فوتبالی |
2 ماه پیش

خرید تابستانی بارسلونا در لیست فروش زمستان فوتبالی

خرید تابستانی بارسلونا در لیست فروش زمستان

خرید تابستانی بارسلونا در لیست فروش زمستان

پایگاه خبری فوتبالی -فرانک کسیههافبک 25 ساله ساحل عاجی دربارسلوناحس خوبی ندارد.

به گزارش فوتبالی، این هافبک چندان مورد اعتماد ژاویهرناندزقرار ندارد و نقش بسیار کمرنگی در تیم کاتالان داشته است. اس گزارش داده است که مدیران بارسلونا درها را به روی فروش کسیه در نقل و انتقالات زمستانی باز گذاشته اند هر چند که فقط با پیشنهادی مناسب حاضر به جدایی فرانک می شوند.

مدیران بارسلونا حداقل مبلغ برای فروش کسیه را ده میلیون یورو در نظر گرفته اند که با توجه به این که این بازیکن رایگان ازمیلانجذب شده، چنین مبلغی برایشان سوداور خواهد بود. از سویی بارسا از پرداخت دستمزد این بازیکن که سالی پنج میلیون یوروست هم معاف خواهد شد.

البته مدیران بارسا اصراری به فروش کسیه ندارند و فقط در صورت دریافت پیشنهادی مناسب راضی به این انتقال می شوند. در حال حاضر باشگاه بارسلونا هیچ پیشنهادی برای فروش کسیه دریافت نکرده است هر چند که شایعاتی در مورد تمایلاستون ویلابا هدایت اونای امری به جذب هافبک ساحل عاجی مطرح شده است.

بارسلونا با حضور سرجی روبرتو و پابلوتورهمشکلی با رفتن کسیه نخواهد داشت و در صورت جدایی بازیکن ساحل عاجی به دنبال خرید جایگزین برای وی در زمستان نخواهند بود. کسیه به صورت رایگان از میلان به نیوکمپ آمد و قراردادی شش ساله به امضا رساند.

4125#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...