ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

مالمیر: شاید کاغذ جادو برای عوامل پرسپولیس باشد ورزش سه

از موضوع ناراحتیم و شکایت می‌کنیم؛

مالمیر: شاید کاغذ جادو برای عوامل پرسپولیس باشد!

سخنگوی ذوب‌آهن می‌گوید بابت اتفاقات عجیب بازی با پرسپولیس به کمیته اخلاق شکایت خواهند کرد.

مالمیر: شاید کاغذ جادو برای عوامل پرسپولیس باشد!

به گزارش "ورزش سه"، این هفته اتفاق عجیبی در رختکنپرسپولیسدر ورزشگاه فولادشهر رخ داد و برگه‌هایی در رختکن سرخ‌ها پیدا شد که شائبه جادو در فوتبال را افزایش داد. این موضوع با واکنش امید عالیشاه کاپیتان پرسپولیس همراه شد و محمد ربیعی نیز درخواست کرد دستگاه‌های نظارتی به این موضوع ورود کنند.

محمد مالمیر، سخنگوی باشگاه ذوب آهن در این خصوص گفت: باشگاهذوب آهناصفهان یک باشگاه بااصالت و با مکتب است. به دفعات بزرگان و افتخاراتی در این باشگاه حضور داشته‌اند. اشاره به نسبت‌های این چنینی نادرست و نخ‌نما است و ما از این مسئله گله‌مندیم. ابتدا گفته شد رختکن‌های میزبان و میهمان جا به جا شده است. ما پنجم آبان ماه جا به جایی وسایل رختکن، فایل‌ها و نیمکت‌ها را داشتیم و کیفیت به همین صورت بوده است. در رابطه با تصاویر منتشر شده و مصاحبه‌ها، اگر یک جست و جوی ساده در فضای مجازی داشته باشید می‌بینید این تصاویر وجود دارد و باید مستند ثابت شود که توسط باشگاه این کار انجام شده‌. ما قویا تکذیب می‌کنیم. این رختکن بین ساعات ۱۲ تا ۱ در اختیار تیم پرسپولیس بوده. به هر ترتیب قبل از برگزاری بازی رختکن وارسی می‌شود. می‌توانیم به راحتی به برخی اشخاص یا حاشیه‌سازی خاص نسبت بدهیم.

ویدئو: 326157

او در این خصوص گفت: ما در کمیته اخلاق و کمیته انضباطی شکایت کردیم و آن‌جا هم مدارکی داریم. ما مجوز نداریم که در رختکن دوربین بگذاریم ولی جلوی ورودی رختکن دوربین وجود دارد. ما اتفاقی را رقم نزدیم. در ساعتی که ما رختکن را تحویل دادیم چیزی نبود ولی ممکن است از عوامل خود باشگاه پرسپولیس کاغذی برده باشد. ما بعد از تحویل رختکن اجازه رفتن به رختکن نداریم.

مالمیر راجع به تحویل این برگه‌ها گفت: چیزی پیدا شود به آقای زرگر ناظر بازی تحویل داده می‌شود نه به ما. آقای زرگر گفتن به من انتقال دادند که چنین چیزی در رختکن بوده و رسانه‌ای هم شد. طبق موازین شرعی استفاده از چنین چیزهایی حرام است. توصیه برادرانه‌ای به کسانی که به این مسائل اعتقاد دارند، این مسائل دستاویزی برای رسیدن به منافع است.

سخنگوی ذوب آهن ادامه داد:تناقضی بین حرف‌های ابتدایی و حرف‌های دیگرم وجود ندارد. من می‌گویم در ساعتی که رختکن را تحویل دادیم وجود نداشته ولی آیا ممکن است بعدش وجود داشته باشد؟ ممکن است کسی به همراه خودش داشته. ادعایی توسط برخی افراد شده است و کاپیتان پرسپولیس مصاحبه کرده که چنین چیزی پیدا شده کسی که ادعا کرده باید دلیل بیاورد نه منی که منکر هستم.

او در مورد چک شدن دوربین‌ها گفت: ما با چک کردن دوربین‌ها به چیز مشکوکی نرسیدیم و فقط اتفاقات عادی و روتین تمام مسابقات بود. ما به کسی نسبت نمی‌دهیم ولی به ما توهین شده و ما در کمیته انضباطی و کمیته اخلاق شکایت کرده‌ایم. موضوع را از آن‌جا پیگیری می‌کنیم و به شدت هم ناراحتیم.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پرویر برومند از حضور دو تیم استقلال و پرسپولیس در صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر ابراز خوشحالی کرد.

1 ساعت پیش

بایرلورکوزن با تساوی 1-1 مقابل وستهم در بازی برگشت یک چهارم نهایی لیگ اروپا به دور بعدی صعود کرد.

3 ساعت پیش

استفانو پیولی، سرمربی میلان، تایید کرد که تیمش کیفیت لازم برای شکست رم را نداشت و به همین دلیل از صعود به نیمه نهایی لیگ اروپا بازماند.

1 ساعت پیش

رم در همان نیمه اول بازی با میلان با به ثمر رساندن دو گل در آستانه صعود به نیمه‌نهایی لیگ اروپا قرار گرفت.

4 ساعت پیش

استون ویلا با درخشش امیلیانو مارتینز در ضربات پنالتی، از سد لیل گذشت و به مرحله نیمه‌نهایی لیگ کنفرانس رفت.

3 ساعت پیش

استقلال با کمترین تغییر ممکن نسبت به دیدار قبل و با هدف باز پس‌گیری صدر جدول، به مصاف شمس آذر می‌رود.

3 ساعت پیش

مارسی با پیروزی در ضربات پنالتی مقابل بنفیکا به مرحله نیمه‌نهایی لیگ اروپا رسید.

1 ساعت پیش

در نیمه اول بازی برگشت لیورپول مقابل آتالانتا، اگر داور کمی سختگیرانه‌تر عمل می‌کرد، شانسی بزرگ به قرمزها می‌رسید.

3 ساعت پیش

یورگن کلوپ می‌گوید تنها نکته پیروزی امشب مقابل آتالانتا این است که آنها به مسیر پیروزی بازگشته‌اند و حالا می‌توانند بر روی رقابت در لیگ برتر تمرکز کنند.

3 ساعت پیش

بیشتر...