خبرورزشی |
1 روز پیش

زمان پخش برنامه عادل فردوسی پور از تلویزیون مشخص شد

با اعلام برنامه‌های تابستانی شبکه‌های سیما، نام برنامه ورزشی «فوتبال ۱۲۰» هم دیده می‌شود.

زمان پخش برنامه عادل فردوسی پور از تلویزیون مشخص شد

تاکنون ۱۰ فصل از برنامه «فوتبال ۱۲۰» روی آنتن رفته است و حالا با آغاز تابستان و شروع لیگ‌های اروپایی، بر اساس آنچه معاونت سیما اعلام کرده، آغاز فصل جدید را باید انتظار کشید.

آخرین برنامه از فصل دهم «فوتبال ۱۲۰» به تهیه‌کنندگی عادل فردوسی‌پور خرداد ماه امسال از شبکه ورزش پخش شد.

«فوتبال۱۲۰» با اجرای حمید محمدی و تهیه‌کنندگی عادل فردوسی‌پور چند سالی است که روی آنتن شبکه ورزش می‌رود و اگرچه توضیحات بیشتری درباره‌ی عوامل سازنده این برنامه در فصل جدید هنوز از سوی شبکه ورزش اعلام نشده است، اما پیش‌بینی می‌شود شروع «فوتبال ۱۲۰» با همان تیم قبلی باشد.#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رهبر جریان حکمت ملی عراق در دیدار با شیخ علی الخطیب نایب رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعی در لبنان تحولات سیاسی عراق و روابط بغداد و بیروت را بررسی کرد.

3 ساعت پیش

رئیس‌جمهور گفت: جمهوری اسلامی ایران از آتش‌بسی که منجر به صلح کامل و رفع واقعی محاصره اقتصادی ظالمانه بر ضد ملت یمن شود، حمایت می‌کند.

3 ساعت پیش

ترجمه کتاب‌های «شناخت شریعت» نوشته محمد کشاوجی و رفیق عبدالله و «ابوسلیمان دارانی» نوشته ریشارد گراملیش منتشر شده‌اند.

3 ساعت پیش

یاسوج-نماینده ولی فقیه در کهگیلویه گفت: امروز آزادگان جهان زیر سایه جبهه مقاومت زندگی می کنند و در حال مبارزه با آمریکا هستند و همه اینها به برکت ولایت فقیه و رهبری است.

3 ساعت پیش

ساری - رئیس کل دادگستری مازندران گفت: سیاست قوه قضائیه، این است روش غیرقضایی را به نحو مطلوبی جایگزین روش قضایی در رسیدگی ها و گسترش صلح و سازش کند.

3 ساعت پیش

ساری - جشنواره فرهنگی و هنری جوانی جمعیت توسط قرارگاه سلامت و جوانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار می شود.

3 ساعت پیش

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان گفت: بعد از ۳ سال در شرایطی در مسابقات جهانی بوسنی شرکت خواهیم کرد که هیچ اعزامی به مسابقات برون مرزی نداشتیم.

3 ساعت پیش

تهران - رئیس جمهور در ششمین گفت‌وگوی تلویزیونی با مردم گفت: ارتباط با مردم برکات زیادی دارد و مسئولان را در جریان امور و مشکلات اقشار جامعه قرار می‌دهد و تاکید جدی برای ارتباط دولتمردان با مردم دارم.

3 ساعت پیش

دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن دعوت به گسترش فرهنگ مقاومت و حمایت از آن، گفت که ملت فلسطین برغم شرایط پیچیده و دشوار، درحال رقم زدن یک حماسه تاریخی است.

3 ساعت پیش

بیشتر...