خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

رویکرد دولت سیزدهم استاندارمحوری به جای وزارت محوری است ایسنا

رویکرد دولت سیزدهم استاندارمحوری به جای وزارت‌محوری است

ایسنا/چهارمحال و بختیاریاستاندار جدید چهارمحال و بختیاری با اشاره به رویکرد وزارت کشور مبنی بر استاندارمحوری به جای وزارت‌محوری در اداره امور استان‌ها، گفت: این رویکرد را به فال نیک می‌گیریم و در سال ۱۴۰۱ تغییر اساسی رویکرد در اداره کشور را شاهد خواهیم بود که به تعبیر رهبر معظم انقلاب باید پیوست عدالت در اداره امور کشور در راس کار قرار گیرد.

غلامعلی حیدری چهارم آذرماه در جلسه تودیع و معارفه استاندار چهارمحال و بختیاری با گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج مستضعفان و شهدای بسیجی و با تقدیر از اعتماد دولت برای انتصاب وی به‌عنوان استاندار استان ولایت‌مدار استان، اظهار کرد: از خدمات و زحمات استاندار سابق که با خدمات خود به مردم استان باقیات صالحات را برای خود اندوخت، تقدیر می‌کنیم.

استاندار جدید چهارمحال و بختیاری ادامه داد: ظرفیت‌ها و تهدیدهایی در استان چهارمحال و بختیاری وجود دارد و هنر مدیران این است که ظرفیت‌ها را تقویت و تهدیدها را تبدیل به فرصت کنند و امروز این عرصه خدمت با دولت جدید فراهم شده است تا با عبور از حاشیه‌ها و با نگاه علمی و راهبردی، فرصت‌آفرینی کنند، این منطقه علما، دلاورمردان، شیرزنان، سرداران و بسیجیان گمنام و شهدای زیادی را رشد و پرورش داده است، این خطه همچنین از جوانان نخبه و پرشور برخوردار است که از ظرفیت‌های استان هستند.

وی بیان کرد: مردم چهارمحال و بختیاری به ولایت و نظام و مملکت وفادار هستند و بارها این وفاداری را با شجاعت و نجابت و سلحشوری به‌ویژه در دفاع مقدس ثابت کردند، مردم ناجوانمردی و دشمنی دشمنان نسبت به نظام و ملت را درک می‌کنند و می‌دانند که تحمل دشمنی و تحریم از سوی دشمنان، تاوان استقلال و خودباوری و عزت کشور است.

استاندار چهارمحال و بختیاری با تأکید بر لزوم بهره‌گیری از نخبگان، اساتید دانشگاه‌ها و صاحب‌نظران برای اداره امور استان و کشور، تصریح کرد: از جوانان پرشور استان به‌عنوان موتور محرکه و پیشران بهره خواهیم گرفت و با انسجام و برادری به حول و قوه الهی مشکلات حل و طعم مدیریت جهادی به کام مردم چشانده خواهد شد.

حیدری با اشاره به رویکرد وزارت کشور مبنی بر استاندارمحوری به جای وزارت‌محوری در اداره امور استان‌ها، بیان کرد: این رویکرد را به فال نیک می‌گیریم و در سال ۱۴۰۱ تغییر اساسی رویکرد در اداره کشور را شاهد خواهیم بود که به تعبیر رهبر معظم انقلاب باید پیوست عدالت در اداره امور کشور در راس کار قرار گیرد.

استاندار بیکاری را یکی از ضعف‌های مهم استان برشمرد و توضیح داد: همانطور که حضور دشمن را در دوران دفاع مقدس نتوانستیم تحمل کنیم، درد بیکاری و شکستن جوانان را نیز نمی‌توانیم تحمل کنیم، به حول قوه الهی و کمک ائمه معصومین(ع) و به دور از اختلافات دغدغه اصلی خودمان را مردم شجاع و سلحشور استان قرار بدهیم و از ظرفیت‌های فراوان استان برای پیشبرد و آبادانی استان و کشور بهره‌مند شویم.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وی معتقد است که گرچه «قتل زنان» کمترین میزان خشونت را در کل به خود اختصاص داده است اما در واقع آخرین مرحله خشونت علیه زنان محسوب می شود.

6 روز پیش

در پی اعلام شیوع سویه جدید ویروس کرونا، بورس‌های اروپایی با سقوط شدید مواجه شدند.

