۱۳۵۰ شماره مستخدم برای کارکنان بخش دولتی در زنجان صادر شد all tv logo

۱۳۵۰ شماره مستخدم برای کارکنان بخش دولتی در زنجان صادر شد
زنجانزنجان

ناهید نجفی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان گفت: ۴۵ مورد از شماره مستخدم ها برای قبول شدگان سهمیه آزاد آزمون ها، ‌۲۳ مورد از محل سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران، ‌چهار مورد از محلسهمیه پنج درصد ایثارگران، ‌۲ مورد از محل سهمیه معلولان، ‌۱۷۳ مورد از محل تبدیل وضعیت کارکنان، ‌۴۱ مورد از محل تبدیل وضعیت کارکنان بر اساس رأی دیوان عدالت اداری، ‌۱۶۴ مورد برای تبدیل

وضعیت رسمی آزمایشی کارکنان به رسمی قطعی، ‌۸۳۹ مورد برای متعهدین خدمت در دانشگاه فرهنگیان استان، ‌۴۲ مورد برای تبدیل وضعیت اعضای هیات علمی دانشگاههای استان و ۱۷ مورد نیزبرای جذب اعضای هیات عملی جدید در دانشگاه ها بوده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان گفت: سال گذشته در مجموع هشت آزمون استخدامی همزمان با کشور در این استان نیز برگزار شد.

وی ادامه داد: این آزمون ها شامل سه آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش، ‌آزمون استخدامی بانک ملی، ‌وزارت نفت، ‌بهداشت و درمان و ۲ آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی بود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان گفت: این سازمان در روند برگزاری آزمون و جذب نیروهای استخدامی در دستگاه‌های اجرایی استان نقش نظارتی دارد.

باشگاه خبرنگاران جوانزنجانزنجان#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزارت خارجه یمن در واکنش به عملیات تلافی جویانه ایران علیه رژیم صهیونیستی گفت که این عملیات قانونی و مطابق با قوانین بین‌المللی است.

9 دقیقه پیش

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان جنوبی از تحقق 123 درصدی تعهد اشتغال در این اداره کل خبر داد و گفت: 575 اشتغال در سامانه اشتغال در حوزه صنایع‌دستی خراسان جنوبی در سال گذشته ثبت شده است.

7 دقیقه پیش

در خبر زیر سکانسی خنده دار از برنامه مهمونی وقتی ایرج طهماسب ادای پشه را در می آورد.

یک ربع پیش

کنسرت جدید حسن ریوندی با عنوان بخاری بد بو، باعث خنده حاضران در سالن همایش شد و از دیدن اجرای شاداب این هنرمند لذت بردند.

10 دقیقه پیش

تنقلات ناسالم بخش عمده‌ای از غذای مصرفی روزانه افراد را تشکیل می‌دهد اما راهکارهای ساده‌ای برای کاهش مصرف این تنقلات و جلوگیری از افزایش وزن وجود دارد.

7 دقیقه پیش

دولت اتریش به منظور مهار مهاجران غیرقانونی کنترل‌های مرزی با جمهوری چک و اسلواکی را تمدید می‌کند.

4 دقیقه پیش

دادستان کل کشور با تاکید بر اینکه صدور مجوز با نمایندگان مجلس نیست که آنها دخالت می‌کنند، گفت: ما قطعا اجازه نخواهیم داد مجوز غیرقانونی برای تخریب طبیعت بکر شمال و محیط زیست صادر شود.

6 دقیقه پیش

مدیر حوزه‌های علمیه کشور با قدردانی از سپاه گفت: امروز روز پیروزی امت اسلامی و شکست دشمنان است؛ امروز همه معادلات عالم تغییر کرده است.

5 دقیقه پیش

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان مرکزی گفت: این استان با موقعیت‌های ممتاز جغرافیایی، نیروی انسانی متخصص، قرار گرفتن در مسیر ارتباطی شمال به جنوب و غرب به شرق، نزدیکی به قطب‌های صنعتی از توانمندی‌های خوبی برای سرمایه‌گذاری برخوردار است.

4 دقیقه پیش

بیشتر...