ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

قلعه نویی پروین، فارغ از هیاهوی رونالدو عکس ورزش سه

قلعه‌نویی و پروین، فارغ از هیاهوی رونالدو(عکس)

سرمربی تیم ملی فوتبال با اسطوره فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی دیدار و گفت و گو کرد.

قلعه‌نویی و پروین، فارغ از هیاهوی رونالدو(عکس)

به گزارش "ورزش سه"، دیدارپرسپولیسوالنصربا حضور میهمان ویژه ای برگزار شد که دو تن از آنهاعلی پروینوامیر قلعه نوییبودند. سرمربی سابق تیم ملی و مسئول فنی کنونی ایران در ورزشگاه آزادی حضور یافتند و به تماشای مسابقه حساسلیگ قهرمانان آسیانشستند.

قلعه نویی و پروین که در جایگاه پاویون ورزشگاه آزادی مستقر شده بودند، با هم برخورد صمیمانه ای داشتند و دقایقی نیز به گفت و گو درباره موضوعات مختلف پرداختند.

1927889

این دو چهره مطرح فوتبال ایران بازی پرسپولیس و النصر را هم کنار یکدیگر به تماشا نشستند و 90 دقیقه برخوردهای جالبی را حاضران در ورزشگاه آزادی از آنها شاهد بودند. جالب اینکه در دقایقی از بازی حتی پروین و قلعه نویی آنقدر غرق در صحبت بودند که دقایقی از تماشای نمایش رونالدو و سایر نفرات را از دست دادند.

پروین و قلعه نویی همواره رابطه خوبی با هم داشته اند و امروز در حاشیه بازی پرسپولیس و النصر نیز این رابطه خوب بار دیگر آشکار شد.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

لوکا دانچیچ اسلوونیایی، ستاره دالاس ماوریکس، گفت که هنوز به دنبال تشخیص دقیق آسیب‌دیدگی ران خود است که از ماه مارس گذشته متحمل شده.

2 ساعت پیش

آپوئل به لطف دخالت به موقع کمک داور ویدیویی، توانست از شکست، پیروزی بسازد.

2 ساعت پیش

باشگاه بایرن مونیخ قصد داد قرارداد جدیدی را با مانوئل نویر، دروازه‌بان آلمانی، تمدید کند.

2 ساعت پیش

رم به رهبری ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی خود، کار را بر روی قراردادهایی که در پنجره زمستانی منعقد خواهد کرد، آغاز کرده است.

نیم ساعت پیش

کاپیتان باتجربه نساجی بعد از عمل گونه از حدود 10 روز دیگر به تمرینات تیمش اضافه خواهد شد.

نیم ساعت پیش

رئیس کمیته المپیک روسیه از برگزارکنندگان بازی‌های آسیایی به دلیل لغو تصمیم برای شرکت ورزشکاران روسیه و بلاروس در بازی‌های جاری در هانگژوی چین انتقاد کرد.

2 ساعت پیش

گرت بیل از پیشنهاد بریتانیا و ایرلند برای میزبانی مسابقات قهرمانی اروپا "یورو 2028" حمایت می‌کند، زیرا او به هیئت ولز می‌پیوندد که ماه آینده این پیشنهاد را در ژنو ارائه می‌دهد.

2 ساعت پیش

لوئیز کاسترو، سرمربی النصر، باید ۲۶۰ میلیون تومان بابت عدم استفاده از کارت شناسایی‌اش پرداخت کند.

نیم ساعت پیش

دوشان ولاهوویچ، مهاجم یوونتوس، به تمرینات گروهی بازگشته است، در حالی که مویزه کین هنوز به صورت جداگانه و انفرادی تمرین می‌کند و احتمالاً در بازی آتالانتا از هفته هفتم سری آ آینده غایب خواهد بود.

2 ساعت پیش

بیشتر...