خبرگزاری ایسنا |
12 ماه پیش

افتتاح اولین آرامستان جدید تهران تا ماه آینده ایسنا

افتتاح اولین آرامستان جدید تهران تا ۶ ماه آینده

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) در جلسه شورای مدیران سازمان از افتتاح اولین آرامستان جدید تهران تا ۶ ماه آینده خبر داد.

به گزارش ایسنا،جواد تاجیک در نشست ماهانه شورای مدیران این سازمان که در سالن گلزار شهدا برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته بسیج، داشتن فرهنگ و روحیه بسیجی را راه برون‌رفت از مشکلات کشور عنوان و اعلام کرد: با افتخار معتقد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل هستیم که ازجمله آنها داشتن فرهنگ و روحیه بسیجی است.

وی با بیان اینکه ما تاثیر فرهنگ و روحیه بسیجی را در دوران دفاع مقدس مشاهده کردیم، گفت: شهید همت آن معلم بزرگ و انسان عمیق با تمام وجودشان برای انقلاب کار کردند و فرهنگ بسیجی بودن را به ما نشان دادند.

تاجیک افزود: رمز ماندگاری انسانها در این دنیا، گذشت از خود است. کسی که خود را برای مسئولیت بر دیگری ترجیح دهد عاقبت بخیری و ماندگاری نخواهد داشت. ما دیدیم کسانی که آرزو داشتند اسمشان در تاریخ بماند؛ اما در تاریخ گم شدند ولی شما می‌بینید شهید ابراهیم هادی، شهید حاج‌قاسم سلیمانی و بسیاری شهدای دیگر که دنبال نام و نشان نبودند ولی در تاریخ ماندگار شدند.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) در ادامه سخنان خود با اشاره به ماموریت‌های این سازمان برای ارتقاء عملکرد و بهبود کیفی ارائه خدمات به مردم اظهارکرد: مدیران عامل سابق همگی زحمت کشیدند و با روش و منش خود کارهای بسیاری انجام دادند. معتقدیم اقدامات خوبی که در گذشته صورت گرفته نباید متوقف شود و باید ادامه پیدا کند.

وی با تاکید بر مبارزه با فساد در مدیریت جدید شهرداری تهران و سازمان بهشت زهرا(س)، گفت: موضوع فساد خط قرمز ما است و جرئت برخورد با فساد در مدیریت کنونی شهرداری بسیار بالا است. نمی‌گذاریم احساس شود با فساد برخوردی نمی‌شود چراکه این موضوع مردم را به نظام بدبین خواهد کرد.

تاجیک با بیان اینکه بدنبال اقدامات تک‌بعدی نیستیم، عنوان کرد: رسالتی که ما برای خود قائل شدیم این است که سازمان را از ابعاد مختلف رشد دهیم. در مدتی که این مسئولیت بر عهده ما قرار گرفته است، اقدامات و تصمیمات در همه ابعاد درحال انجام است. قرار نیست صرفا کار عمرانی یا صرفا فرهنگی انجام دهیم.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) به لزوم در دستور کار قرار گرفتن توسعه امور در سه حوزه فرهنگی، اجتماعی و خدماتی سازمان اشاره داشت و گفت: فضای داخلی بهشت زهرا (س) حتما باید معماری ایرانی - اسلامی داشته باشد. بهشت زهرا حتما نیاز به مساجد و نمازخانه‌های بیشتری دارد، باید فضای داخلی بهشت زهرا به شعائر اسلامی-ایرانی مزین شود. همچنین موضوع فرهنگ‌سازی آداب زیارت موضوع بسیار مهمی است که باید در دستور کار قرار گیرد.

تاجیک ادامه داد: در رابطه با خود سازمان بهشت زهرا نیز تحول ساختار در دستور کار است که انجام آن باعث ارتقا عملکرد سازمان خواهد شد و فرصتی بوجود خواهد آورد تا افراد در فضای تخصصی رشد کنند.

وی درخصوص توسعه زیرساخت‌ها و اقدامات عمرانی در بهشت زهرا (س) گفت: موضوع سایر آرامستان‌ها و توسعه آن در دستور کار است. برای ایجاد آرامستان‌های جدید نیز اقدامات خوبی درحال انجام است که ان‌شاءالله اولین آن تا ۶ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید.

مدیرعامل سازمان بهشت‌زهرا (س) در پایان با اشاره به لزوم انجام اقداماتی که کیفیت ارائه خدمات به مردم را ارتقاء خواهد داد، گفت: تمرکززدایی از پایانه آمبولانس‌های بهشت‌زهرا درحال انجام است تا بتوانیم خدمات به مردم را در سریعتر زمان انجام دهیم.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا (س)، در پایان این نشست نیز مدیران و معاونان سازمان بهشت زهرا با حضور در گلزار شهدای بهشت زهرا (س)، به زیارت شهیدان دفاع مقدس و دیگر شهدای کشور پرداختند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اتحاد کلباء رفته رفته به نیمه بالای جدول نزدیک می‌شود و با این روند جدایی فرهاد مجیدی از این تیم منتفی می‌شود.

1 ساعت پیش

عباس عبدی در اعتماد نوشت:اخیرا یکی از شاگردان آقای مصباح‌یزدی[مرتضی آقاتهرانی] این مطلب را از ایشان نقل کرده که «ولایت مطلقه کافی نیست، اطاعت مطلقه هم باید در کنار آن باشد؛ یعنی مردم باید به معرکه بیایند. دستورالعمل حضور مردم در معرکه، اطاعت مطلق است»

نیم ساعت پیش

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: گاهی نزدیک به یک سوم تا یک چهارم بودجه کشور صرف هزینه‌هایی می‌شود که آلایندگی به کشور تحمیل می‌کند.

8 دقیقه پیش

با توجه به نوسانات موجود در بازار خودرو در این گزارش به بررسی قیمت خودر‌های داخلی خواهیم پرداخت.

یک ربع پیش

اعتمادآنلاین تصویری از فرمانده هوافضای سپاه درحال دادن هدیه به یک دانش‌آموز بسیجی را منتشر کرده است.

نیم ساعت پیش

در برنامه صبحانه ایرانی نکات مهمی در مورد دیسک کمر بیان شد.

1 ساعت پیش

علی ربیعی مسئول دبیرخانه شورایعالی امنیت‌ملی در دولت اصلاحات در هم میهن نوشت:در تمامی ادوار تاریخی، شاهد تحریف بسیاری از وقایع رویدادها و اتفاقات سرنوشت‌ساز هستیم. گاهی چنان روایت می‌کنند و تاریخ می‌سازند که تمییز دادن حقیقت از نادرست، بسیار مشکل به نظر می‌رسد. این امر، سال‌هاست در کشور ما نیز بنا بر گرایش‌ های سیاسی به ابزاری برای قلب واقعیت و تخریب افراد مبدل شده است.

نیم ساعت پیش

ادعای زیان‌دهی دفاتر اسناد رسمی به همراه اعلام میزان غلو شده مخارج اداره و تأسیس دفترخانه، تلاش‌های به دور از اخلاق کسانی است که دوست ندارند تعداد سردفتران بر اساس قانون تسهیل افزایش یابد!

نیم ساعت پیش

می تراود مهتاب، می درخشد شبتاب. نیست یکدم شکند خواب به چ

نیم ساعت پیش

بیشتر...