مجله دلتا |
1 سال پیش

از بین بردن ترک کف پا راه از بین بردن ترک کف پا

ترک کف پا یکی از مشکلاتی است که بسیار ناخوشایند است و افراد به دنبال درمان آن هستند. چه بهتر که افراد بتوانند با مواد خانگی این مشکل را حل کنند.
از بین بردن ترک کف پا

از بین بردن ترک کف پارا شما می‌توانید به‌راحتی در منزل امتحان کنید. زمانی که افراد راه می‌روند، بر روی پاشنه پا قرار می‌گیرند، در نتیجه چربی که زیر پاشنه پا وجود دارد از بین می‌رود و همین امر باعث ترک کف پا می‌شود. این ترک‌ها مشکلات بسیاری مانند خش‌خش هنگام راه‌رفتن می‌شوند. همچنین گاهی این ترک‌های کف پا بسیار عمیق و دردآور هستند. همراهمجله اینترنتیدلتا باشید.

از بین بردن ترک کف پا

در این مطلب چند درمان خانگی برای از بین بردن ترک کف پا را به شما آموزش می‌دهیم.

از بین بردن ترک کف پاروغن کنجد

یکی از بهترین و مؤثرترین راه‌ها برای از بین بردن ترک کف پا، استفاده از روغن کنجد است. این روغن پوست را مرطوب کرده و از ترک‌های عمیق پوست خودداری می‌کند. کافی است ۲ قاشق چایخوری روغن کنجد را به یک لگن کوچک آب گرم اضافه کنید و به مدت ۱۰ دقیقه پاهای خود را در تشت قرار دهید. اگر ترک‌ها بسیار عمیق هستند، لازم است که قبل از گذاشتن پاها در لگن به آن‌ها روغن کنجد بزنید.

از بین بردن ترک کف پا روغن کنجد

از بین بردن ترک کف پا عسل

به کف پای خود عسل بمالید و حتماً جوراب پا کنید. البته لازم به ذکر است که قبل از این کارها باید پاهای خود را تمیز بشویید. عسل از جمله بهترین روش‌های طبیعی برای درمان ترک کف پا است. کافی است بعد از اینکه پای خود را از آب بیرون آوردید، کمی عسل را به پاشنه پای خود بمالید یا در طول شب از عسل به‌عنوان ماسک پا استفاده کنید. اگر به کشیدن خط چشم علاقه دارید، به مطلبچگونه ماندگاری خط چشم را بالا ببریم؟مراجعه کنید.

از بین بردن ترک کف پا عسل

از بین بردن ترک کف پا با وازلین و آبلیمو

ترکیب وازلین و آبلیمو یک ترکیب فوق‌العاده برای پوست است و برای درمان ترک پا نیز یک پیشنهاد عالی است. از وازلین می‌توان به‌عنوان یک روش درمانی یک‌شبه برای پاشنه خشک و ترک‌خورده پا استفاده کرد. وازلین از طریق پوشاندن منافذی که رطوبت پا از آن خارج می‌شوند می‌تواند منجر به ترمیم پوست و پیشگیری از خشکی شود.

از بین بردن ترک کف پا با وازلین و آبلیمو

پیشنهاد مطالعه:همچنین می‌توانیدگل سر زیبا در خانه بسازید + ویدیورا بخوانید.#‌استایل #‌مد_زیبایی منبع: مجله دلتا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در این مطلب طرز تهیه یک هات چاکلت خوشمزه و جذاب خانگی را با شما به اشتراک می‌گذاریم تا در این روزهای سرد زمستان از آن لذت ببرید.

2 ماه پیش

سوشی یکی از محبوب‌ترین غذاهای ژاپنی است که در این مطلب آموزش تهیه چند رول سوشی خانگی و خوشمزه را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

1 ماه پیش

در این مطلب طرز تهیه پاستا با پنیر فتا را با شما به اشتراک می‌گذاریم که یکی از غذاهای وایرال شده اخیر تیک تاک بوده است.

۳ هفته پیش

تهیه پیتزا تاریخچه طول درازی دارد و ما اینجا چند حقیقت جالب درباره‌ی پیتزا ایتالیایی را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

1 ماه پیش

نور آبی از دسته نور مرئی است که از صفحه‌های نمایشگر ساطع می‌شود و می‌تواند تاثیرات منفی بر روی پوست ما داشته باشد.

1 ماه پیش

برا ایجاد عادت جدید باید از کارهای کوچک شروع کنید و با ثبات باشید. ما به شما می‌گوییم که چگونه می‌توانید عادت های جدید و ماندگار بسازید.

2 ماه پیش

بسیاری از مردم از به کار بردن صورتی در طراحی داخلی اجتناب می‌کنند. اما چرا باید در دکوراسیون داخلی از رنگ صورتی هلویی استفاده کنیم؟

2 ماه پیش

بسیاری از مردم با نه گفتن مشکل دارند. اگر کسی از شما چیزی بخواهد، ممکن است خود را موظف بدانید که «بله» بگویید.

1 ماه پیش

اهداف سال جدید، به ما کمک می‌کنند تا راهی روشن و مدون برای پیشروی در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود داشته باشیم.

2 ماه پیش

بیشتر...