان بیاورد. 

موسوی فرد در ادامه با اشاره به حضور روحانیت در سخت ترین لحظات دفاع مقدس بیان کرد: در ۸ سال دفاع مقدس در سخت ترین لحظات روحانیت معزز بود که در خط مقدم بود اما نه تنها به عنوان هدایت دینی مردم بلکه به عنوان یک رزمنده و دفاع از مرز های اسلامی در مبارزه با دشمن بود. 

​​​امام جمعه اهواز در ادامه گفت: نسبت شهدای روحانیت را با همه اقشار وقتی نگاه کنیم چند برابر است چه در دفاع مقدس، دفاع از حرم های مطهر و در زمینه ها و بزنگاه های دیگر هم به همین شکل بود. 

در همایش تجلیل از فرماندهان و چهار هزار روحانی شهید ، نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری ، شماری از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از روحانیون ۱۰ استان کشور حضور داشتند.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان بر ضرورت مدیریت دامنه تغییر قیمت کالاهای غیریارانه‌ای و اقلامی که مشمول  طرح مردمی سازی یارانه‌ها نمی‌شوند تاکید کرد..

1 ساعت پیش

تهران- دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه نبرد «شمشیر قدس» دستاورد بزرگی بود، عنوان کرد: این نبرد تاکیدی بر امکان پیروزی بر دشمن است.

1 ساعت پیش

معاون اول رئیس‌جمهور در پیامی شهادت شهید «صیاد خدایی» را تبریک و تسلیت گفت.

1 ساعت پیش

سمنان - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمّد (عج) استان سمنان با اینکه این استان 113 شهید طلبه دارد، گفت: 25 عنوان کتاب و 5 مستند از زندگی شهدای روحانی استان سمنان در نمایشگاه کنگره ملی 4000 شهید روحانی در مصلی قم به نمایش گذاشته می شود.

1 ساعت پیش

رئیس گروه سلامت و تغییر اقلیم وزارت بهداشت، ضمن اشاره به آب و هوای خشک کشور و آسیب‌پذیری مقابل تغییرات اقلیمی، در عین حال اقدامات وزارت بهداشت در راستای تقویت سیستم سلامت برای مقابله با تغییرات اقلیمی را تشریح کرد.

1 ساعت پیش

هیأتی از جنبش انصارالله یمن برای بررسی مسائل مربوط به آتش بس وارد اردن شد.

1 ساعت پیش

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: کاش می‌شد سهم سهل انگاری های جانکاه دستگاه‌ها در ساخت و ساز متروپل آبادان و این فاجعه ملی را بدون ترس و واهمه در آورد.

1 ساعت پیش

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان جنوبی با بیان اینکه راه انبیاء و اولیاء خدا حق است و شهدا رهرو راه آنها بودند گفت: اصول انقلاب بر حق و اطاعت از ولایت فقیه است.

1 ساعت پیش

وزیر اقتصاد آلمان اعلام کرد اتحادیه اروپا احتمالا تا چند روز آینده برای تحریم واردات نفت روسیه به توافق می‌رسد اما ضربه زدن به صندوق جنگ روسیه شاید مستلزم کنترل قیمتهای جهانی نفت باشد.

1 ساعت پیش

بیشتر...