ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

گزارش بازی نساجی مازندران پیکان تاریخ 1400 09 03

صفحه ویژهبازی نساجی مازندران - پیکان( شامل ویدیو ها , اخبار و اتفاقات)

نبرد شاگردان الهامی و حسینی برنده نداشت؛

نساجی 2 - پیکان 2؛ جذاب، پرگل و دیدنی

در یک بازی جذاب و پرگل که 4 بار توپ از خط دروازه‌ها عبور کرد، تیم‌های نساجی و پیکان به تقسیم امتیازات رضایت دادند.

به گزارش "ورزش سه" هفته ششم لیگ برتر در شرایطی آغاز می‌شود که در یکی از دیدارهای هفته، نساجی قائمشهر در خانه پذیرای پیکان تهران است؛ شاگردان ساکت الهامی بعد از غنیمت یک امتیازی از دیدار هفته گذشته مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی، حالا در خانه به دنبال دومین برد خود در فصل جدید لیگ برتر هستند، چرا که این 3 امتیاز خانگی می‌تواند نساجی را به جمع تیم‌های نیمه بالای جدول اضافه کند.

 

آن‌سوی میدان هم پیکانی‌ها بعد از تحمل نخستین شکست فصل مقابل فجرسپاسی، می‌خواهند با دست پر ساری را به مقصد تهران ترک کنند، چرا که سه امتیاز امروز می‌تواند بار دیگر پیکان را به صدر جدول لیگ برگرداند و شاگردان مجتبی حسینی با انگیزه زیادی برای صدرنشینی دوباره به ساری سفر کرده‌اند تا در مقابل نساجی قرار گیرند.

 

هفته ششم لیگ برتر؛ پنجشنبه: 1400/09/03 ساعت 15
استادیوم: شهدای ساری / بدون تماشاگر
داور: عبدالنبی پورخلف / کمک‌ها: محمد عطایی و مهدی شفیعی؛ داور چهارم: علی بای / ناظر داوری: حاتم بک‌پور

 

نساجی مازندران

 • علیرضا حقیقی
 • سعید غلامعلی بیگی (دقیقه 76: مهرداد عبدی)
 • امیر مهدی جانملکی
 • شاهین طاهرخانی
 • حامد شیری
 • مرتضی منصوری
 • مسعود شجاعی (دقیقه 76: فرزاد زامهران)
 • ایوب کلانتری
 • اکبر صادقی (دقیقه 86: رضا جعفری)
 • حسن نجفی
 • عبدالکریم اسلامی (دقیقه 86: محمدمهدی نظری)

سرمربی: ساکت الهامی

 

 

پیکان تهران

 • فرهاد مجدکرمانشاهی
 • نادر محمدی
 • سامان فلاح
 • امیرحسین جدی
 • امیرحسین غلامی
 • اسماعیل بابایی (دقیقه 90+1: غلامرضا ثابت ایمانی)
 • حسین پورامینی (دقیقه 59: محمدحسین فلاح)
 • محمدجواد آزاده
 • مجتبی حقدوست (دقیقه 59: پیمان رنجبری)
 • علیرضا کوشکی (دقیقه 87: محمدمهدی محبی)
 • ابراهیم صالحی (دقیقه 87: بهروز نوروزی‌فرد)

سرمربی: مجتبی حسینی

 

 

 

کارت زرد:


حسن نجفی (47) اکبر صادقی (84) ازنساجی

محمدجواد آزاده (90+2) ازپیکان

 

 

شرح گل:

 

نساجی یک - پیکان صفر (دقیقه 36: عبدالکریم اسلامی):در برگشت ضربه ایستگاهی ارسالی توسط مسعود شجاعی، اکبر صادقی از میانه‌های زمین توپ را روی دروازه پیکان ارسال کرد که بعد از اشتباه مدافع پیکانی‌ها توپ به عبدالکریم اسلامی رسید و مهاجم نساجی با تیزهوشی و ضربه‌ای فنی روی اشتباه دروازه پیکان توانست گل اول تیمش را به ثمر برساند.

 

 

نساجی یک - پیکان یک (دقیقه 66: ابراهیم صالحی):روی ارسال ضربه ایستگاهی توسط اسماعیل بابایی، ابراهیم صالحی مهاجم بلندقامت پیکان بالاتر از مدافعان نساجی بلند شد و توانست با ضربه دروازه نساجی را فرو بریزد تا حساب 1-1 مساوی شود.

