توانمندی علمی جوانان کشور دنیا را بهت زده کرده است

توانمندی علمی جوانان کشور دنیا را بهت‌زده کرده است
معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: توانمندی علمی جوانان این مرز و بوم کشورهای دنیا را بهت‌زده کرده است.

به گزارشسراج24؛ امیر دریادار حبیب‌الله سیاری عصر شنبه در جریان بازدید از توانمندی شرکت دانش‌بنیان دامون در اردبیل اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران نه تنها در منطقه بلکه در کل دنیا به یکی از اضلاع اصلی پیشرفت‌های علمی و تکنولوژی‌های جدید تبدیل شده تا در این عرصه‌ها بتواند توان خود را به رخ رقبا بکشد.

وی تصریح کرد: ایران اسلامی ما امروز یکی از مستقل‌ترین و در عین حال مقتدرترین کشور در دنیا است که توانسته با تکیه بر جوانان برومند و عزتمند خود راه پیشرفت و توسعه را با سرعتی مضاعف طی کند.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: پیشرفت‌های امروز جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه‌ها، پیشرفت‌هایی از جنس خودباوری و خوداتکایی است که قطعاً در عرصه‌های مختلف تقویت شده و در سال‌های آینده مردم سراسر کشور خبرهای خوشی را از این پیشرفت‌ها خواهند شنید.

سیاری تولید دستگاه‌های اکسیژن‌ساز را در شرایط تحریم و کرونایی از مهمترین دستاوردهای علمی برشمرد و افزود: با طراحی مناسب و کیفیت مطلوب این دستگاه اکسیژن‌ساز روانه بازار شد تا زمینه رفع نیازمندی‌های داخلی و خارجی را مهیا کند.

وی ضرورت استقبال از ایده‌های خلاقانه جوانان را در مسیر خودکفایی کشور یادآور شد و خاطرنشان کرد: دشمنان انقلاب اسلامی به هر وسیله‌ای می‌خواهند تحریم‌ها را علیه ملت ایران تشدید کنند اما به خوبی می‌دانند که این حرکت آنها نتیجه‌ای جز ذلت و خواری‌شان چیزی به همراه نخواهد داشت.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد: در عرصه نظامی نیز امروز پیشرفت‌های ما محیرالعقول است و ما پشتیبانی‌های لازم را از سایر کشورها انجام می‌دهیم و حتی توانمندی خود را به اشکال مختلف به رخ رقبای منطقه‌ای و جهانی کشانده‌ایم.منبع: سراج۲۴| رسانه جبهه انقلاب اسلامی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

همسر مهران غفوریان با انتشار تصاویری در فضای مجازی جنجال تازه ای به پا کرد.

1 ساعت پیش

یاسوج_هاشمی مهر با اظهار گلایه از مدیران دستگاه ها از اینکه در مناسبت های مذهبی اقدام شایسته ای صورت نمی گیرد، گفت: مناسبت های ملی و مذهبی باید محترم شمرده شوند .

1 ساعت پیش

برای درمان کبد چرب راهکارهای گوناگونی وجود دارد که یکی از راحت ترین آن ها خوردن برخی میوه های مفید برای کبد چرب است که خیلی فوری آن را رفع می کنند.

1 ساعت پیش

حشرات تفاوت‌های بین سلول‌های سالم و سلول‌های سرطانی را متوجه می شوند، که راه‌های جدیدی را برای تشخیص بیماری در انسان باز می‌کند.

1 ساعت پیش

فرمانده کل نیروی انتظامی از تلاش ناجا برای عبور زائران با گذرنامه های تاریخ گذشته بوسیله درج مُهر خبر داد و گفت: زائران با گذرنامه‌های دارای یک ماه اعتبار می توانند به عراق سفر کنند.

1 ساعت پیش

هلال احمر قطر کارزار جدیدی را تحت عنوان «وفاداری به غزه» با هدف جمع آوری کمک های نقدی برای شهروندان غزه شروع کرده است.

1 ساعت پیش

یکی از شیوه های رایج کلاهبرداری، فالگیری و رمالی است. کسانی که در ازای گرفتن مبالغ بالایی، آینده دروغ را به شما می فروشند.

1 ساعت پیش

شاید در گذشته کسی باور نمی‌کرد که بازی‌ها هم بازار داشته باشند و کوچک‌ترین سرگرمی‌ها با قیمت‌های نجومی فروخته شوند. در حال حاضر اکانت بازی‌های معروف ایرانی و خارجی بین ۲۰ تا ۶۰ میلیون تومان در فضای مجازی قیمت‌گذاری شده‌اند.

1 ساعت پیش

لینک فیلم

1 ساعت پیش

بیشتر...