مصدومیت کوهنورد ۵۸ ساله در ارتفاعات البرز all tv logo

از روابط عمومی مرکز مدیریت فوریت استان البرز، به دنبال سقوط این کوهنورد در ارتفاعات شاه البرز و پس از چندین ساعت طی مسیر سخت و صعب العبور توسط تیم زمینی امداد و نجات، با توجه به اینکه مسیر انتقال مصدوم بسیار زمان بر بود، بالگرد اورژانس هوایی البرز به پرواز درآمد.

این مصدوم پس از انجام اقدامات درمانی لازم و پایش علایم حیاتی در کمترین زمان ممکن به یکی از بیمارستان های کرج انتقال یافت.#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

قاره آفریقا قرن هاست که بخشی از فرهنگ ایرانی را به ارث برده است.

1 ساعت پیش

پس از بررسی ۱۹۹ کشور، فهرست جدیدی از قدرتمندترین پاسپورت‌های جهان در سال ۲۰۲۴ منتشر شد.

یک ربع پیش

حرف از عشق که به میان می‌آید، در برابر معشوق، خود را خدمت‌گزار هم نمی‌یابی! خود را نوکری روسیاه می‌بینی که همه چیزت را از توجه معشوق داری. تفاوتی هم ندارد در طریق عشق پیر باشی یا جوان.

1 ساعت پیش

آتش سوزی یک واحد مسکونی در خیابان فرامرز عباسی مشهد با تلاش آتش‌نشانان سه ایستگاه مهار شد.

2 ساعت پیش

استان ها بازخبر

1 ساعت پیش

یک رسانه عبری زبان اعلام کرد، یتسحاق هرتزوگ رئیس رژیم صهیونیستی که برای شرکت در افتتاحیه المپیک به پاریس سفر کرده بود، در فرودگاه این شهر ۴۰ دقیقه داخل هواپیما محبوس شد.

2 ساعت پیش

فرهنگ بازخبر

1 ساعت پیش

شرکت ایده نوین تجارت لاتیدان در راستای هدف خود با ایجاد بستری مبتنی بر فناوری اطلاعات به منظور اطلاع رسانی در عرصه خبر ، اقدام به راه اندازی پایگاه خبری بازخبر نمود. بازخبر  کار خود را از سال ۱۳۹۵ شروع نمود و تلاش دارد تا آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز ایران و […]

1 ساعت پیش

برخی از ظروف پیرکس برای افزایش مقاومت حاوی مقداری سرب هستند.

1 ساعت پیش

بیشتر...