نساجی یک - پیکان دو (دقیقه 77: ابراهیم صالحی):بعد از چند رفت و برگشت توپ در محوطه جریمه نساجی، اسماعیل بابایی توپ را از سمت راست ارسال کرد که در میان تعلل مدافعان نساجی و هم‌چنین خروج اشتباه علیرضا حقیقی، سامان فلاح توپ را برای ابراهیم صالحی کنترل کرد و صالحی توانست گل دوم خود و تیمش را در مسابقه امروز به ثمر برساند.

نساجی دو - پیکان دو (دقیقه 82: حسن نجفی):روی پاس عالی اکبر صادقی از میانه‌های زمین، حسن نجفی پشت مدافعان پیکان فرار کرد و روی اشتباه مجدکرمانشاهی دروازه‌بان پیکان، نجفی توانست در مقابل دروازه خالی از دروازه‌بان پیکان قرار بگیرد و گل تساوی را برای نساجی به ثمر رساند.

 

 

لحظات حساس:


دقیقه 7: ارسال کرنر مسعود شجاعی از سمت راست با ضربه سر حامد شیری مدافع پیش‌تاخته نساجی همراه شد اما ضربه او با اختلاف کم از بالای دروازه پیکان به بیرون رفت.

دقیقه 11: شوت زیبا و فنی مسعود شجاعی از پشت محوطه جریمه پیکان به شکلی خطرناک و با فاصله‌ای کم از بالای دروازه مجد کرمانشاهی به بیرون رفت.

دقیقه 16: بعد از یک کار تیمی زیبا از سوی پیکانی‌ها، علیرضا کوشکی توپ را به روی خط محوطه جریمه نساجی فرستاد که ضربه حقدوست به راحتی در اختیار علیرضا حقیقی قرار گرفت.

دقیقه 20: روی از سمت راست و خروج اشتباه فرهاد مجد کرمانشاهی، موقعیت خوبی برای نساجی ایجاد شد اما عبدالکریم اسلامی نتوانست به توپ ضربه بزند و خط دفاعی پیکان با هوشیاری توپ را دفع کرد.
دقیقه 23: یک پاس در عمق برای کریم اسلامی، فرصت خوبی برای گلزنی مهاجم نساجی ایجاد کرد اما ضربه او راهی به دروازه حریف پیدا نکرد و به کرنر رفت.
دقیقه 29: مجدداً مجدکرمانشاهی دوباره اشتباه در خط دروازه تیمش شد و فرصت گلزنی برای نساجی به دست آمد اما اسلامی نتوانست از موقعیت به دست آمده استفاده کند و دروازه حریف را باز کند.

دقیقه 44: ارسال علیرضا کوشکی ابراهیم صالحی را در یک‌قدمی زدن گل تساوی قرار داد اما مهاجم پیکان در دهانه دروازه نساجی به توپ نرسید تا یک فرصت عالی گلزنی برای پیکان از دست برود.

 

 

دقیقه 53: با سماجت ایوب کلانتری هافبک نساجی توپ را از مدافع پیکان گرفت و اقدام به شوت‌زنی کرد که ضربه او با اختلاف از بالای دروازه پیکان به بیرون رفت.
دقیقه 54: روی یک کار تیمی، محمدجواد آزاده درون محوطه جریمه نساجی فرصت شوت‌زنی پیدا کرد که شوت سنگین او با فاصله کم از کنار دروازه علیرضا حقیقی به بیرون رفت.

دقیقه 57: روی ارسال کرنر از سمت چپ دروازه نساجی، با حرکتی زیبا حسین پورامینی روی توپ تاثیرگذار شد که تاثیرگذاری او باعث شد تا توپ به تیرک دروازه نساجی برخورد کند و در ادامه خط دفاعی نساجی با هوشیاری توپ را دور کرد تا بازی همچنان با برتری نساجی ادامه داشته باشد.

دقیقه 80: پاس کات‌بک عالی از حسن نجفی درون محوطه جریمه به فرزاد زامهران، با شوت مهاجم ریزنقش نساجی همراه شد اما ضربه مهاجم نساجی کیفیت لازم را نداشت و به شکلی عجیب از کنار دروازه پیکان به بیرون رفت.

