تیتر برتر |
1 ماه پیش

نیمکت استقلال به چه کسی می رسد فرهاد مجیدی یا ساکت الهامی تیتربرتر

نیمکت استقلال به چه کسی می رسد؟ فرهاد مجیدی یا ساکت الهامی؟

به گزارشتیتربرتر؛ بعد از منتفی شدن حضور جواد نکونام و امیر قلعه نویی برای جایگزینیمحمود فکریکه روز گذشته از هدایت آبی پوشان تهرانی استعفا کرد، مدیران باشگاه استقلال مذاکراتی را بافرهاد مجیدیانجام داده اند که قرار است سرمربی فصل گذشته استقلال تا ساعتی دیگر برای مذاکره با احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال به این باشگاه برود.

فرهاد مجیدی روز گذشته و بعد ازاستعفای محمود فکریدر صفحه شخصی اش با انتشار یک پست معنادار که خوشحالی اش را نشان می‌داد به رفتن کاپیتان اسبق استقلال از این تیم واکنش جالبی نشان داد.

تیم فوتبالاستقلالبا ۱۶ بازی و ۲۷ امتیاز در جایگاه سوم جدول رده بندی است و اگر مجیدی هدایت این تیم را برعهده بگیرد برای سومین بار خواهد بود که روی نیمکت استقلال می‌نشیند.

استقلال سهم فرهاد مجیدی است یا ساکت الهامی؟

بعد از استعفای محمود فکری از سرمربیگری تیم فوتبال استقلال، هیات مدیره این باشگاه شبانه تشکیل جلسه داد و در نهایت روی فرهاد مجیدی به جمع بندی رسید تا این مربی دوباره سکان هدایت این تیم را بر عهده بگیرد.

مجیدی پیش از ظهر امروز قرارداد خود را با باشگاه استقلال امضا خواهد کرد. اما براساس اخبار منتشر شده؛ با توجه به بحث حضور فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی در تیم فوتبال استقلال به همین منظور وی مدیر برنامه های خود را به باشگاه فرستاده تا با احمد مددی مذاکراتی را داشته باشد.

براساس ادعای رسانه های ورزشی؛ احتمال اینکهساکت الهامیبعنواندستیار فرهاد مجیدی در استقلالانتخاب شود نیز وجود دارد.

الهامی در حالی وارد باشگاه استقلال شده که گفته می‌شودفرهاد مجیدی در آستانه هدایت آبی‌پوشانقرار دارد و باید دید وی به چه دلیل در باشگاه حضور یافته است. اگر چه روز گذشته در برخی خبرها از الهامی به عنوان گزینه سرمربیگری آبی‌پوشان یاد شد اما گفته می‌شود او گزینه دستیاری فرهاد مجیدی است.

اماساکت الهامیپس از جلسه با مدیران باشگاه استقلال گفته است: «هرگز به عنواننفر دوم کار نخواهم کرد». اتفاقی در جلسه نیفتاد که درباره‌اش حرف بزنم. استقلال می‌تواند قهرمان آسیا شود‌.

در هر صورت باید دید الهامی و مجیدی که در لیگ برتر تیم ندارند، کدام یک از آن‌ها نزدیک‌تر بهنیمکت استقلالخواهند بود.

ساکت الهامی دستیار مربی استقلال می شود؟

گزینه مربیگری باشگاه استقلال بعد از مذاکره با مدیرعامل این باشگاه و احتمال سرمربیگری یا دستیار شدن در این تیم گفت: تا آخر عمرم دیگر دستیار نمی‌شوم.

به گزارش ایسنا، ساکت الهامی، سرمربی سابق تراکتور که همراه با این تیم جام حذفی را با شکست استقلال کسب کرد، یکی از گزینه‌های مدنظر استقلال برای سرمربیگری این تیم است. او امروز به باشگاه استقلال رفت و جلسه‌ای با احمد مددی، مدیرعامل استقلال شد.

ساکت الهامی بعد از جلسه در جمع خبرنگاران درباره نتیجه این جلسه گفت: کاری با آقای مددی داشتم و به باشگاه آمدم.

