خبرگزاری ایسنا |
3 ماه پیش

بهره برداری از مرکز پژوهشی آموزشی جهاد دانشگاهی هرمزگان تا ۱۴۰۳ ایسنا

بهره‌برداری از مرکز پژوهشی و آموزشی جهاد دانشگاهی هرمزگان تا ۱۴۰۳

ایسنا/هرمزگانرئیس جهاد دانشگاهی هرمزگان از بهره‌برداری از مرکز پژوهشی و آموزشی در حال ساخت جهاد دانشگاهی هرمزگان تا پایان سال ۱۴۰۳ خبر داد.

احمد زاهری، امروز (هشتم آذرماه)، در حاشیه بازدید از ساختمان در حال ساخت مرکز شماره ۲ آموزشی و پژوهشی جهاد دانشگاهی هرمزگان، بر ضرورت پیشبرد کارها طبق تاریخ مشخص شده تاکید و اظهار کرد: خروجی کارها باید مشخص شده و در زمان خود انجام شود و تا پایان سال آینده ۱۴۰۳ این پروژه آماده بهره برداری گردد.

وی عنوان کرد: همه امور باید پیوسته مدیر دفتر فنی واحد و پیمانکار مورد بررسی قرار گیرد، و گزارش پیشرفت کارها در هر مرحله ارائه شود.

رئیس جهاددانشگاهی استان هرمزگان ضمن قدردانی از استاندار هرمزگان گفت: علاوه بر تشکر از همکاران خود در دفتر فنی واحد از رئیس سازمان مدیریت برنامه زیری استان هرمزگان نیز به منظور تلاش‌ها و حمایت‌هایی که در فراهم سازی زمینه‌های اتمام این پروژه تاکنون داشته‌اند، قدردانی می‌کنم.

وی در پایان اضافه کرد: امید دارم این مجموعه با ارائه خدمات مختلف به مردم استان بتواند هدیه ارزشمند دولت اقدام و عمل به مردم بندرعباس باشد.

به گزارش ایسنا؛ در این بازدید توضیحاتی در مورد چگونگی انجام کارهای تاسیساتی ساختمان دانشکده از سوی پیمانکار ارائه شد. در پایان بازدید نیز تصمیماتی در خصوص جزئیات فرآیند تکمیل تاسیسات برقی، فاضلاب و سایر زیرساخت های این ساختمان اتخاذ شد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

استفاده از شلنگ کارواش به نظافت کشتارگاه‌ها، کمک زیادی می‌کند. نظافت کشتارگاه‌ها و مکان‌های تهیه مواد غذایی، از اهمیت بسیاری برخوردار است؛ چراکه تأثیر مستقیمی بر سلامت عمومی مردم و کیفیت مواد غذایی دارد.

یک ربع پیش

رئیس نوسازی مدارس گفت:۲۰ طرح آموزشی با ظرفیت ۲۹ هزار کلاس درس در مهر امسال افتتاح شد.

یک ربع پیش

معاون پرورشی و فرهنگی از برگزاری برنامه امور تربیتی در سطح کشوری در روز چهارشنبه ۱۶ اسفندماه خبر داد.

یک ربع پیش

تیم فوتبال استقلال تهران بازیکن جدید دیگری جذب نخواهد کرد.

یک ربع پیش

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان گفت: در آموزش ۶۰ هزار و ۷۲۶ نفر دوره آموزشی، ۵۵ درصد آن توسط مراکز دولتی و ۴۵ درصد آن توسط آموزشگاه‌های غیردولتی انجام شده است.

یک ربع پیش

فرمانده یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: بیش از هزار مترمربع از اراضی ملی در بیرجند رفع تصرف شد.

نیم ساعت پیش

دبیر ششمین جشنواره سراسری شعر اشراق گفت: ۹۰۵ اثر به دبیرخانه این جشنواره که به همت معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار می‌شود رسیده است.

یک ربع پیش

سخنگوی اورژانس استان آذربایجان شرقی گفت: ۸ فقره حادثه رانندگی در محور‌های بناب ۱۸ مصدوم بر جای گذاشت.

یک ربع پیش

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان بیان کرد: مشکلاتی که دامن‌گیر مردم جنوب استان شده است در جهت رفع مشکلات سیل‌زدگان اقداماتی تدبیر شده که در دست اجرا است.

یک ربع پیش

بیشتر...