گلستان ما |
4 روز پیش

گلستان ما رویداد بسیج درصدد از بین بردن چالش های مجازی باشد فرصت تولید اشتغال بر بام فناوری متولد می شود

به گزارش گلستان ما، رضا روشنی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار این پایگاه خبری اظهار کرد: استان گلستان دارای ظرفیت‌های فراوانی در عرصه فضای مجازی است که شماری از فعالان این بخش در رویداد استانی تولیدمحتوای دیجیتال بسیج شناسایی شدند، این ظرفیت نباید رها شود بلکه زمینه توانمندی آنها از طریق آموزش‌های منشجم می‌تواند بسترساز اشتغال و تولید را فراهم کند.

وی با اشاره به اینکه فرصت تولید و اشتغال بر بام فناوری متولد می‌شود، افزود: کسانی که تبحر خوبی در تولید آثار فاخر دارند در عصر تکنولوژی می‌توانند مخاطبان زیادی را به سمت خود جلب کنند، با استفاده از این ظرفیت می‌توان مفاهیم ارزشی، فرهنگی، دینی، اقتصادی و ... را بازتولید کرد و نتایج خوبی نیز به دست اورد.

رئیس سازمان فضای مجازی بسیج استان گلستان افزود: گرچه شرایط کرونایی سبب شد تا سال گذشته از برگزاری رویداد بهره‌مند نشویم اما اکنون با بهبود شرایط فرصت خوبی فراهم شده تا استعدادها و قابلیت‌های مختلف شناسایی شوند.

مرحله نهایی سومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج به روز سوم و ساعت‌های پایانی خود رسید، در این مرحله 108 تیم شرکت‌کننده در محورهای «بازی سازی»، «انیمیشن» و «نرم افزار» ویژه تلفن همراه به تولید آثار پرداختند.

۴۸ تیم در بخش تولید انیمیشن با یکدیگر رقابت می‌کنند، ۳۰ تیم به تولید نرم افزار ویژه تلفن همراه پرداخته و ۲۹ تیم برای تولید بازی ویژه تلفن همراه مسابقه می‌دهند، این رقابت جذاب و هیجان انگیز ساعت ۱۳ امروز به پایان خواهد رسید و برگزیدگان رویداد امروز معرفی می‌شوند.

انتهای پیام/#‌خبری #‌اخبار منبع: گلستان ما

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وی معتقد است که گرچه «قتل زنان» کمترین میزان خشونت را در کل به خود اختصاص داده است اما در واقع آخرین مرحله خشونت علیه زنان محسوب می شود.

3 روز پیش

در پی اعلام شیوع سویه جدید ویروس کرونا، بورس‌های اروپایی با سقوط شدید مواجه شدند.

3 روز پیش

هوشنگ شجری، کارشناس مسائل اقتصادی کاهش نرخ تورم را یکی از اولویت‌های دولت و از مطالبات اصلی مردم دانست و با تاکید بر ضرورت اصلاحات ساختاری در اقتصاد کشور، برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های تولید و عدم قیمت گذاری دستوری را دو مولفه اصلی کاهش نرخ تورم عنوان کرد.

3 روز پیش

وزیر اقتصاد در حالی از حل و فصل اتصال سامانه گمرک و سامانه جامع تجارت پس از هشت سال و در آینده نزدیک خبر داده که طبق گزارش تحقیق و تفحص مجلس، ۹۵ درصد قاچاق از مبادی رسمی انجام می‌شود!

3 روز پیش

پس از چندین بار خلف وعده دولت قبل در راه‌اندازی کامل سامانه جامع تجارت، اکنون دولت سیزدهم یک گام بزرگ در این زمینه برداشته و زمینه اتصال گمرک را به سامانه مذکور فراهم کرده است.

3 روز پیش

وزیر راه‌وشهرسازی از مذاکره با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تثبیت قیمت سیمان و فولاد تا پایان اجرای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: به‌دنبال وارد کردن مواد، مصالح، کارگر و مهندس به کشور نیستیم، اما قصد داریم توسعه فناوری در صنعت ساختمان ایران را ارتقاء بدهیم.

3 روز پیش

جلسه هم‌اندیشی اعضای کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران با وزیر راه و شهرسازی در این وزارتخانه برگزار شد.

3 روز پیش

هرچند تاکنون وعده‌های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌شاسی اطلس محقق نشده است، اما آخرین گمانه‌زنی‌ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال است. احتمالا پس از آن فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

3 روز پیش

پیش از شروع مذاکرات وین در تاریخ ۲۹ نوامبر، به نظر می‌رسد ایران و ایالات متحده همچنان در دو موضع متناقض قرار دارند. ایران با قاطعیت می‌گوید تنها با هدف رفع تحریم‌های غیر قانونی به مذاکرات باز می‌گردد و قصد دارد به ضمانت‌های قانونی دست یابد که براساس آن، هیچ دولتی در آمریکا نتواند از توافق هسته‌ای خارج شود.

3 روز پیش

وزیر راه و شهرسازی ضمن موافقت با ورود فناوری نوین ساخت مسکن به کشور توسط بخش خصوصی، گفت: برای نهضت ملی مسکن زمین رایگان واگذار می‌کنیم.

3 روز پیش

یک اقتصاددان عرضه بدون نظارت و بی حساب کتاب ارز سهمیه‌ای به عامه مردم، با استفاده از کارت ملی را اقدامی در جهت تباهی منابع ارزی کشور دانست.

3 روز پیش

در روز ششم آذر ماه ارزش هر بیت کوین در بازار جهانی به ۵۴ هزار دلار و ارز هر اتریوم به ۴۱۵۰ دلار رسید.

3 روز پیش

محققان در ابتدا توانستند مدل‌های سلولی آزمایشگاهی را در شرایط آزمایشگاهی تولید کنند که عفونت را در گوش داخلی نشان می‌دهد تا مکانیسمی را ایجاد کنند که توسط آن کووید-۱۹ برای گوش و مجرای شنوایی مسری و مضر است.

3 روز پیش

سیاستمداران گمان کردند «عدالت» یعنی مصرف رایگان یا ارزان دولتی. این راهبرد غلط که منجر به عرضه مجانی یا بسیار ارزان آب شده، در کنار سیاست‌هایی که مصرف بالای انرژی را به دنبال دارد، «ابرچالش آب و محیط زیست» را به وجود آورد.

3 روز پیش

در حال حاضر در ۲۲۴ پایگاه اورژانس ۱۷۸۰ نیرو فعالیت می کنند؛ یعنی هر پایگاه حدودا دو نفر تکنسین اورژانس کم دارد که با این شرایط در حال حاضر حدود ۵۰۰ نیرو کم داریم و فقط سعی می کنیم که پایگاه ها را سرپا نگه داریم.

3 روز پیش

بیشتر...