ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

اعتراف ستاره میلان: باید این بازی را فراموش کنیم ورزش سه

اعتراف ستاره میلان: باید این بازی را فراموش کنیم

اولیویه ژیرو بعد از اینکه میلان در تساوی بدون گل مقابل نیوکسل در لیگ قهرمانان اروپا چند موقعیت خوب را هدر داد، اذعان کرد که تیمشمقابل دروازه کارآمد نبود.

اعتراف ستاره میلان: باید این بازی را فراموش کنیم

به گزارش "ورزش سه"،روسونریدر اولین و احتمالا راحت‌ترین بازی‌شان در گروه مرگلیگ قهرمانان اروپامیزباننیوکسلبودند و با مالکیت بیشتر، 25 شوت به دروازه و 8 شوت داخل چهارچوب و دریافت تنها یک شوت از سرخابی‌ها به سمت دروازه خودشان، تیم برتر بازی بودند. علی‌رغم همه این‌ها، ضعف در گلزنی باعث شد تا آنها به تساوی بدون گل دست پیدا کنند که شروعی ناامیدکننده برای آنها محسوب می‌شود، به خصوص با حضور تیم‌هایی مانند پاری سن ژرمن و بروسیا دورتموند. روی کاغذ، این ساده‌ترین بازی کل گروه برایمیلانبود و آنها برای داشتن امیدی واقع‌بینانه به صعود از گروهشان، نیاز مبرمی به سه امتیاز مسابقه داشتند.

1927921

ژیرو درباره شرایط بازی به اسکای اسپورت ایتالیا گفت: "فکر می‌کنم موقعیت‌های گلزنی زیادی داشتیم. کارایی مقابل دروازه در این سطح بسیار مهم است. ما همه چیزمان را گذاشتیم، اما نتیجه را در پایان بدست نیاوردیم.
ما باید بازی را ارزیابی کنیم و آنچه را باید بهبود ببخشیم و روی بازی بعدی تمرکز کنیم. این فوتبال است، گاهی بهتر است با میل به یادگیری وقایع درون زمین را فراموش کنیم."

اتفاق جالب این بازی، بازگشت ساندرو تونالی به سن سیرو، تنها چند هفته پس از انتقال 80 میلیون یورویی او به تاین ساید بود: "من او را دوست دارم، اما امشب واقعاً می‌خواستیم برنده شویم. فکر می‌کنم بدشانس بودیم."#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فصل جدید لیگ بسکتبال آلمان از روز جمعه در مونیخ آغاز می‌شود.

نیم ساعت پیش

آپوئل به لطف دخالت به موقع کمک داور ویدیویی، توانست از شکست، پیروزی بسازد.

2 ساعت پیش

عبدالله رشیدی، کهنه سرباز افسانه‌ای 60 ساله و تیرانداز کویتی، دو بار رکورد جهان را شکست.

نیم ساعت پیش

رم به رهبری ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی خود، کار را بر روی قراردادهایی که در پنجره زمستانی منعقد خواهد کرد، آغاز کرده است.

نیم ساعت پیش

گرت بیل از پیشنهاد بریتانیا و ایرلند برای میزبانی مسابقات قهرمانی اروپا "یورو 2028" حمایت می‌کند، زیرا او به هیئت ولز می‌پیوندد که ماه آینده این پیشنهاد را در ژنو ارائه می‌دهد.

2 ساعت پیش

لوکا دانچیچ اسلوونیایی، ستاره دالاس ماوریکس، گفت که هنوز به دنبال تشخیص دقیق آسیب‌دیدگی ران خود است که از ماه مارس گذشته متحمل شده.

2 ساعت پیش

رئیس کمیته المپیک روسیه از برگزارکنندگان بازی‌های آسیایی به دلیل لغو تصمیم برای شرکت ورزشکاران روسیه و بلاروس در بازی‌های جاری در هانگژوی چین انتقاد کرد.

2 ساعت پیش

لوئیز کاسترو، سرمربی النصر، باید ۲۶۰ میلیون تومان بابت عدم استفاده از کارت شناسایی‌اش پرداخت کند.

نیم ساعت پیش

قرمزهای اهوازی در نبرد دوستانه مقابل هم‌استانی خود با دو گل شکست خوردند.

2 ساعت پیش

بیشتر...