6 روز پیش

هوشنگ شجری، کارشناس مسائل اقتصادی کاهش نرخ تورم را یکی از اولویت‌های دولت و از مطالبات اصلی مردم دانست و با تاکید بر ضرورت اصلاحات ساختاری در اقتصاد کشور، برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های تولید و عدم قیمت گذاری دستوری را دو مولفه اصلی کاهش نرخ تورم عنوان کرد.

6 روز پیش

وزیر اقتصاد در حالی از حل و فصل اتصال سامانه گمرک و سامانه جامع تجارت پس از هشت سال و در آینده نزدیک خبر داده که طبق گزارش تحقیق و تفحص مجلس، ۹۵ درصد قاچاق از مبادی رسمی انجام می‌شود!

۱ هفته پیش

پس از چندین بار خلف وعده دولت قبل در راه‌اندازی کامل سامانه جامع تجارت، اکنون دولت سیزدهم یک گام بزرگ در این زمینه برداشته و زمینه اتصال گمرک را به سامانه مذکور فراهم کرده است.

۱ هفته پیش

وزیر راه‌وشهرسازی از مذاکره با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تثبیت قیمت سیمان و فولاد تا پایان اجرای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: به‌دنبال وارد کردن مواد، مصالح، کارگر و مهندس به کشور نیستیم، اما قصد داریم توسعه فناوری در صنعت ساختمان ایران را ارتقاء بدهیم.

۱ هفته پیش

جلسه هم‌اندیشی اعضای کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران با وزیر راه و شهرسازی در این وزارتخانه برگزار شد.

۱ هفته پیش

هرچند تاکنون وعده‌های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌شاسی اطلس محقق نشده است، اما آخرین گمانه‌زنی‌ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال است. احتمالا پس از آن فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

۱ هفته پیش

پیش از شروع مذاکرات وین در تاریخ ۲۹ نوامبر، به نظر می‌رسد ایران و ایالات متحده همچنان در دو موضع متناقض قرار دارند. ایران با قاطعیت می‌گوید تنها با هدف رفع تحریم‌های غیر قانونی به مذاکرات باز می‌گردد و قصد دارد به ضمانت‌های قانونی دست یابد که براساس آن، هیچ دولتی در آمریکا نتواند از توافق هسته‌ای خارج شود.

۱ هفته پیش

وزیر راه و شهرسازی ضمن موافقت با ورود فناوری نوین ساخت مسکن به کشور توسط بخش خصوصی، گفت: برای نهضت ملی مسکن زمین رایگان واگذار می‌کنیم.

۱ هفته پیش

یک اقتصاددان عرضه بدون نظارت و بی حساب کتاب ارز سهمیه‌ای به عامه مردم، با استفاده از کارت ملی را اقدامی در جهت تباهی منابع ارزی کشور دانست.

۱ هفته پیش

در روز ششم آذر ماه ارزش هر بیت کوین در بازار جهانی به ۵۴ هزار دلار و ارز هر اتریوم به ۴۱۵۰ دلار رسید.

۱ هفته پیش

محققان در ابتدا توانستند مدل‌های سلولی آزمایشگاهی را در شرایط آزمایشگاهی تولید کنند که عفونت را در گوش داخلی نشان می‌دهد تا مکانیسمی را ایجاد کنند که توسط آن کووید-۱۹ برای گوش و مجرای شنوایی مسری و مضر است.

۱ هفته پیش

سیاستمداران گمان کردند «عدالت» یعنی مصرف رایگان یا ارزان دولتی. این راهبرد غلط که منجر به عرضه مجانی یا بسیار ارزان آب شده، در کنار سیاست‌هایی که مصرف بالای انرژی را به دنبال دارد، «ابرچالش آب و محیط زیست» را به وجود آورد.

۱ هفته پیش

در حال حاضر در ۲۲۴ پایگاه اورژانس ۱۷۸۰ نیرو فعالیت می کنند؛ یعنی هر پایگاه حدودا دو نفر تکنسین اورژانس کم دارد که با این شرایط در حال حاضر حدود ۵۰۰ نیرو کم داریم و فقط سعی می کنیم که پایگاه ها را سرپا نگه داریم.

۱ هفته پیش

بیشتر...