عصر ایران |
۱ هفته پیش

آخرین طلای کشتی آزاد جهان به بحرین رسید

تاج الدینوف در مسابقات کشتی آزاد جهان دو اسطوره ۹۷ کیلوگرم جهان یعنی عبدالرشید سعدالله‌یف و کایل اسنایدر را شکست داد و شگفتی‌ساز شد.

احمد تاج الدینوف آخرین مدال طلای مسابقات جهانی کشتی آزاد را برای بحرین بدست آورد.

به گزارش ایسنا، رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی ۲۰۲۳ جهان در بلگراد صربستان به پایان رسید که در آخرین فینال برگزار شده، احمد تاج الدینوف کشتی‌گیر روسی الاصل بحرین موفق شد در دیدار پایانی وزن ۹۷ کیلوگرم ماگومدخان ماگومدوف از آذربایجان را شکست دهد و بر سکوی قهرمانی جهان بایستد.

تاج الدینوف در این مسابقات دو اسطوره ۹۷ کیلوگرم جهان یعنی عبدالرشید سعدالله‌یف و کایل اسنایدر را شکست داد و شگفتی‌ساز شد.

اسنایدر آمریکایی به دلیل حاضر نشدن سعدالله‌یف به مدال برنز ۹۷ کیلوگرم رسید و گیوی ماچاراشویلی از گرجستان هم دیگر برنز این وزن را گرفت.

همچنین فینال وزن ۶۵ کیلوگرم بین اسماعیل موسکایف از مجارستان و سباستین ریورا از پورتوریکو برگزار شد که کشتی‌گیر روسی‌الاصل مجارستان به مدال طلا رسید.

در این وزن شامیل ممدوف از روسیه با پیروزی بر رحمان عموزاد به مدال برنز ۶۵ کیلوگرم رسید و دیگر برنز این وزن نصیب وازگن توانیان از ارمنستان شد.

کانال عصر ایران در تلگرام
تماشاخانه
بزرگترین بدبختی

بزرگترین بدبختی "شمال"، شمال ایران بودن است! مردمی که جای دیگری در ایران را بلد نیستند و خوششان می‌آید ساعت‌ها در ترافیک باشند (فیلم)

logo-vid

ببینید دفن قربانیان سیل لیبی در گورهای دسته جمعی (فیلم)

logo-vidفیلم های دیگر
عضویت در اینستاگرام عصر ایران
۱۵ سال پیش در چنین روزی
این لحظه با حافظ
نظرات کاربران


#‌اخبار منبع: عصر ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فیلم پرش از ارتفاع بسیار بلند با موتور سیکلت را ببینید.

نیم ساعت پیش

مایکل کریزو که نسبت به فصول قبل آمادگی بهتری دارد، امیدوار است که این اقدامات در نهایت در بزرگترین صحنه ورزش به ثمر برسد.

یک ربع پیش

روایت رهبر انقلاب از خدماتی که بانوان در قسمت پشتیبانی از رزمندگان و شست‌وشوی لباسهای خونی رزمندگان در دوران دفاع مقدس انجام میدادند در نماهنگی با عنوان «حوض خون» منتشر شد.

نیم ساعت پیش

روز نهم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

نیم ساعت پیش

تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود از مسابقات انتخابی المپیک به مصاف اوکراین رفت و در یک بازی پر انتقاد شکست خورد.

نیم ساعت پیش

محمد ولی‌زاده عنوان امتیازآورترین بازیکن تیم ملی والیبال ایران در دیدار مقابل اوکراین در مسابقات انتخابی المپیک را به دست آورد.

نیم ساعت پیش

«بنگاه تئاترال» نمایش‌نامه‌ای به قلم علی نصیریان است که به کارگردانی هادی مرزبان و بازیِ مجید مظفری روی صحنه می‌رود.

نیم ساعت پیش

نمایشگاه دائمی «در لباس سربازی» در محل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در معرض دید عموم علاقمندان فرهنگ جهاد و مقاومت قرار گرفته است.

نیم ساعت پیش

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا پنج‌شنبه (۶ مهر) اعلام کرد «هکرهای چینی به حدود ۶۰ هزار ایمیل وزارت خارجه آمریکا دسترسی پیدا کرده‌اند». «مایکروسافت»، اعلام کرده که در این حملاتِ هک مخفیانه، از نرم‌افزار ایمیل این شرکت سوء‌استفاده شده است. روابط آمریکا و چین از چند ماه قبل با تنش‌های بی‌سابقه‌ای مواجه شده است که سرنگونی بالن جاسوسی چین در خاک آمریکا، به افزایش این تنش دامن زده است.

1 ساعت پیش

بیشتر...