خبرورزشی |
۱ هفته پیش

نامزد ستاره جدید آبی ها کیست متخصص ارتباطات طراح فشن تصاویر جالب این زوج را ببینید

مارک کوکوریا، خرید جدید چلسی، با پیشینه‌ای درخشان و شهرت بسیار به استمفوردبریج می‌آید، اما این همه ماجرا نیست.

مارک کوکوریا
  • جاباما

پسر جدید چلسی، مارک کوکوریا با نامزدش «کلودیا رودریگس» که طراح مد و فشن است به استمفوردبریج می‌آید.

این مدافع ۲۴ ساله اسپانیایی با قراردادی به ارزش ۶۲ میلیون پوند از برایتون به آبی‌ها نقل مکان کرد. کلودیا و دو پسرشان، متئو و ریو، در غرب لندن به او خواهند پیوست و مطمئناً از این به بعد او را از روی سکوها در استمفوردبریج تشویق خواهند کرد. کلودیا در حوزه ارتباطات کار می‌کند و در عین حال طراح مد و فشن هم هست.

نامزد ستاره جدید آبی‌ها کیست؟/ متخصص ارتباطات و طراح مُد و فشن/ تصاویر جالب این زوج را ببینید

دیدار در بارسلونا

داستان عشق کوکوریا و کلودیا از بارسلونا آغاز شد، در همان دورانی که این مدافع چپ برای کاتالان‌ها بازی می‌کرد. آنها در سال ۲۰۱۸ با هم آشنا شدند، اگرچه جزئیات چگونگی آشنایی مشخص نیست. رابطه عاشقانه آنها شکوفا شد و وقتی مدافع برای بازی به ختافه پیوست کلودیا به دنبال او به مادرید رفت.

در همان زمان اولین فرزندشان به دنیا آمد؛ پسری به نام «متئو». دو سال بعد «ریو» به جمع خانواده اضافه شد. در آخرین بازی فصل در آمکس، کوکوریا دو پسرش را در آغوش گرفت و به همراه کلودیا وارد زمین شد. این زوج هنوز ازدواج نکردند اما آنطور که عکس‌های اینستاگرام‌شان نشان می‌دهد پس از ۴ سال زندگی مشترک همچنان عاشقانه هم را دوست دارند.

نامزد ستاره جدید آبی‌ها کیست؟/ متخصص ارتباطات و طراح مُد و فشن

ارتباطات و طراحی مد

کوکوریا با قراردادی ۶ ساله به چلسی پیوست و گفته می‌شود بیش از ۵۰۰۰۰ پوند در هفته‌ای که از برایتون دریافت می‌کرد، دستمزد خواهد گرفت. حالا در لیگ بزرگی است و کودیا او را همراهی می‌کند اما جاه‌طلبی‌های جسورانه خودش را هم دارد.

او در زمینه ارتباطات کار می‌کند اما به سراغ کاری که عاشقانه دوستش داشت هم رفته است. کلودیا طراح مد است و می‌خواهد برند خود را راه‌اندازی کند. احتمالاً بوتیک‌های مد روز به زودی طیف وسیعی از طراحی‌های کلودیا را به نمایش خواهند گذاشت.

نامزد ستاره جدید آبی‌ها کیست؟/ متخصص ارتباطات و طراح مُد و فشن#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایران آنلاین-فیلم/پهپادها و ۴۰ خودرو نظامی صهیونیست به‌دنبال عاملان تیراندازی : :

نیم ساعت پیش

ایران آنلاین-بجز ۳ استان هوا در باقی مناطق کشور آفتابی است : سازمان هواشناسی؛ :

نیم ساعت پیش

ایران آنلاین-تصادف مرگبار اتوبوس با یک دستگاه ون در تهران : :

نیم ساعت پیش

حسین بن علی (علیه السلام) را لشکر یزید با قساوت تمام در کربلا به شهادت رسانده بودند. با وجود این، یزید چرا باید در شام، با چوب خیزران بر لب و دندان مبارک حضرت بکوبد و اهانت روا دارد؟! در روح پلید یزید، عقده‌ای فرو خفته زبانه می‌‌کشید که او را به این فرومایگی وا می‌‌داشت.

نیم ساعت پیش

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه یکی از مهم ترین زیرساخت های مولفه های فرهنگی ، سیاسی و غیره امنیت است،گفت: اصحاب رسانه و مطبوعات در ایجاد این امنیت و تحقق این مولفه ها نقش مهمی دارند و علاوه بر تحقق این مولفه در زمینه حفظ اطلاعات نیز موثر هستند.

نیم ساعت پیش

قطعاً عجیب است، ولی امروز صبح پروازی از تهران به سمت نجف انجام خواهد شد که قیمت هر بلیت آن چیزی نزدیک به ۵۸ میلیون تومان است، این در حالی است که برای مسافت دورتری مانند سفر از تهران به فرانکفورت، با همان ایرلاین و در همین روز، قیمت کمتر از ۱۸ میلیون تومان خواهد بود.

1 ساعت پیش

ایران آنلاین-آغازِ پایانِ تولید تورم شبکه بانکی در دولت سیزدهم : :

نیم ساعت پیش

ایران آنلاین-ضارب سلمان رشدی اتهام های وارده را رد کرد : :

نیم ساعت پیش

ایران آنلاین-فیلم/تیراندازی مقاومت در قدس اشغالی/ ۸ صهیونیست مجروح شدند : :

نیم ساعت پیش

بیشتر...