نظام مردم از یکدیگر جدا نیستند تلاش دشمن برای ایجاد تفرقه در بین ملت ایران

نظام و مردم از یکدیگر جدا نیستند/ تلاش دشمن برای ایجاد تفرقه در بین ملت ایران
کارشناس مسائل سیاسی و رسانه با تاکید بر اینکه نظام و مردم از یکدیگر جدا نیستند، گفت: پایه اصلی حکومت بر اساس خواست و مقبولیت مردم بوده که دشمن این مقبولیت را نشانه گرفته است.

به گزارشسراج24؛زهیر اصفهانی کارشناس مسائل سیاسی و رسانه با بیان اینکه باید در افراد و اذهان سیاست‌گذاران فرهنگی کشور خانه تکانی صورت گیرد، افزود: تا زمانی که این امر در اذهان سیاست‌گذاران فرهنگی کشور ثابت نشود که کار و تلاش در امور فرهنگی در حقیقت به مثابه سرمایه‌گذاری است، مشکلات حل نمی‌شود در واقع هر اندازه هزینه کرد در مسائل فرهنگی در واقع سرمایه‌گذاری معنوی و مادی است که موجب ایمنی اجتماعی و امنیتی جامعه در سالهای آتی میگردد و همانگونه که تلاش‌ و عملیات روانی دشمن در جنگ فرهنگی با هدف گسست و ناامیدی خصوصا در قشر نوجوانان و جوانان ایران زمین برنامه ریزی شده است بنابراین نگا‌ه‌ها و باورها باید در زمینه سیاستگذاری فرهنگی تغییر کند و با استفاده از ابزار روز در شناخت رسانه و جنگ ترکیبی کوشا بود.

این کارشناس مسائل سیاسی و رسانه تصریح کرد: متاسفانه هنوز روش تبلیغات و کارهای فرهنگی در صدا و سیما ، نهادهای تبلیغی و آموزش و پرورش و ... به روش وسیاق در دهه های گذشته است در حالی که نسل جوان و مردم نیازمند بیان و مسائل فرهنگی بدیع و جذاب هستند، ما همانگونه که در مسائل نظامی توانستیم به فنآوری پیشرفته موشکی دست یابیم میبایست در مسائل رسانه ای نیز به قله های رشد وفنآوری سایبری و ارتباطات رسانه‌ای صعود نماییم و این مهم میسرنیست مگر آن که در وهله اول مسئولین نظام و سیاست گزاران فرهنگی بتوانند رسانه های تاثیرگزار وهمگونی و بخصوص رسانه ملی را با اقدامات و ریل گزاری صحیح ونواندیشانه به سمت مسیر صحیح و مورد مقبول جامعه رهنمون سازند.

وی با تاکید بر اینکه روشنگری بهترین اتفاق در رسانه است، گفت: روشنگری به احساس مسئولیت همه آحاد جامعه و مسئو لان است وبرای دفاع از آرمان‌های ملی و اسلامی خود باید در تمامی زمینه‌ها تلاش کرد، یکی ازالگوهای درخشان در این زمینه قهرمان ملی واسلامی وطن ،شهیدبزرگوار سردارحاج قاسم سلیمانی است، در واقع آموزش نحوه صحیح امر به معروف و نهی از منکر و برخورد با ناهنجا ی ها و تربیت جوانان به سمت ارزش‌های ملی و اسلامی بسیار مهم وقابل تامل است.

زهیر اصفهانی در پایان با بیان اینکه سواد رسانه نقش پررنگی در دنیا دارد، خاطرنشان کرد: در دنیای فعلی برای موفقیت در امور و مسائل سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و ... علم رسانه مورد نیاز است و بدون آگاهی از اهمیت رسانه نمی‌توان در هیچ زمینه‌ای به موفقیت دست پیدا کرد. امروز دشمن با سرمایه‌گذاری‌های هنگفت بر روی شبکه های اجتماعی و برخی شبکه‌های تلویزونی ماهواره ای سعی در به دست آوردن نبض جامعه ایران دارد که امید است با سکانداری حکیمانه مقام معظم رهبری و تبعیت مسئولان ومدیران از رهنمودهای ایشان در عمل و بدور از شعارزدگی و با همدلی دولت خدمتگزار و مردم شریف ایران بتوان این مرحله را پشت سر گذاشته وبه موفقیت و توسعه همه جانبه درموضوع عدالت اجتماعی نائل گردیم.منبع: سراج۲۴| رسانه جبهه انقلاب اسلامی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اسطوره فوتبال برزیل و جهان در حال حاضر به دلیل سرطان، در بیمارستان بستری است.

3 ساعت پیش

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، وضعیت جوی این استان، تا پایان روز دوشنبه (۱۴ آذر) همراه با بارش باران و برف و کاهش دما پیش‌بینی می‌شود. آسمان شهر تهران فردا (۱۴ آذر) نیمه‌ابری تا ابری و دربعضی ساعت‌ها بارش باران، در صبح مه رقیق با احتمال بارش پراکنده برف با حداقل دمای ۲ و حداکثر دمای ۶ درجه سانتیگراد و طی سه‌شنبه (۱۵ آذر) نیمه ابری و گاهی وزش باد با حداقل دمای ۲ و حداکثر دمای ۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

4 ساعت پیش

نهادهای امنیتی آمریکا برآورد می‌کنند که در ماه‌های آینده از سرعت عملیات جنگی در اوکراین کاسته خواهد شد. اما یک اندیشکده آمریکایی پیش‌بینی می‌کند این کم شدن سرعت به منظور ذخیره نیرو و عملیات‌ جدیدتر در فصل یخبندان است.

4 ساعت پیش

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی با توجه به نتایج ضعیفی که تیم ملی فوتبال کشور در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر کسب کرد، خواستار آسیب شناسی این نتایج از سوی دستگاه‌ های مسئول شد.

5 ساعت پیش

معاون امور بانکی و بیمه‌ای وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: پرداخت تسهیلات توسط نظام بانکی متوقف نشده و این روند تا پایان سال ادامه دارد.

5 ساعت پیش

محمدرضا گرایی، قهرمان المپیک گفت: بازی‌های جام جهانی را دیدم و به بازیکنان هم خسته نباشید می‌گویم، اما شنیدم که با وجود حذف تیم ملی، بازیکنان حواله واردات خودرو دریافت کرده اند. من هیچ وقت نمی‌گویم چرا به فوتبال رسیدگی شد و یا چرا به فلان ورزشکار پاداش دادند. نوش جان فوتبالیست‌ها، اما اینکه تبعیض بین رشته‌ها قائل می‌شوند، اذیت کننده است.

5 ساعت پیش

وضعیت و تعداد یوزپلنگ ها در دنیا بسیار نگران کننده است زیرا این گربه‌سانان ارزشمند با خطر انقراض روبرو هستند. طبق بررسی های اخیر، امروزه حدود ۷۰۰۰ قلاده یوزپلنگ در طبیعت جهان باقی مانده است.

4 ساعت پیش

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از بارش شدید برف در محور لواسانات خبر داد و از مردم درخواست کرد اگر کار ضروری ندارند به این محور مراجعه نکنند.

5 ساعت پیش

بیشتر...