تیتر برتر |
1 ماه پیش

جزییات شروع ثبت نام فروش فوق العاده دو محصول ایران خودرو از امروز اجرای طرح پیش فروش تارا تیتربرتر

جزییات آغاز ثبت نام فروش فوق‌العاده دو محصول ایران خودرو از امروز/اجرای طرح پیش‌ فروش «تارا»

به گزارشتیتربرتر؛پیش فروش «تارا» جدیدترین محصول ایران خودرو از امروز آغاز می‌شود. براین اساس قرار است این خودرو در دو نوع دستی و اتوماتیک با موعد تحویل حداکثر یک ساله عرضه شود.

ویژگی‌ها، تجهیزات و تصاویر محصول جدید ایران خودرو در سایت این شرکت به نشانیikco.irدر دسترس همگان قرار دارد.

جزییات پیش‌ فروش «تارا» محصول جدید ایران خودرو

مرحله سومطرح پیش فروش خودرو تارا، محصول جدید ایران‌خودرو از امروز سیزدهم اسفند ماه به مدت چهار روز به اجرا گذاشته می‌شود.

در این طرح،خودرو تارا در دو نوع دستی و اتوماتیکعرضه شده است و موعد تحویل این خودرو به ترتیب ازمهرتا اسفند(نوع دستی) وبهمن و اسفند(اتوماتیک) سال آینده  تعیین شده است.

در طرح پیش فروشمبلغ پیش پرداخت خودرو تارابا گیربکس دستی یک میلیارد و ۴۳۵ میلیون ریال و با گیربکس اتوماتیک یک میلیارد و ۹۲۵ میلیون ریال است. همچنین دراین طرح سود مشارکت و انصراف محاسبه نخواهد شد.

همانند روال قبلی، اسامی نفرات برگزیده پس از گذشت حداکثر سه روز از پایان زمان ثبت نام، از طریق قرعه‌کشی و با حضور نمایندگان نهاد‌های نظارتی انتخاب خواهند شد.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیش‌تر و ثبت نام در این طرح، می‌توانند از فردا به پایگاه فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو به نشانیesale.ikco.irمراجعه کنند.

برای پاسخ‌گویی به سوالات حین ثبت نام نیز شماره تلفن ۰۲۱۸۲۲۷۲۷۲۷ اختصاص یافته است.

شرایط پیش فروش خودرو تارا

مشخصات فنی خودرو تارا

برای تارا پیشرانه‌ی EC5 ایران‌خودرو انتخاب شده است که ۱/۶ لیتری و تنفس‌طبیعی است. این موتور دقیقا همان پیشرانه‌ای است که پژو فرانسه برای نمونه‌ی مونتاژ ایران 301 انتخاب کرده بود تا ایران‌خودرو تولید کند. در بازار اروپا هم، موتور ۱/۶ لیتری از سری PureTech برای پژو 301 قابل‌سفارش است. با‌این‌اوصاف، تارا ۱۱۵ اسب‌بخار قدرت و ۱۵۰ نیوتن‌متر گشتاور خواهد داشت.

پیش‌بینی میانگین مصرف سوخت محصول جدیدایران خودروبا بنزین تولید ایران مشکل است؛ اما پژو 301 ساخت فرانسه با موتور مشابه ۶/۶ لیتر بنزین استاندارد اروپا در ۱۰۰ کیلومتر مصرف می‌کند. اولین سری تارا استاندارد آلایندگی یورو ۵، جعبه‌دنده دستی ۶ سرعته خواهد داشت که به‌تازگی ایران‌خودرو معرفی کرده است. در آینده، این خودرو احتمالا با جعبه‌دنده خودکار و پیشرانه توربوشارژ ۱۶۵۰ سی‌سی موجود در دناپلاس نیز عرضه خواهد شد که ۱۶۵ اسب‌بخار قدرت و ۲۴۰ نیوتن‌متر گشتاور دارد.

ایران‌خودرو تارادر نسخه استاندارد از فرمان برقی، کروزکنترل، محدودکننده سرعت، نمایشگر لمسی ۷ اینچ، تهویه مطبوع دستی، شیشه‌ها و آینه‌های برقی، چراغ LED روشنایی روز، کامپیوتر سفر، حسگر پارک و دوربین عقب، دو کیسه‌هوا برای سرنشینان جلو، ترمز دیسکی جلو و عقب، و سیستم کنترل پایداری الکتریکی بهره خواهد برد. در نسخه‌های بعدی K132، احتمالا پوشش چرم، سانروف، کیسه‌هوای جانبی، حسگر نور و باران، حالت رانندگی اسپرت و برفی نیز نصب خواهد شد.

