خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

بندر شهید ذاکری قشم تعطیل شد خبرآنلاین

بندر شهید ذاکری قشم تعطیل شد

بندر شهید ذاکری قشم با توجه به شرایط نامساعد جوی و دریایی تعطیل شد.

به گزارشخبرآنلاین، بنا بر اطلاع اداره بنادر و دریانوردی قشم و با توجه به شرایط نامساعد جوی و دریایی، بندر شهید ذاکری از ساعت ۰۶:۰۰ امروز، تعطیل اعلام مشد.‌

بازگشایی مجدد این بندر، منوط به احراز شرایط مساعد جوی خواهد بود.

گفتنی است که روز گذشته نیز مدیر بنادر و دریانوردی شهید باهنر و شرق هرمزگان اعلام کرد که رفت و آمد شناورهای مسافری از اسکله شهید حقانی بندرعباس به جزیره قشم و هرمز و بالعکس تا اطلاع بعدی متوقف شده است.

۴۶#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مینو محرز:«همین امروز از دیدن جمعیت زیادی از مردم که ماسک نمی‌زنند، وحشت کردم، حدود ۹۵ درصد مردم ماسک نداشتند. ادامه این روند وحشتناک خواهد بود.»

دیروز

ایسنا نوشت: سید حسین حسینی، دانش‌آموز خرمبیدی که از مشکل جسمی رنج می‌برد، با همکاری برگزار کنندگان، امکان شرکت در کنکور سراسری را پیدا کرد.

دیروز

ایسنا نوشت: رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا، آخرین وضعیت جوی کشور طی هفته آتی را تشریح کرد.

دیروز

گرد و غباری که از ساعاتی پیش در برخی شهرهای خوزستان رخ داده، میزان غلظت ذرات آلاینده را در شهرهای بندرامام خمینی(ره)، ماهشهر و سوسنگرد به حدود ۹ برابر حدمجاز افزایش داد.

دیروز

منابع محلی در اصفهان خبر از سوء قصد نافرجام به امام جماعت مسجدی در این شهر می‌دهند.

دیروز

در دیدار اعضای فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با وزیر آموزش و پرورش؛ روند اجرایی شدن سند تحول، آخرین مراحل ابلاغ آیین‌نامه اجرایی رتبه‌بندی معلمان و تامین و توزیع نیروی انسانی بررسی شد.

دیروز

تسنیم نوشت: آمار بیماران سرپایی و بستری‌ مبتلا به کرونا در کشور، دچار افزایش نسبی شده است و در بین استان‌ها، تهران بیشترین موارد فوتی هفتگی را ثبت کرده است.

دیروز

دکتر فریبرز الهی ناطقی، استاد زلزله شناسی کشور و بنیانگذار مقاوم سازی و مدیریت بحران در ایران با ارسال پیامی به پرسش یادداشت مهدی بذرافکن درباره زلزله هرمزگان پاسخ داد.

دیروز

ایلنا نوشت: از روز چهارشنبه هشتم تا روز یازدهم تیرماه و همزمان با سراسر کشور، 104 حوزه آزمونی در استان کهگیلویه و بویراحمدی پذیرای حدود 16 هزار داوطلب در رشته های مختلف تحصیلی بوده است.

دیروز

بیشتر...