ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

گل محمدی: به خودتان بیایید ورزش سه

به استقبال از رونالدو نگاه مثبت داشته باشید

گل‌محمدی: به خودتان بیایید!

النصر فوق‌‌ستاره‌های زیادی دارد و ما با این امکانات ضعیف بخواهیم خودمان را برنده بدانیم انتظار زیاد درستی نیست

گل‌محمدی: به خودتان بیایید!

سرمربیپرسپولیسمصاحبه مطبوعاتی مفصلی پس از شکست امشب مقابلالنصرعربستان داشت. به گفته او برنامه‌های تیم با اخراج و مصدومیت ترابی کاملا به هم خورده است.

بولت سرشاخهصحبتهای یحیی را با هم مرور کنیم:

بولت زیر مجموعهنگاه کلی :بازی تحت تأثیر اتفاقاتی خیلی بد برای ما بود، هم مصدومیت مهدی ترابی در دقیقه 5 و سپس اخراج میلاد سرلک. گل اول که یک گل به خودی بود، می‌توانست گل نشود. در هر صورت مقابل تیم باکیفیتی بازی کردیم. اگر یکی از این اتفاقات نمی‌افتاد و به ویژه 10 نفره نمی‌شدیم این نتیجه رقم نمی‌خورد.

بولت زیر مجموعهاخراج سرلک:نیمه دوم را خوب شروع کردیم، ولی اخراجی بچگانه کار دست‌مان داد و نتیجه را واگذار کردیم. به تیم خوب النصر تبریک می‌گویم. بالاخره اینگونه بازی‌های بزرگ باعث می‌شود نقاط ضعف‌مان را بیشتر پیدا کنیم و برای دیدارهای بعدی قوی‌تر شویم. اگر این اتفاقات نمی‌افتاد فکر نمی‌کنم این نتیجه رقم نمی‌خورد. زمین هم آنقدر خراب بود که هر دو تیم را تحت تأثیر خودش قرار داده بود و آن کیفیت فنی که دو تیم باید به نمایش بگذارند، در این زمین برآورده نشد. متأسفانه نتیجه را واگذار کردیم، ولی چیزی که اهمیت دارد این است که ریکاوری ذهنی و بدنی خوبی داشته باشیم و خودمان را برای دیدارهای بعدی آماده کنیم.

1927875

بولت زیر مجموعهستاره‌های النصر :آنها جز رونالدو بازیکنان تأثیرگذاری دیگری نیز داشتند، خصوصاً در فاز حمله. اینطور نبود که تمام ذهن‌مان معطوف خنثی کردن رونالدو باشد. النصر هافبک‌های کناری و میانی باکیفیتی داشت و هر لحظه خطرناک بودند. در نیمه اول که بازی بدون گل به پایان رسید، نتیجه خوبی بود. نیمه دوم را هم خوب شروع کردیم و صحبتی که در رختکن کرده بودیم فقط می‌خواستیم بازی را ببریم، ولی این اتفاقات افتاد و کارمان را سخت کرد.

بولت زیر مجموعهوضعیت ورزشگاه آزادی:ورزشگاه آزادی یکی از بهترین ورزشگاه‌های ایران بود، ولی الان ببینید به چه روزی افتاده است. چنین بازی‌هایی نقطه ضعف‌مان را نشان می‌دهد و شاید تلنگری برای مسئولانی باشد که در فوتبال ما تصمیم‌گیرنده هستند. امیدوارم به خودشان بیایند و بدانند چقدر در بحث سخت‌افزاری و ساختاری مشکلات زیادی داریم. البته صحبتی که وزیر ورزش و جوانان درباره ساخت استادیوم جدید کرد باعث آبروداری از فوتبال کشورمان می‌شود. امیدوارم این صحبت‌ها عملی شود تا استادیوم آبرومندی برای مردم و فوتبال‌مان داشته باشیم.

1928014

بولت زیر مجموعهعدم آمادگی بازیکنان پرسپولیس برای دیدار برابر النصر:ما مقابل تیمی معمولی بازی نداشتیم. النصر یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در آسیاست. این تیم فوق‌‌ستاره‌های زیادی دارد و ما با این امکانات ضعیف بخواهیم خودمان را برنده بدانیم انتظار زیاد درستی نیست. اگر اتفاقاتی که اشاره کردم برای حریف می‌افتاد ما برنده بازی می‌شدیم. برابر تیم باکیفیت و بازیکنان فوق‌العاده بازی کردیم، تیمی که سه روز پیش بازی کرده بود و خیلی‌ها فکر می‌کردند آنها خسته هستند و روز گذشته نیز تمرین نکرده بودند، اما نحوه بازی‌شان نشان‌دهنده کیفیت‌شان بود.

