۱۸ کشته براثر تصادف اتوبوس با تانکر شیر در هند فیلم all tv logo

بر اثر برخورد اتوبوس مسافربری با تانکر شیر در ایالت اوتار پرادش در شمال هند، دست کم ۱۸ نفر کشته و ۱۹ نفر زخمی شدند.

براساس گزارش آر تی، ذوالفقار علی از دفتر رئیس پلیس محلی به خبرگزاری فرانسه گفت: اتوبوس از پشت با تانکر برخورد کرد که بر اثر آن ۱۸ نفر کشته و ۱۹ نفر دیگر زخمی شدند.

یوگی آدیتیانات، رئیس دولت محلی گفت که این حادثه قلبا آزاردهنده بود.به گزارش NDTV، اتوبوس از ایالت شرقی بیهار به سمت پایتخت دهلی نو در حرکت بود.

جاده‌های هند اغلب شاهد تصادفات رانندگی هستند که به گفته مقامات، در سال ۲۰۲۲، ۱۶۸۰۰۰ به همین دلیل نفر کشته شدند. در همین راستادر ماه می، بر اثر سقوط یک اتوبوس در دره‌ای در کشمیر هند، دست کم ۲۱ نفر کشته و بیش از ۵۰ نفر دیگر زخمی شدند.#‌اخبار_بین_الملل منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

مسجد «چهار برکه» لار است که به عنوان اولین و قدیمی‌ترین مسجد با پلانی منحصربه‌فرد و روی آب در ایران و احتمالاً در دنیا هم اولین و قدیمی‌ترین باشد.

2 ساعت پیش

در این ویدئو ، عکس العمل سریع پدرها برای نجات فرزندانشان را ببینید.

2 ساعت پیش

روز ۲۱ تیرماه یک خانواده اهل ایذه برای تفریح به حاشیه رودخانه کارون در روستای ده شیخ در بخش سوسن شهرستان ایذه رفته بودند که با توجه به بالا آمدن آب رودخانه، مادر و فرزند این خانواده دچار حادثه شدند.

1 ساعت پیش

نگاهی به شرایط تمرینی تیم استقلال روزهای گذشته مشخص می‌کند این تیم هنوز نتوانسته تعداد نفرات کافی را برای برگزاری تمرینات خود گرد یکدیگر جمع کند. 

1 ساعت پیش

وینگر سرخ ها دیروز بعد از مدت ها مصدومیت در تمرین این تیم حضور پیدا کرد.

2 ساعت پیش

یک کارشناس مذهبی در واکنش به زنجیرزنی دختران بی‌حجاب گفت: کسانی که مسئولند باید تدبیر کنند تا مردم به جان هم نیفتند.

1 ساعت پیش

باشگاه موهان باگان هند که علاقه مند به جذب گیورگی گولسیانی بود از خرید این بازیکن صرف نظر کرد.

1 ساعت پیش

سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که همه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ مردادماه سال ۱۴۰۳ باید در محل و مراکز مندرج در برگ معرفی‌نامه مشمولان حضور یابند.

1 ساعت پیش

کشتی آرای: پیش‌بینی می‌شود در خوشبینانه‌ترین حالت بازار طلا در دو هفته پیش رو دارای ثبات باشد و تغییرات چندانی را احساس نکند و حتی شاهد کاهش قیمت‌ها باشیم.

2 ساعت پیش

بیشتر...