اکونا پرس |
2 ماه پیش

تببین جایگاه صنعت بازی ایران در رویداد ملی دیجیتال دایموند روسیه

تببین جایگاه صنعت بازی ایران در رویداد ملی دیجیتال دایموند روسیه

مسئول بخش بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با حضور در رویداد ملی دیجیتال دایموند روسیه از طریق ویدئوکنفرانس، به تبیین وضعیت صنعت بازی ایران و معرفی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به عنوان تنها متولی صنعت بازی ایران و اقدامات حمایتی این بنیاد از شرکت‌های بازی‌ساز داخلی پرداخت.

تببین جایگاه صنعت بازی ایران در رویداد ملی دیجیتال دایموند روسیه
به گزارشاکونا پرس،

به گزارشروابط عمومیبنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، سجاد میرزاخانی مقدم در این ویدئو کنفرانس همچنین گزارشی از فعالیت‌های بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در حوزه آموزش بازی‌سازی و نظام رده‌بندی سنی بازی‌های رایانه‌ایایرانارائه داد.

پیگیری مفاد تفاهم‌نامه بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با سازمان بازی‌های رایانه‌ای روسیه در زمینه همکاری‌های پژوهشی، آموزشی، سرمایه‌گذاری، نشر بازی‌های ایرانی درروسیهو نشر بازی‌های روسی در ایران از دیگر محورهای سخنرانی نماینده بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای بود.

در حاشیه این کنفرانس طرفین به تاثیر مثبت اولین وبینار مشترک بازی‌سازان و ناشران روسی در مرداد ماه ۱۴۰۲ اشاره کرده و آن را نقطه عطفی در ایجاد ارتباط بینصنعتبازی‌های رایانه‌ای دو کشور و تعریف پروژه‌های مشترک دانستند و بر حمایت دستگاه‌های حاکمیتی و تعریف بسته‌های حمایتی مختلف از بازی‌سازان و ناشران تاکید کردند.

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و سازمان توسعه بازی‌های رایانه‌ای فدراسیون روسیه با امضاء تفاهم‌‌نامه‌ای، همکاری‌های…

برای همه طرفداران لیگ قهرمانان بازی‌های ویدئویی ایران که از ماه‌‌های گذشته پیگیر برگزاری این دوره از مسابقات بودند،…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

حجت الاسلام خطیب گفت: مقوله امنیت در ایران اسلامی «مردم‌پایه» می‌باشد و به همین دلیل همه‌ی ما، امنیت را مدیون مردم عزیزمان هستیم. لذا مردم با مشارکت در انتخابات، امنیت را پایدار می‌کنند.

8 دقیقه پیش

در آستانه آغاز سفرهای نوروزی به قشم، از امروز بهای بلیت شناورهای مسافری قشم و هرمز در سکوت کامل 450 هزار ریال افزایش یافت که این افزایش برای دومین بار در سال جاری اعمال شده است.

8 دقیقه پیش

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار بوشهر از صادرات 400 میلیون یورو محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان این استان در 10 ماه امسال به کشورهای مختلف خبر داد.

8 دقیقه پیش

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از برگزاری سلسله جلسات برای اقشار مختلف مردم به منظور تبیین اهمیت انتخابات و ضرورت حضور حداکثری خبر داد و گفت: تاکنون 500 مبلغ به مراکز نظامی، آموزشی، دانشگاه‌ها، هیئت‌های مذهبی و غیره اعزام شده‌اند.

8 دقیقه پیش

کارشناس مسائل راهبردی گفت: انتخابات با مشارکت بالا بدون شک موجب افزایش انسجام ملی می‌شود و متعاقب آن به‌طور طبیعی امنیت ملی افزایش می‌یابد و دندان طمع دشمن شکسته خواهد شد.

8 دقیقه پیش

انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی در پی درگیری مدافع تیم فوتبال تراکتور تبریز با خبرنگاران نامه‌ای به رئیس فدراسیون فوتبال ارسال کرد.

8 دقیقه پیش

دستیار ویژه استاندار سیستان و بلوچستان در امر مردم‌سازی دولت، گفت: ایده‌ها باید به صورت بومی مطرح شود و متناسب با بوم هر منطقه باید تصمیمات درست برای بیرون رفتن از مسائل آن باشد.

8 دقیقه پیش

ملی پوش اسکواش ایران به مقام قهرمانی مسابقات جایزه بزرگ در کیش رسید.

8 دقیقه پیش

پارلمان آلبانی هم برای ساخت مراکز پذیرش پناهندگان با حمایت مالی ایتالیا برای اسکان مهاجران دستگیر شده در ایتالیا که در قالب توافق ضد مهاجرتی با رم صورت می‌گیرد، چراغ سبز نشان داد.

9 دقیقه پیش

بیشتر...