او که علاقه‌ای به گفت‌وگو درباره جزییات این جلسه نداشت، درباره اینکه آیا قرار است دستیار سرمربی شود یا خودش برای سرمربیگری مذاکره کرده اظهار کرد: تا آخر عمرم دیگر دستیار نمی‌شوم. امروز به اینجا آمدم، چون کار داشتم، اما نمی‌توانم حرفی بزنم، چون اتفاقی نیفتاده است.

سرمربی سابق تراکتور در واکنش به اینکه مددی صراحتا از او به عنوان یکی از گزینه‌های سرمربیگری تیم نام برده است، گفت: اینکه مددی اعلام کرده من گزینه هستم لطف اوست. همیشه استقلالی بوده‌ام و استقلالی هم هستم، اما در مجموع امیدوارم اتفاقی برای این تیم رخ بدهد که منجر به موفقیتش شود، چون انصافاً مردم در این چند سال اذیت شده‌اند.

الهامی درباره اینکه آیا این تیم می‌تواند قهرمان شود، گفت: استقلال حتی می‌تواند قهرمان آسیا شود. حضورم در باشگاه استقلال به نوعی مذاکره با مدیران این باشگاه بوده است اما واقعا چیز زیادی در جلسه رقم نخورد که بخواهم در موردش صحبت کنم.

استقلال دائم مشغول آوردن و اخراج سرمربی

زمان زیادی از اینکهوینفرد شفرتیم استقلال را در بالای جدول نگه داشته بود و امید وافری داشت در فصل آینده این تیم را قهرمان کند، نمی‌گذرد؛ پیرمرد آلمانی که داشت نقشه‌هایش را برای فصل بعد می‌چید و استقلال را به قول خودش در رسانه‌های اروپایی سر زبان‌ها انداخته بود، اصلا خبر نداشت که چه نقشه‌ای برایش کشیده‌اند! او را در عین ناباوری به تمرین این تیم راه ندادند تا وینفرد با کلی آرزو و البته با حیرت از رفتار مسئولان باشگاه استقلال، ایران را ترک کند.

شفر که رفت، مسئولیت کادر فنی به دستفرهاد مجیدیسپرده شد؛ مربی جوانی که انگیزه داشت با نتایجی که به دست می‌آورد، از یک مربی موقت به مربی دائم تبدیل شود. برخلاف انگیزه زیادی که فرهاد داشت، مدیریت وقت استقلال علاقه‌ای به همکاری با او نشان نداد تا این‌بارآندره‌آاستراماچونیایتالیایی سرمربی استقلال شود. آندره‌آ در روز‌های نخست کارش در ایران نتایج خوبی نگرفت؛ ولی رفته‌رفته استقلال را تبدیل به تیمی مدعی کرد و سبک بازی‌اش به دل هواداران باشگاه نشست. وضعیت برای این مرد خوش‌پوش ایتالیایی هم در استقلال خوب پیش نرفت تا او کمی حوالی نیم‌فصل چمدان‌هایش را به نشانه اعتراض به دریافت‌نکردن دستمزد ببندد و راهی رم شود.

مسئولان استقلال این‌بار برای اینکه صدای اعتراض هوادار از چیزی که هست، بلندتر نشود، دوباره به سراغ فرهاد مجیدی رفتند، به این امید که محبوبیت فرهاد بتواند گره از مشکلات این تیم بگشاید. فرهاد آمد و زمام امور را به دست گرفت؛ ولی در استقلال «در روی همان پاشنه» می‌چرخید! این‌بار هم مدیریت به پروپای سرمربی تیم پیچید که دانش فنی لازم برای قهرمان‌کردن تیم را ندارد. دست آخر مشخص نشد فرهاد اخراج شد یا استعفا داد؛ ولی هرچه بود، او هم خیلی زود به کارش در استقلال پایان داد.