جزییات آغاز فروش فوق‌العاده دو محصول ایران‌ خودرو

گروه صنعتیایران خودروبه منظور اجرای سیاست‌های وزارت صمت مبنی بر افزایش عرضه خودرو به بازار، چهاردهمین مرحله فروش فوق‌العاده محصولات خود را با عرضه دو محصول از امروز اجرا می‌کند.

گروه صنعتی ایران‌خودرو در راستای تامین نیاز مشتریان به خودرو‌های پرمتقاضی، چهاردهمین مرحله ازفروش فوق العادهخود را از امروز چهارشنبه 13 بهمن ماه به مدت سه روز به اجرا می‌گذارد.

ایران خودرو در اطلاعیه ای اعلام کرد: بدینوسیله به اطلاع عموم متقاضیان محترم و نمایندگی ‌های مجاز میرساند شرکت ایران خودرو در راستای پاسخ به نیاز بازار خودرو، مرحله هشتم طرح فروش فوق العاده محصولات خود را اجرا خواهد نمود.

متقاضیانی که درقرعه کشی های قبلی ایران خودرو، انتخاب نشده اند، میتوانند دراین طرح با شرایط ذیل ثبت نام نمایند.

در این طرح قیمت قطعی بوده و موعد تحویل خودرو‌ها حداکثر 90 روزه خواهد بود.

نکته ۱: انتخاب شدگان درطرح‌های قبلی که موفق به واریز وجه نشده اند نیز، میتوانند با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو، نسبت به انجام مجدد ثبت نام اقدام نمایند.

نکته ۲: نمایندگان محترم می‌بایست این بخشنامه را برای اطلاع بیشتر در محل رویت مشتریان قرار دهند.

اسامی دو محصول مرحله چهاردهم فروش فوق العاده ایران خودرو

مرحله چهاردهمطرح فروش فوق العاده ایران خودروبرایوانت آریسانودنا پلاس توربو اتوماتیکاست که از امروز آغاز می‌شود.

طرح جدید فروش فوق العاده ایران خودروبرای وانت آریسان و دنا پلاس توربو اتوماتیک است که این طرح از امروز چهارشنبه ساعت ۱۰ صبح به مدت ۴ روز اجرا خواهد شد.

متقاضیان برای اطلاع از جزییات طرح، می توانند به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانیesale.ikco.irمراجعه کنند.

قیمت دو محصول طرح فروش فوق‌العاده ایران‌ خودرو

درطرح فروش فوق‌العاده ایران‌ خودرو؛ وانت آریسان با مبلغ ۱.۲۰۵.۶۳۰.۰۵۹ ریال با موعدتحویل ۴۵ روزهثبت نام خواهد شد.

همچنیندناپلاس توربو اتوماتیکبا موعد تحویل ۹۰ روزه با قیمت ۳.۷۰۸.۰۱۱.۷۸۲ ریال در این مرحله عرضه می شود.

زمان قرعه‌کشی پیش فروش ایران خودرو

با پایان یافتن مهلت ثبت نام در طرح پیش فروش یک ساله ایران خودرو تا پایان روز سه شنبه، مراسم قرعه کشی برای انتخاب مشتریان نهایی، ساعت ۱۰ امروز چهارشنبه ۱۳ اسفند ماه برگزار خواهد شد.

در طرح پیش فروش یک ساله ایران خودرو محصولات پژو ۲۰۶ تیپ دو، پارس بنزینی، پارس با موتور TU ۵، سمند ال ایکس بنزینی، سورن پلاس، پژو ۲۰۷ دستی با سقف شیشه‌ای و رانا پلاس عرضه شده است.

زمان قرعه کشی طرح عید تا عید سایپا

زمان قرعه کشیطرح‌های فروش فوق‌العاده و پیش فروش محصولات سایپامشخص شد.

با پایان یافتن مهلت ثبت نام در طرح پیش فروش و طرح فروش فوق العاده محصولاتسایپا، قرعه کشی روز چهارشنبه 13 اسفند با حضور نهادهای نظارتی برگزار خواهد شد.

