ورزش سه‌ |
4 روز پیش

رد پای چمن آزادی در مصدومیت اخراج پرسپولیس ورزش سه

وضعیتی که خودمان را اسیر کرد؛

رد پای چمن آزادی در مصدومیت و اخراج پرسپولیس

یکی از عوامل اصلی شکست 2 بر صفر پرسپولیس مقابل النصر وضعیت بسیار بد چمن ورزشگاه آزادی بود.

رد پای چمن آزادی در مصدومیت و اخراج پرسپولیس

به گزارش "ورزش‌سه"، پیش از آغاز رقابت‌هایلیگ قهرمانان آسیانگرانی جدی‌ای درباره وضعیت چمن ورزشگاه آزادی وجود داشت، و این را می‌شد از بازی ایران و بلغارستان به خوبی متوجه شد.

با وجود قول‌هایی که مسئولان برای بهبود شرایط آن داده بودند، مشخص بود که معجزه‌ای در کار نخواهد بود و با چند روز کار بی‌وفقه هم نمی‌توان تغییری در اصل ماجرا به وجود آورد.

1896013

طی روزهای گذشته یکی از مهندسین کهنه‌کار چمن‌های ورزشی در ایران در ورزشگاه آزادی حضور مستمر داشت، اما این چهره و تجربیاتش هم نتوانست شرایط را بهبود ببخشد.

اما از بداقبالی اینپرسپولیسبود که خیلی زود درگیر معضل چمن ورزشگاه آزادی شد و هنوز چند دقیقه از بازی نگذشته بود که پای مهدی ترابی در حالی که بازیکنی هم نزدیک او بود، پیچ خورد و با وجود تلاشی که برای بازگشت به زمین داشت، درد بر او غلبه کرد و در دقیقه 8 جای خود را به شهاب زاهدی داد.

مصدومیت و اخراج مهدی ترابی که در دقایق ابتدایی اثرگذار ظاهر شده بود و تعیین‌کننده‌ترین بازیکن پرسپولیس در خط هجومی به شمار می‌رود، ضربه محکمی به پیکره نماینده ایران بود، اما این پایان ماجرا نبود.

1927948
1927949
1927950
1927947

با شروع نیمه دوم تلاش پرسپولیس برای زدن گل برتری آغاز شد، اما در دقیقه 52 بی‌احتیاطی میلاد سرلک سبب شد تا کارت زرد دوم را بگیرد و از زمین مسابقه اخراج شود. شاید این سوال پیش بیاید که این اخراج که دیگر ربطی به وضعیت چمن ندارد، اما اگر بازی پرسپولیس والنصررا با جزئیات دیده باشید، کارت زرد اول سرلک به دلیل وضعیت نامناسب چمن رقم خورد.

1927937
1927938
1927941
1927939

در واقع در دقیقه 18 بود که میلاد سرلک برای گرفتن توپی که به او پاس داده شده بود، به زحمت افتاد و سر خورد. او مجبور شد در ادامه توپ را با دست بگیرد تا تبدیل به ضدحمله نشود و کارت زرد را به جان خرید.

البته که شرایط النصر هم در زمین چمن ورزشگاه آزادی با پرسپولیس مشابه بود و هر دو در یک وضعیت قرار داشتند، به حداقل در این دو صحنه و اتفاق تاثیرگذار مسابقه همه چیز علیه نماینده ایران بود.

شاید دیدن این اتفاقات سبب شود تا مسئولان از این به بعد درست در لحظه موعود به فکر ایجاد تغییرات و بهتر کردن شرایط نباشند!#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سیمونه اینزاگی در نشست خبری پس از بازی با امپولی تایید کرد که مارکو آرناتوویچ را به دلیل مصدومیت برای طولانی مدت در اختیار نخواهند داشت.

1 ساعت پیش

کایسری اسپور بدون حضور بازیکنان ایرانی خود در ترکیب دیدار مقابل بشیکتاش را آغاز می‌کند.

1 ساعت پیش

چینی های حاضر در ورزشگاه به تشویق ایران در مصاف با مغولستان پرداختند.

1 ساعت پیش

دو مربی خارجی استقلال به دلیل صادر نشدن ویزای کار خود نتوانسته اند به ایران برگردند.

1 ساعت پیش

چیچاریتو بازی کنار رونالدو در رئال را باورنکردنی توصیف کرد و گفت بازیکنی مثل او در فوتبال ندیده است.

1 ساعت پیش

چند باشگاه لیگ برتری با ارسال نامه به سازمان لیگ خواهان شروع مجدد بازی‌ها بعد از فیفادی مهر ماه شده‌اند.

1 ساعت پیش

ارسلان مطهری در دیدار ایران و مغولستان از روی نیمکت ذخیره ها کارش را شروع کرد.

1 ساعت پیش

تیم های الف و ب ایران در مرحله یک چهارم نهایی قرعه وحشتناکی دارند.

1 ساعت پیش

اینتر روی شوت استثنایی دیمارکو توانست در زمین تیم قعرنشین امپولی 0-1 پیروز شده و به پنجمین برد متوالی خود در سری آ برسد.

1 ساعت پیش

بیشتر...