خبر 24 |
۱ هفته پیش

اطلاعات میلیون مقیم امارات به صهیونیستها داده شد خبر24

اطلاعات 9 میلیون مقیم امارات به صهیونیستها داده شد
به گزارشخبر24، وب‌سایت «مجهر الجزیره» اعلام کرد، وزارت خارجه امارات اطلاعات مربوط به ۹.۴۰۵.۸۴۰ خارجی مقیم این کشور را به همراه نامه‌ای رسمی که به امضای «حمد مطر الشامسی» مدیر بخش امور دیپلماتیک رسیده، به رژیم صهیونیستی تحویل داده است.

در نامه مذکور آمده، پیرو نامه‌ها و توافقنامه سابق درباره همکاری مشترک برای تأمین امنیت نمایشگاه بین‌المللی «اکسپو ۲۰۲۰» (که قرار است در ماه اکتبر ۲۰۲۱ در امارات برگزار شود) این اطلاعات فرستاده شده است. اطلاعات داده شده شامل اسم، عکس، تابعیت، کپی گذرنامه، شماره تلفن و نیز مکان اقامت افراد مذکور است.

در ادامه این نامه آمده، بر اساس توافقنامه امضا شده میان طرفین، اطلاعات مذکور «بسیار محرمانه» است و  نباید بدون اطلاع قبلی در زمینه دیگری استفاده شود.

در اواخر سال ۲۰۱۹ «اسرائیل کاتز» وزیر خارجه وقت رژیم صهیونیستی اعلام کرد، این رژیم در نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ امارات شرکت می‌کند و توافقنامه‌ای در همین زمینه با ابوظبی امضا کرده است.

رسانه‌ها چندی پیش از توافق میان « آردن ترابلسی» رئیس شرکت صهیونیستی «سوپرکام» (SuperCom) و «عبدالله بن طوق المری» وزیر اقتصاد امارات برای تأمین امنیت نمایشگاه اکسپو ۲۰۲۰ خبر داده بودند.

رئیس شرکت سوپرکام بر اساس این توافق گفته، تمام مسلمانانی که قصد شرکت در نمایشگاه مذکور را دارند باید از از دست‌بندهای الکترونیکی این شرکت استفاده کنند.

در ادامه این گزارش آمده، شرکت سوپرکام تحت نظارت موساد است و گزارش رسانه‌ها حاکی از آن است که موساد دفتر خود در دبی را افتتاح کرده است.

امارات در سپتامبر سال۲۰۲۰ با وساطت دولت وقت آمریکا به ریاست دونالد ترامپ، توافقنامه‌ سازش با رژیم اشغالگر قدس موسوم به «توافق‌های آبراهام» را امضاء و رسما با تل‌آویو روابط دیپلماتیک برقرار کرد و پس از آن چندین توافق همکاری با اسرائیل امضا کرد.


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران امروز در یک روند نوسانی با 732 واحد رشد همراه شد.

لحظاتی پیش

چهره محبوب قرمزها واکنش جالبی درباره حضورش در هیات مدیره این باشگاه داشت.

لحظاتی پیش

آزادسازی قیمت‌ها در بازار خودرو زمانی منطقی به نظر می‌رسد که واردات هم آزاد باشد و دست مشتری برای انتخابِ منصفانه از میان مدل‌های مختلف خودرو با قیمت‌های مختلف، باز باشد. در غیر این صورت، بازار خودرو «همین آش و همین کاسه» را شاهد خواهد بود، جایی که خودروساز از تولید متضرر می‌شود و مشتری هم ناچار به خرید در یک بازار انحصاری خواهد بود.

5 دقیقه پیش

معاون وزیر مسکن و شهرسازی با بیان اینکه آخرین مصوبه شورای پول و اعتبار درباره اعطای تسهیلات ۲۵۰ میلیون تومان است، کفت: پیشنهاد داده‌ایم بر اساس حوزه‌های جغرافیایی کشور بیش از ۵۰ تا ۷۰ درصد هزینه ساخت یک واحد مسکونی را بتوان با تسهیلات دریافتی پوشش داد.

8 دقیقه پیش

پروانه نمایش فیلم سینمایی «قهرمان» به کارگردانی اصغر فرهادی صادر شد.

9 دقیقه پیش

معلم ضد ماسکی که دانش آموزانش را ترغیب می کرد تا ماسک نزنند هنگام ضرب و شتم دانش آموزش دستگیر شد.

10 دقیقه پیش

دولت جدید ایران، دیپلماسی را مهم می‌داند و از آن به عنوان یکی از کلیدی‌ترین ابزار، جهت رفع مشکلات ناشی از تحریم‌های ظالمانه غرب علیه ملت، استفاده می‌کند.

12 دقیقه پیش

بر اساس نتایج نظرسنجی مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران (ایسپا)، ۱۴.۲ درصد از شهروندان بالای ۱۸ سال کشور، اصلاً تمایلی به زدن واکسن ندارند.

14 دقیقه پیش

۵ شتابدهنده در حوزه افزایش امنیت سلامت در کشور راه اندازی شد.

یک ربع پیش

آمل- مراسم وداع مردم مازندران با پیکر آیت الله حسن زاده آملی با حضور عاشقان حسینی در آمل برگزار شد.

یک ربع پیش

ائب رئیس کمیسیون صنایع مجلس در مورد طرح واردات خودرو که از سوی شورای نگهبان به مجلس عودت داده شد، اظهار داشت: یکی از ایراداتی که شورای نگهبان به مصوبه مجلس مبنی بر واردات خودرو در ماده ۴ وارد می‌دانست، مربوط به ارز بدون منشا بود که گفتند ابهام دارد و باید توضیح داده شود که قطعاً در کمیسیون مطرح شده و شفاف خواهد شد.

یک ربع پیش

نوبت‌دهی واکسیناسیون کرونا برای افراد ۱۲ سال به بالا آغاز شد.

یک ربع پیش

نودو دومین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در سالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک و با ریاست دکتر سید رضا صالحی امیری و حضور کلیه اعضا و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

نیم ساعت پیش

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال که مدیریتش با حواشی فراوانی در این باشگاه روبرو بود از سوی وزارت ورزش و جوانان حکم گرفت!

نیم ساعت پیش

مشهد- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تا ۲ هفته آینده ۷۰ درصد جمعیت کشور علیه کرونا واکسینه می‌شوند و جشن پیروزی واکسیناسیون را خواهیم گرفت.

نیم ساعت پیش

بیشتر...