اکونا پرس |
1 ماه پیش

شروع اجرای طرح تحول تبلیغات اسلامی استان قم از اول تیرماه

آغاز اجرای طرح تحول تبلیغات اسلامی استان قم از اول تیرماه

همزمان با سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی اجرای طرح تحول اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم آغاز شد

آغاز اجرای طرح تحول تبلیغات اسلامی استان قم از اول تیرماه
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومیاداره کلتبلیغات اسلامی استانقم، پس از سه ماه کارکارشناسیبا تدوین بیانیه مأموریت،سند چشم اندازو در چهارچوب برنامه دو ساله تحولاداره کلتبلیغاتاسلامیاستان قم، اجرای طرح تحول آغاز شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی شعبان‌زاده مدیرکل تبلیغات اسلامیاستان قمدر راستای اجرای برنامه تحولی این اداره کل و به منظور توسعه دایره مخاطبین، ارتباط فراگیر و گسترده با اصناف استان را در دستور کار قرار داده و امروز با رؤسای اتحادیه‌های خرازان و صنوف وابسته، لوازم خانگی و مؤسسات اتومبیل کرایه دیدار کرد.

وی این دیدار را در راستای مأموریت راهبری زیست بوم فرهنگی تبلیغی استان و بررسی ظرفیت‌های تبلیغی برای اجرای طرح‌های مشترک فرهنگی با اصناف دانست.

حجت‌الاسلام شعبان‌زاده ضمن تبریک فرارسیدن روز ملی اصناف، از تلاش‌های واحدهای صنفی استان در خدمت‌رسانی به مردم در شرایط سخت اقتصادی قدردانی کرد و فعالان حوزه تولید وکسب و کاررا سربازان و افسران خط مقدم اقتصادی دانست. 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استانقمارتباط گسترده فعالان واحدهای صنفی با بدنه جامعه را فرصت مناسبی برای اجرای طرح‌های فرهنگی و تبلیغی دانست و ضمن تبیین تعدادی از طرح‌های فرهنگی که متناسب باجامعههدف اصناف می‌باشد، آمادگی اداره کلتبلیغات اسلامیاستان قم را در اجرای برنامه‌های مشترک با اصناف اعلام کرد.

حجت‌الاسلام شعبان‌زاده بر ضرورت حمایت از شتاب بخشی و انعکاس مطالبات ومشکلاتاصناف استان توسط شبکه مبلغین و تشکل‌های مردمی مرتبط با سازمان تأکید کرد و روحانیت را صدای رسای مطالباتمردم ایراندانست.

سید مجید فاطمی مجد، نایب رئیس اول اتاق اصناف استان قم نیز با ابراز خرسندی از حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی استان در جمع تعدادی از روسای اتحادیه‌ها، تاکید کرد که اتاق اصناف استان برای تعامل سازنده با اداره کل تبلیغات اسلامی و اجرای طرح‌های مشترک استقبال می‌کند.

در پایان مقرر شد تا ۱۵ تیر ماه برنامه زیارت با معرفت (طرح شفیعه محشر) برای اصناف استان قم اجرا شود.

 

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: شاکله و نظام تبلیغ موثر باید بر پایه اندیشه حکمت اسلامی استوار شود.

به منظور ترویج زیارت بامعرفت حضرت معصومه(س) کارگاه‌های آموزشی ویژه مبلغین و مبلغات در بخش‌های استان قم آغاز شد.#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

از آن‌جا که هشدار هرچه زودتر حمله یا سکته قلبی در افراد اهمیت زیادی دارد، محققان پچ پوستی ساخته‌اند که با ارسال پالس‌های فراصوت بروز چنین خطراتی را هشدار می‌دهد.

4 روز پیش

پاسخ رهبر معظم انقلاب به استفتائاتی درباره احکام معاملات، وام، صندوق‌های قرض‌الحسنه خانگی و غسل منتشر شد.

4 روز پیش

فهرست مشاغل مجاز به فعالیت در تهران و البرز از امروز (شنبه) اعلام شد.