بعد از فرهاد چند بازیمجید نامجو‌مطلقروی نیمکت نشست تا اینکه نوبت به یکی دیگر از کاپیتان‌های استقلال رسید تا مرد اول شود و این‌بار قرعه به ناممحمود فکریافتاد. او که یکی از باسابقه‌ترین ستاره‌های تاریخ باشگاه استقلال بود، در مقطعی از فصل خوب کار کرد و چندین هفته تیم را بالای جدول نگه داشت؛ ولی از‌دست‌دادن امتیاز در یکی، دو بازی سرانجام کار خودش را کرد و پرونده محمود فکری هم در استقلال پیچیده شد.

این‌طور شد که روز گذشته، آن‌هم در شرایطی که دوباره مشخص نیست محمود فکری برکنار شده یا استعفا داده، او از این باشگاه خداحافظی کرد و جدا شد. هنگام خروج از در باشگاه فقط به گفتن این جملات که ماندنم صلاح نبود و استفعا دادم، بسنده کرد. بعد هم مدیریت باشگاه پیامی روی خروجی سایت باشگاهش گذاشت و از محمود فکری بابت زحماتی که کشیده، تشکر کرد.

عجیب اینکه در تمام این وقت‌هایی که استقلال مشغول آوردن و اخراج سرمربی بوده،تیم رقیب یعنی پرسپولیس، یکی پس از دیگری جام‌های قهرمانی را در لیگ برتر درو کرده و جایی برای نفس‌کشیدن بقیه تیم‌ها از جمله همین باشگاه استقلال نگذاشته است. برخلاف استقلال که در این چند وقت پنج یا شش مربی را آورده و عذرشان را خواسته پرسپولیس با دو مربی کار کرده که اولی چهار عنوان قهرمانی به دست آورده و دومی هم یک بار این تیم را قهرمان لیگ کرده و الان هم با تیمش صدر جدول را در اختیار دارد.

گردآورنده:الهام خلیلی خو#‌ورزش #‌اخبار_ورزشی منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

گلر فولاد خوزستان بدشانس بود که مقاومت طولانی‌مدتش برابر السد در لحظات پایانی با دریافت گل همراه بود.

1 ساعت پیش

ادین ترزیچ، سرمربی دورتموند نسبت به عملکرد داوری در دیدار مقابل منچسترسیتی ناراضی است.

1 ساعت پیش

ژاوی هرناندز سرمربی اسپانیایی السد پس از توقف مقابل فولاد گفت ما مقابل تیم خوبی بازی کردیم.

1 ساعت پیش

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی موفقیت در لیگ قهرمانان را تا حدی بسته به شرایط و اتفاقات نیز می داند.

1 ساعت پیش

تیم فوتبال شارجه امارات موفق به کسب پیروزی برابر نیروی هوایی عراق شد.

1 ساعت پیش

رئال مادرید پس از دو سال بار دیگر به نیمه نهایی لیگ قهرمانان بازگشت.

1 ساعت پیش

منچسترسیتی با برتری ۱-۲ در آلمان موفق به صعود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان شد.

1 ساعت پیش

رئال مادرید با کسب تساوی بدون گل در خانه لیورپول، راهی مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا شدند.

1 ساعت پیش

مربی فولاد خوزستان معتقد است شانس برتری مقابل السد را داشتند.

1 ساعت پیش

ایلکای گوندوگان، ستاره آلمانی منچسترسیتی این تیم را شایسته حضور در نیمه نهایی لیگ قهرمانان می داند.

1 ساعت پیش

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول مدعی شد تیمش برابر رئال مادرید از فرصت های خود بهره نبرده است.

1 ساعت پیش

تیم های استقلال ایران و الاهلی عربستان بامداد جمعه به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

1 ساعت پیش

کاپیتان پرسپولیس اولین گل فصل جدید لیگ قهرمانان در فصل ۲۰۲۱ را به شکلی جالب به نام خود کرد.

3 ساعت پیش

مهاجم برزیلی فولاد موفق شد دروازه السد را باز کند و تیمش را در این بازی حساس پیش بیاندازد.

3 ساعت پیش

الریان قطر در حضور مدافع ایرانی‌اش برابر گوآ هند به تساوی بدون گل رضایت داد.

3 ساعت پیش

بیشتر...