خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

خانواده هایی که یارانه نگرفته اند به کجا مراجعه کنند ایسنا

خانواده‌هایی که یارانه نگرفته‌اند به کجا مراجعه کنند؟

ایسنا/ایلاماستاندار ایلام گفت: یارانه برخی از خانواده هایی که قطع شده که باید به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواهد بود.

دکتر «حسن بهرام نیا» در نشست ستاد تنظیم بازار استان تثبیت قیمت‌ها و اشباع کالاهای موردنیاز مردم در بازار را اولویت مهم ستاد تنظیم بازار استان عنوان و اظهارکرد: استان ایلام در مقایسه با سایر استان‌ها در بحث هدفمندی یارانه ها با کمترین مشکل مواجه بود که جا دارد از همه ی دستگاه‌های مرتبط و پای کار، بازرسین دستگاه‌های مختلف اجرایی، نظارتی و حاکمیتی، نیروی انتظامی و ... صدا و سیما و رسانه ها در بحث اطلاع رسانی تقدیر و تشکر کنم.

وی با بیان این که در فروشگاه‌های زنجیره ای استان کالاهای مورد نیاز مردم به قدر کافی وجود دارد و مدیران دستگاه‌های مرتبط هم در صدا و سیما حضور یافته و به شبهات موجود پاسخ داده‌اند، افزود: اینجا موضوعی که مهم است بحث نظارت بر بازار است که لازم است همچنان با قدرت و انرژی بیشتری دستگاه‌های مرتبط و نظارتی تداوم یابد.

استاندار ایلام ادامه داد: لازم است بر قیمت فروش اجناس و قیمت ها نظارت جدی شود و هر چه سریع‌تر باید درج قیمت جدید بر روی کالاها صورت گیرد چرا که  در حال حاضر براساس سیاست کلی کشور باید هر نوع کالایی که در فروشگاه‌ها عرضه می شود با نرخ جدید باشد.

استاندار ایلام با بیان اینکه  کشف هر گونه کالا تحت عنوان کالای قاچاق و احتکاری و ... در اسرع وقت در اختیار نهادهای حمایتی و خانواده‌های نیازمند و کم بضاعت قرار خواهد گرفت، تصریح کرد: یارانه برخی از خانواده ها در استان قطع شده که این مشکل از طریق ادارات کل کار و امور اجتماعی پیگیری می شود و محل رجوع خانواده ها اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواهد بود.
 
بهرام نیا در پایان بر راه اندازی هر چه سریع‌تر سامانه پیامکی جهت گزارش هر گونه تخلف و  کمبود در سطح بازار تأکید کرد و گفت: هر گونه مشکل و مسئله ای باید به این سامانه پیامکی اطلاع رسانی شود و مدیران مربوطه نیز موظف هستند به سرعت موضوعات پاسخ دهند و در خصوص کم‌فروشی ها و کمبودها به سرعت و به صورت میدانی ورود پیدا کنند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سخنگوی دولت از اعزام هیئتی فنی از سوی سازمان محیط زیست به عراق برای پیگیری مشکل گرد و غبار خبر داد.

9 ساعت پیش

تهران- رییس سازمان حفاظت محیط زیست در نامه‌ای به رییس جمهور، پیرامون نخستین پروژه تکثیر یوزپلنگ آسیایی در اسارت، روند نگهداری از توله یوز و برنامه‌های این سازمان برای حفظ ژنوم این گونه ارزشمند توضیحاتی ارائه کرد.

9 ساعت پیش

ماجرای جوش و آکنه یک چیز است و ماجرای جای آن‌ها برای خود داستان دیگری است. آکنه‌ و جوش صورت به مرور زمان بهبود می‌یابند و ناپدید می‌شوند. امـا جای جوش و آکنه به این سادگی‌ها محو نمی‌شود و برخورد با آن‌ها دشواری‌های خاص خودش را دارد. خوشبختانه روش‌های درمان و بهبود جای جوش و آکنه پیشرفت زیادی داشته و امروز راهکارهای بسیاری برای حل این مشکل وجود دارد.

8 ساعت پیش

معاون استاندار فارس گفت: دولت سیزدهم اهتمام جدی برای بهبود شرایط خدمت و زندگی فرهنگیان دارد و فرهنگیان نیز باید اجرای سند تحول بنیادین و بیانیه گام دوم انقلاب را مدنظر داشته باشند.

9 ساعت پیش

یک منبع آگاه از بروز حادثه صنعتی در یکی از کارخانجات منطقه پارچین خبر داد.

8 ساعت پیش

تهران- دادستان عمومی و انقلاب تهران گفت: حکم اعدام یکی از اعضای باند سه نفره سارقان مسلح شرق تهران، صبح امروز چهارشنبه چهارم خرداد اجرا شد.

9 ساعت پیش

مشهد-مراسم تشییع پیکر مرحوم «حمیدرضا جعفری» از خادمان رسانه‌ای حرم مطهر رضوی در صحن کوثر برگزار شد.

9 ساعت پیش

مدال سرمربی تیم فوتبال میلان در رقابت‌های سری A که در روز جشن قهرمانی این تیم از او به سرقت رفته بود، به وی برگردانده شد.

8 ساعت پیش

فرشته حسینی بر روی فرش قرمز هفتادوپنجمین جشنوراه فیلم کن حضور یافت.

8 ساعت پیش

بیشتر...