امروز آخرین مهلت ثبت نام داوطلبان جامانده دانشگاه فرهنگیان all tv logo

دانشگاه فرهنگیان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

به اطلاع داوطلبان جامانده پذیرفته‌شده سه برابر ظرفیت دانشگاه فرهنگیان می‌رساند متقاضیانی که به هر دلیل نتوانسته‌اند در موعد مقرر ثبت‌نام کنند٬ می‌توانند از ساعت ۶ صبح چهار‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ تا ساعت ۲۱ با مراجعه به سامانه ثبت‌نام و ارزیابی تکمیلی به نشانی https://psd.cfu.ac.ir اقدام کنند.

طبق اعلام این دانشگاه نام کاربری و رمز عبور افرادی که تاکنون به سامانه مراجعه نکرده‌اند٬ کدملی است و چنانچه فرد قبلاً وارد شده و رمز خود را تغییر داده است، رمز تغییر داده شده ملاک ورود به سامانه خواهد بود.

دانشگاه فرهنگیان اعلام کرده که دریافت کارت ورود به فرایند ارزیابی تکمیلی از ساعت ۲۰ جمعه ۱۴۰۳/۴/۲۲ امکان‌پذیر است.#‌اخبار_علمی_پزشکی منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

باشگاه موهان باگان هند که علاقه مند به جذب گیورگی گولسیانی بود از خرید این بازیکن صرف نظر کرد.

1 ساعت پیش

عباس عبدی در توییتی به انتقاد از شعار دهندگان در نماز جمعه علیه محمد جواد ظریف پرداخت.

2 ساعت پیش

یک کارشناس مذهبی در واکنش به زنجیرزنی دختران بی‌حجاب گفت: کسانی که مسئولند باید تدبیر کنند تا مردم به جان هم نیفتند.

1 ساعت پیش

مجریان شبکه من و تو که یک باز برای پیشگیری از تعطیلی این شبکه دست گدایی به سمت مردم دراز کرده بودند، مجددا کاسه گدایی‌شان را دست گرفتند.

یک ربع پیش

در این ویدئو ، عکس العمل سریع پدرها برای نجات فرزندانشان را ببینید.

2 ساعت پیش

نگاهی به شرایط تمرینی تیم استقلال روزهای گذشته مشخص می‌کند این تیم هنوز نتوانسته تعداد نفرات کافی را برای برگزاری تمرینات خود گرد یکدیگر جمع کند. 

1 ساعت پیش

وینگر سرخ ها دیروز بعد از مدت ها مصدومیت در تمرین این تیم حضور پیدا کرد.

2 ساعت پیش

F-۱۶ ساخت ایالات‌متحده برای اوکراین حیاتی تلقی می‌شود، با این امید که این جنگنده‌ها با حملات روسیه که مواضع خط مقدم اوکراین را ویران کرده‌اند، مقابله کنند.

2 ساعت پیش

سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که همه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ مردادماه سال ۱۴۰۳ باید در محل و مراکز مندرج در برگ معرفی‌نامه مشمولان حضور یابند.

1 ساعت پیش

بیشتر...