دقیقه 88: فرصت عالی گلزنی برای پیکان درون محوطه جریمه نساجی به وجود آمد اما ضربه سر خطرناک محمدمهدی محبی با واکنش عالی علیرضا حقیقی همراه شد و توپ به گل نرفت.

 

 

در حاشیه

 

* ساکت الهامی دومین جلسه از سه جلسه محرومیت انضباطی خود را سپری می‌کند و از روی سکوها هدایت تیمش را برعهده دارد و به مانند بازی استقلال، شاهین بیانی در کنار زمین حضور دارد.
* مسعود شجاعی کاپیتان تیم نساجی که در مقابل صنعت نفت آبادان اخراج شده بود، بعد از غیبت در دیدار استقلال، امروز در ترکیب تیمش حضور دارد.

 


* پیش از شروع مسابقه، کادرفنی دو تیم با یکدیگر خوش و بش داشتند.
* دو تیم پیش از رویارویی امروز، 8 مسابقه با هم انجام دادند که سهم هر تیم 4 پیروزی بوده است و تساوی در تاریخچه دیدار دو تیم دیده نمی‌شود.
* مهدی سوادکوهی به عنوان ناظر انضباطی ویژه از سوی فدراسیون فوتبال در ورزشگاه شهدای ساری حاضر است.

* بعد از گل نساجی، کادرفنی پیکان اعتراض شدیدی به داور مسابقه داشتند که داور به یکی از دستیاران مجتبی حسینی کارت زرد نشان داد.

* از دقیقه 68 بازی به دلیل مصدومیت گلر پیکان، بازی برای دقایقی از جریان افتاد.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

خواکین کوره‌آ ستاره آرژانتینی اینتر که به تازگی از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده بود، به شکل عجیبی مجددا آسیب دید.

4 ساعت پیش

رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ نیز در سال های اخیر روی خوشی به لیونل مسی نشان نداده است.

7 ساعت پیش

خواکین کوره‌آ ستاره آرژانتینی اینتر که به تازگی از بند مصدومیت رهایی پیدا کرده بود، به شکل عجیبی مجددا آسیب دید.

8 ساعت پیش

فصل جاری هیچ تیمی به اندازه بارسلونا از بازیکنانش استفاده نکرده و این روند با ژاوی نیز ادامه داشته است.

17 ساعت پیش

لیونل مسی، ستاره آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن، که به دلیل ابتلا به کرونا دور از میادین به سر می‌برد، عکسی از همه اعضای خانواده‌اش منتشر کرد که پیش از این کمتر دیده شده بود.

22 ساعت پیش

تغییرات اهالی فوتبال بعد از ترمیم دندان‌هایشان سوژه شد.

23 ساعت پیش

اعضای خانواده لیونل مسی خیلی در رسانه ها نیستند.

دیروز

هواداران فنرباغچه در فضای مجازی به عملکرد این باشگاه درخصوص تعیین تکلیف آینده اللهیار صیادمنش معترض شده اند.

1 روز پیش

رئال مادرید از حالا برنامه های خود برای فصل بعد را مشخص کرده و قصد دارد با کامل‌ترین تیم ممکن، برای اولین بار پس از جدایی رونالدو برای فتح همه جام ها خیز بردارد.

1 روز پیش

رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی و 34 ساله بایرن مونیخ به عنوان مرد سال فوتبال جهان انتخاب شد.

2 روز پیش

سپاهان در حالی از رقابت های جام حذفی کنار رفت که بازیکنان این تیم فرصت های زیادی را از دست دادند.

2 روز پیش

سه بازیکن سرشناس سپاهان با از دست دادن سه پنالتی، زمینه‌سازان اصلی شکست تیمشان در اراک بودند.

2 روز پیش

تیم فوتبال زنان ملوان بندرانزلی در شرایطی متفاوت در روزهای تعطیلی لیگ برتر تمرینات خود را دنبال می‌کنند.

4 روز پیش

ایران جوان بوشهر در بازی برگشت جام حذفی در سال 67موفق شد استقلال را با سه گل شکست دهد و به دور بعد صعود کند.ولی این پایان کار نبود.

4 روز پیش

تیم ملی فوتبال زنان ایران در حالی فرداشب عازم هند می‌شود که چند مهره نامدار در فهرست تیم ملی جایی ندارند.

5 روز پیش

بیشتر...