4 روز پیش

فروغی به فینال تیراندازی در ماده تپانچه 10 متر بازی های المپیک توکیو 2020 راه یافت.

4 روز پیش

مدیر گروه مطالعات اندیشه‌ورزان در یادداشتی، جشنواره انتخاب کتاب سال دفاع مقدس را عاملی مؤثر برای ورود پژوهش‌محور محققان و اندیشمندان دانشگاهی به این حوزه دانست.

4 روز پیش

با وجود اعلام قبلی معاون گردشگری برای بازگشایی مرزها به روی گردشگران خارجی از نیمه تیرماه، اما نماینده وزارت امور خارجه می‌گوید: ویزای توریستی به دستور ستاد ملی کرونا همچنان صادر نمی‌شود و متوقف است.

4 روز پیش

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با تعطیلات عید سعید قربان 28 گشت ویژه راهداری و ترابری استان به منظور تشدید نظارت ها در شبکه راههای استان خدمات ارائه دادند.

4 روز پیش

لبنان از دستگیری یک تبعه آمریکایی که اقدام به جاسوسی برای رژیم صهیونیستی می‌کرده خبر داد. وی در فرودگاه بیروت دستگیر شده است. 

4 روز پیش

دختر نوجوانی که در جریان یک درگیری دخترانه در یکی از بوستان‌های اصفهان قمه‌کشی کرده بود ضمن تعهد به تکرار نکردن این رفتار باید دوره‌های آموزشی و تربیتی را بگذراند.

4 روز پیش

دسترسی به اینترنت پرسرعت و شبکه ملی اطلاعات این روزها به یک نیاز تبدیل شده و محدود به شهرها نیست، کارنامه دولت تدبیر و امید در توسعه فناوری اطلاعات با پوشش صد درصدی روستاهای بالای ۲۰ خانوار یزد و افزایش ۴۸ برابری پهنای باند اینترنت استان بیانگر اقدامات موثر دولت در این زمینه است.

4 روز پیش

زن جوان که به‌دنبال اختلاف خانوادگی دچار افسردگی و اعتیاد شده بود خودش را از پشت‌بام خانه به پایین پرت کرد. به‌گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، چند روز قبل ساکنان یک ساختمان با شنیدن صدای مهیبی به کوچه دویدند و ناگهان با پیکر در هم شکسته و خونین زن جوان همسایه رو به رو شدند که روی زمین افتاده بود. با اعلام ماجرا به امدادگران اورژانس و مأموران پلیس دقایقی بعد تیم جنایی در محل حاضر شد، امدادگران اورژانس مرگ وی را تأیید کردند و بدین ترتیب تحقیقات آغاز شد.

4 روز پیش

طبق زمان‌بندی اعلام شده قاعدتا باید حقوق همه‌ی گروه‌های بازنشستگی واریز شده باشد و تا چند روز آینده نیز باید وام ۱۰ میلیون تومانی برای بیش از ۲۰ هزار بازنشسته پرداخت شود.

4 روز پیش

هر روز بر میزان استفاده از روبات‌ها در جنبه‌های مختلف زندگی بشر افزوده می‌شود. حالا دیگر روبات‌ها در صنایع، کشاورزی، ساخت‌وساز، مراقبت‌های پزشکی، جراحی و... مورد استفاده قرار می گیرند و هرچند تلاش می‌شود تا روبات‌های ساخت بشر ارتباط نزدیکی با انسان‌ها داشته باشند اما هنوز هم به‌نظر می‌رسد تا رسیدن به این مرحله راه درازی در پیش باشد.

4 روز پیش

دو دختر 60 و 65 ساله پدر سرطانی خود را به قتل رساندند.

4 روز پیش

شهید باقری در بحبوحه عملیات رمضان با اشاره به واقعه‌ای منحصربه فرد در تاریخ اسلام گفت: کجا سابقه داشته در یک امتی یا یک شهری ۲۰۰ شهید ببرند و یک روزه تشییع جنازه کنند و ۳۰ کیلومتر طول تشییع‌کننده‌ها باشد.

4 روز پیش

بیشتر...