دستبند قانون بر دستان سارق اشیای تاریخی در هفتکل

فرمانده یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری خوزستان گفت: سارق اشیای تاریخی قیمتی در شهرستان هفتکل شناسایی و دستگیر شد.

به گزارشگروه استان‌هایباشگاه خبرنگاران جوانازاهواز، سرهنگ رامین مکناوی فرمانده یگان حفاظت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری خوزستان گفت: ماموران انتظامی هفتکل با کار اطلاعاتی ازاشیای تاریخیدر منزل متهم که قصد معامله و فریب شخص دیگر را داشت مطلع و پس از هماهنگی با مرجع قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.

او افزود: ماموران پلیس در بازرسی از مخفیگاه متهم ۵۶ قطعه شی کشف که یک قطعه دارای ارزش فرهنگی - تاریخی و مابقی اشیا فاقد اصالت تاریخی که جهت اغفال طمع ورزان بکار می‌رفت، کشف کردند.

سرهنگ مکناوی با بیان اینکه در همین ارتباط یک متهم نیز دستگیر و ضمن تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی داده شد، اظهار داشت: شهروندان در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سریعا با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/گ#‌اخبار
منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران


تبلیغات

مطالب مرتبط

شرکت اپل کار روی یک آیفون با صفحه نمایش تاشو را آغاز کرده که رقیب احتمالی مدلهای مشابه عرضه شده از سوی سامسونگ الکترونیکس و سایرین خواهد بود.

6 ساعت پیش

به نظر می‌رسد خطر کسر امتیاز هم‌ چنان باشگاه پرسپولیس را تهدید می‌کند.

6 ساعت پیش

لاری با اشاره به تقسیم بندی شهرها بر اساس چهار رنگ قرمز، نارنجی، زرد و آبی، گفت: در حال حاضر ۱۰ شهرستان در استان مازندران در وضعیت قرمز قرار دارند.

6 ساعت پیش

مهدی قایدی که کم‌کم به روزهای اوج خود برمی‌گردد، علاوه بر یک تیم قطری از بایرلورکوزن آلمان هم پیشنهاد دارد.

6 ساعت پیش

همانطور که می‌دانید، ساختن یک خودروی سفارشی نیا

6 ساعت پیش

هروویه میلیچ با انتشار یک استوری از هواداران استقلال و مهدی قایدی تشکر کرد.

7 ساعت پیش

در مرحله نهایی رزمایش اقتدار دریایی ۹۹ نیروی دریایی ارتش، یگان‌های این نیرو با شلیک انواع موشک‌های کروز دریایی اهداف خود را مورد اصابت قرار دادند.

7 ساعت پیش

امام جمعه مشهد گفت: یکی از مواردی که خداوند در قرآن دستور اکید داده، چشم پوشی از نامحرم است که نقطه اجرای تقوای عملی در ارتباطات خانوادگی است.

7 ساعت پیش

رسانه قطری معتقد است باشگاه العربی با جانشین مهدی ترابی به توافق رسیده است.

7 ساعت پیش

ماکارونی لازانت تک ماکارون با مقدار ۵۰۰ گرم به قیمت ۸ هزار و ۵۰۰ تومان در بازار به فروش می‌رسد.

7 ساعت پیش

یک زمین شناس گفت :امکان وقوع زلزله‌های بالای ۵ ریشتر روی گسل‌های فعال در مازندران وجود دارد.

7 ساعت پیش

به گفته سیدعباس موسوی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران، چند مورد مشکوک ابتلا به ویروس کرونا انگلیسی در استان داشتیم و هفته آینده پاسخ آزمایشات، نتیجه را مشخص می‌کنیم.

7 ساعت پیش

کانال تلگرامی بنیاد راهبری فضای مجازی جبرئیل نوشت: بعد از مسدود کردن حساب ترامپ به دلیل ترویج شورش و خشونت در ایالات متحده، برخی از کارمندان توییتر از ترس انتقام‌جویی طرفداران او، حساب‌های خود را قفل و شخصی‌سازی کرده‌اند.

7 ساعت پیش

سخنگوی وزارت بهداشت جدیدترین موارد شناسایی و فوتی ناشی از کووید۱۹ در کشور طی ۲۴ ساعت گذشته را اعلام کرد.

8 ساعت پیش

اگر دوست داشتید یک لیموزین بزرگ داشته باشید، ام

8 ساعت پیش