در طرح فروش فوق العاده، خودروهای سایپا۱۵۱، تیبا صندوقدار و تیبا۲، ساینا و کوییک دنده ای به همراه کوییک آر و ساینا اس ودر طرح پیش فروش با موعد تحویل حداکثر یک ساله، خودروهای شاهین، تیبا صندوقدار و تیبا۲، ساینا و کوییک دنده ای، سایپا۱۵۱، کوییک.اس، ساینا.اس و کوییک.آر عرضه خواهند شد.

گردآورنده:الهام خلیلی خو#‌اقتصاد منبع: تیتر برتر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مشهد- شاعر و ترانه سرا آیینی گفت: هنجار گریزی توانسته باعث پديد آمدن شعرهای آیینی زیبا شود.

2 دقیقه پیش

رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران اظهار داشت:‌ وقتی آقای شیوا اعلام کرد که شورای رقابت قیمت خودروها را افزایش خواهد داد، برای چند روزی روی بازار تاثیر روانی داشت. بطوریکه برخی خودروها بین 2 تا 3 میلیون تومان و برخی تا 4 میلیون تومان افزایش قیمت داشتند. اما بعد از عقب‌نشینی شورای رقابت بازار تقریبا آرام شده است.

4 دقیقه پیش

سید جلال حسینی دیروز نام خود را به عنوان مسن ترین بازیکن ایرانی که در لیگ قهرمانان آسیا گلزنی کرده است ثبت کرد.

5 دقیقه پیش

الریان قطر در حضور مدافع ایرانی‌اش برابر گوآ هند به تساوی بدون گل رضایت داد.

6 دقیقه پیش

سیدجلال حسینی با گلی که وارد دروازه الوحده امارات کرد، زننده اولین گل در رقابت های امسال لیگ قهرمانان آسیا لقب گرفت.

6 دقیقه پیش

مدافع رئال مادرید از عملکرد خود در این تیم بسیار راضی و خوشحال است.

یک ربع پیش

گروه استان‌ها- مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان ماه رمضان 100 هزار بسته مواد غذایی توسط کمیته امداد بین نیازمندان توزیع شود.

نیم ساعت پیش

گروه استان‌ها-رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی گفت: به دنبال ثبت نام متقاضیان شرکت در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس برای حوزه انتخابیه تفرش، فراهان و آشتیان، 95 درصد از داوطلبان که معادل 75 نفر می‌شود تایید صلاحیت شدند.

1 ساعت پیش

گروه استان‌ها- مدیرکل مدیریت بحران گیلان رانش زمین در تعدادی از روستاهای شهرستان‌های شرقی و غربی گیلان را مخاطره‌ای جدی خواند و گفت: ایجاد استحکام در این مناطق نیازمند اختصاص اعتبارات بیشتری است.

1 ساعت پیش

گروه استان ها-دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: شورای آینده شورایی جوان توام با نیروهای باتجربه، انقلابی و کارآمد خواهد بود و بی‌شک در این مقطع زمانی، شهر و استان به این گونه شوراها نیازمند آن است.

1 ساعت پیش

گروه استان‌ها‌- در طول سال گذشته بدون اطلاع‌رسانی و برنامه‌ریزی قبلی برق نقاط مختلف استان زنجان همواره قطع می‌شد و این موضوع گلایه شدید مردم را در پی داشت اما آیا امسال نیز امکان تکرار این مسئله وجود دارد؟

1 ساعت پیش

باتوجه به اینکه میزان ترخیص روغن از گمرک افزایش یافته بازار چشم انتظار توزیع آن است.

1 ساعت پیش

گروه استان‌ها – سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا استان یزد با تاکید بر اینکه والدین از کودکان خود در برابر کرونا به صورت ویژه مراقبت کنند گفت: همشهریان به منظور حفظ سلامت خود فعالیت‌ها و ارتباطات اجتماعی غیر ضرور خود را به حداقل برسانند.

1 ساعت پیش

وضعت جوی گیلان تا اوایل هفته آینده صاف و آفتابی است.

1 ساعت پیش

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های کشور درخصوص افزایش کرایه‌های تاکسی و تخلف رانندگان توضیحاتی داد.

1 ساعت پیش

بیشتر...