دستگیری سارق نوجوان با ۱۰ فقره سرقت در قائمشهر all tv logo

دستگیری سارق نوجوان با ۱۰ فقره سرقت در قائمشهر
مازندرانساری

سرهنگ مهدی خادمی فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر گفت: درپی وقوع چندین فقرهسرقت از منازلشهروندان، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرارگرفت.

او افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی موفق به شناسایی سارقی نوجوان که والدین وی نیز در زندان به سرمی برند شدند.

سرهنگ خادمی گفت: در اقدامی غافلگیرانه متهم در مخفیگاهش دستگیر و در بازجویی‌های به عمل آمده به ۱۰ فقره سرقت منازل و طلاجات در این شهرستان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر با بیان اینکه سارق پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شد، از شهروندان خواست: از قراردادن اشیائ گرانقیمت همانندطلاجاتدر منزل جدا خودداری کنند.

باشگاه خبرنگاران جوانمازندرانساری#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت خراسان شمالی گفت: یکی از راه‌های تعیین سرنوشت خود همین شرکت در انتخابات است که می‌توانیم با رای خود آینده کشور را تعیین کنیم.

نیم ساعت پیش

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: مردم با حضور حداکثری خود در ساعات اولیه انتخابات مشت خود را بر دهان استکبار و دشمنان نظام جمهوری اسلامی زدند.

نیم ساعت پیش

نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان، گفت: افرادی را انتخاب کنیم که توان تحول آفرینی داشته باشند و بتوانند مجلس قوی تشکیل دهند و به دنبال خدمت به نظام اسلامی و مردم باشند.

نیم ساعت پیش

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: مدیران شعب اخذ رای توجه دارند که هرکس با یکی از پنج مدرک هویتی به شعبه مراجعه کرد می‌توان رأی وی را اخذ کرد.

نیم ساعت پیش

فرماندار شهرستان از مشارکت 20 درصدی مردم این شهرستان تا به این لحظه در انتخابات خبر داد.

نیم ساعت پیش

در حالی که رژیم صهیونیستی با گسترش دایره حملات خود به جنوب لبنان تلاش داشت ساکنین این مناطق را وادار به ترک خانه و کاشانه خود نماید، مقاومت و ایستادگی اهالی جنوب لبنان سبب شده تا این مسئله به فشار مضاعفی بر ارتش اسرائیل مبدل شود.

نیم ساعت پیش

رأی‌گیری در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ساعت 08:00 امروز در استان کردستان آغاز شده و در حال جریان است.

نیم ساعت پیش

بیش از ۳۵۰ خبرنگار از ۱۶۰ رسانه و ۲۰ کشور جهان، دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری را از ایران گزارش می‌کنند.

نیم ساعت پیش

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: جریمه ۲۰ درصدی اخذ مالیات از بانک‌های متخلف و کاهش اعتبارات در پرداخت تسهیلات در دستور کار قرار گیرد.

یک ربع پیش

بیشتر...