بولت زیر مجموعهتاثیر قوانین روی قدرت تیمهای ایرانی:ما با توجه به امکانات‌مان و وضعیتی که داریم سعی کردیم خودمان را آماده این بازی کنیم. نمی‌گویم توان‌مان همین بود، اما دوست داشتم در زمین خوب بازی می‌کردیم و این اتفاقات (مصدومیت ترابی و اخراج سرلک) نمی‌افتاد. در هر صورت تصمیماتی که برای فوتبال ما گرفته شده است، محدودیت‌های زیادی برای باشگاه‌های حاضر در آسیا ایجاد می‌کند. این محدودیت‌ها کار را برای مربیان و باشگاه‌ها سخت کرده است. مشکلات دیگری نیز وجود دارد که نمی‌توانم درباره آنها صحبت کنم. بازیکنان تلاش خود را کردند و انرژی‌شان را گذاشتند، ولی امروز روزی نبود که بتوانیم برنده شویم. این هم به خاطر حوادث بازی بود.

1928015

بولت زیر مجموعهآخرین وضعیت مصدومیت مهدی ترابی:ترابی یکی از بازیکنان تأثیرگذار تیم است. این اتفاقی که برای او افتاد شوک منفی برای پرسپولیس بود. مصدومیت در شروع بازی بود و نمی‌دانم مصدومیتش تا چه اندازه است و فکر کنم یک هفته کار دارد تا تمریناتش را شروع کند.

بولت زیر مجموعهعدم واریزی بخشی از مطالبات بازیکنان از سوی باشگاه پرسپولیس:اینجا جایی نیست که درباره بحث‌های مالی صحبت کنیم. سعی می‌کنیم برخی چیزها را با توجه به شرایط کنفرانس در بازی‌های آسیایی مطرح نکنیم.

1928016

بولت زیر مجموعهحضوررونالدو در ایران:در اینکه رونالدو بازیکن افسانه‌ای و یکی از نوادر فوتبال است، شکی نیست. استقبالی که از رونالدو شد نشان‌دهنده عشق و علاقه جوان‌های ایرانی نسبت به فوتبال و شخص رونالدوست. نمی‌خواهم زیاد نسبت به استقبالی که شد، منفی فکر کنم. اگر روی قسمت دیگر قضیه را نگاه کنیم، این مسائل باعث می‌شود جوان‌های ما انگیزه زیادی پیدا کرده و به فوتبال علاقه پیدا کنند و استعدادشان کشف شود. این اتفاق خوب است و باید از حضور رونالدو در کشورمان به شکلی نگاه کنیم که مثبت باشد. جوان‌های ما لایق امکانات بهتری هستند و فوتبال ما سزاوار امکانات بهتری است.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

افشین سلیمی اولین طلای ووشو و دومین طلای کاروان ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو را به ارمغان آورد.

1 ساعت پیش

قهرمان تیراندازی المپیک با رتبه بیست و ششم به کار خود در هانگژو پایان داد.

1 ساعت پیش

برگزاری بازی‌های آسیایی باعث شده لیگ برتر ایران در یک وضعیت عجیب قرار بگیرد.

1 ساعت پیش

محسن محمدسیفی دارنده سه طلای بازی های آسیایی این بار به مدال نقره هانگژو دست یافت.

1 ساعت پیش

هیئت مدیره باشگاه النصر عربستان روز چهارشنبه از انتصاب گیدو فینگای ایتالیایی به عنوان مدیرعامل این باشگاه خبر داد.

1 ساعت پیش

دنیای اقتصاد نوشت: از همان زمان که بار دیگر قانون سقف بودجه در لیگ برتر مقرر شد، عمده نگرانی‌ها حول این بود که باشگاه‌ها به طرق مختلف آن را دور بزنند و بار دیگر شاهد افزایش خلاف‌گویی و شاید حتی توهین به شعور افکار عمومی باشیم.

1 ساعت پیش

رابطه صمیمانه بازیکنان تیم ملی و حمایت از یکدیگر روحیه بالای تیمی آنها را نشان می دهد.

1 ساعت پیش

آرين سليمي با شكست حريف اردنى خود مدال برنزش را قطعى كرد.

1 ساعت پیش

آناهیتا توکلی نماینده وزن مثبت 67 کیلوگرم ايران با باخت برابر نماینده ازبکستان از دور رقابت ها حذف شد.

1 ساعت پیش

بیشتر...